Je možné, že jsem otěhotněla den po ovulaci

1.8.21 16:52

Je možné že jsem otěhotněla den po ovulaci

Dobry den chci se zeptat je možné ze bych mohla bejt těhotná. Ovulaci jsem mela 25.7 a pohlavni styk jsme mely 26.7 a taky naky den pred ovulaci sme mely pohlavni styk. Obcas mam nepatrnou bolest v podbřišku a začínají me pobolivat prsa

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2106
1.8.21 16:55

No ano, je to mozny :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1051
1.8.21 16:56

I den po ovulaci se ještě počítá jako plodný. Spíš ale můžeš být těhotná z toho styku před. Příznaky nehledej, počkej si do termínu MS a pak zkus test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1938
1.8.21 16:59

A říká ti něco věta, počkej jestli se nedostaví menstruace, udělej si test.?A nebo máme vytáhnout křišťálovou kouli, a vyvěštit to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24529
1.8.21 16:59

Ano možné to je, plodné dny jsou 5 dní před a jeden po ovulaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18535
1.8.21 17:11

Říká se, že vajíčko je oplodnění schopné 24hodin…počítala bych spíš s těma cca 12ti..takže záleží kdy ta ovulace byla… pravděpodobnější je sex před ovulací, ale vyloučeno to není.. uvidíš pokud ti vynechá menzes a bude pozitivní test..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18512
1.8.21 17:36
@kacule1992 píše:
Dobry den chci se zeptat je možné ze bych mohla bejt těhotná. Ovulaci jsem mela 25.7 a pohlavni styk jsme mely 26.7 a taky naky den pred ovulaci sme mely pohlavni styk. Obcas mam nepatrnou bolest v podbřišku a začínají me pobolivat prsa

A jak víš kdy byla ovulace? Ale ano, je to možné, ale počkej až vynecha ms

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.8.21 17:47
@lachtanice86 píše:
A jak víš kdy byla ovulace? Ale ano, je to možné, ale počkej až vynecha ms

Vim to protoze si delsi dobu merim bazalni teplotu a pouzivam ovulacni testy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
1.8.21 18:12

Hlavní je to slovo mělY!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54085
1.8.21 18:20

Ano, pokud jsi měla styk pár dní před ovulací a den po ní, tak těhotná být můžeš, to bys při takovémhle sledování ovulace měla vědět, ať už to používáš pro otěhotnění nebo jako pokus o antkoncepci. Šance cca 15 %. Nezjistíš to ovšem dle pobolívání prsou, ale těhotenským testem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
1.8.21 18:28

Určitě můžeš, jak už bylo řečeno, otěhotnět můžeš i cca 24 hodin po uvolnění vajíčka. Ale také můžeš mít i PMS. Jestli ti vynechá menstruace, udělej si test a budeš hned vědět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2799
2.8.21 11:53
@Sadman píše:
Hlavní je to slovo mělY!

No co měla styk s ženou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek