Je možné, že jsem těhotná? Hnědé špinění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pajule022
Zasloužilá kecalka 716 příspěvků 09.09.18 10:05
Je možné, že jsem těhotná? Hnědé spineni

Dobre dopoledne:)).. cca 28.8. mi skončila menstruace. Poté jsme měli s přítelem téměř denně sex. Neberu HA, s přítelem máme sex bez ochrany, ale vždy to skončí venku… cca 3 dny zpět jsem měla hustý bílý výtok. Dnes od rána mám hnědý hustý výtok- spineni… žádné jiné příznaky nemám.. je možné, že jsem těhotná? Nebo co to může být?

Reakce:
Calza
Povídálka 47 příspěvků 09.09.18 10:17

to může být spíš asi k ovulaci, bych řekla..

pajule022
Zasloužilá kecalka 716 příspěvků 09.09.18 10:22

@Calza myslíš? Nikdy jsem nic takového neměla..:))
má cenu si už zkusit dělat test?

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1898 příspěvků 09.09.18 10:36

To bude teprv ovulace. Test nejdřív 10 dní po ní.

pajule022
Zasloužilá kecalka 716 příspěvků 09.09.18 10:42

@Lainaire8 a bývá to ? Hnědé spineni pri ovulaci? Nebo mám jít raději na gyndu…

Tejy
Ukecaná baba ;) 1797 příspěvků 09.09.18 11:13

@pajule022 tak dneska jsi cca 12dc to bych spíš přisuzovala k ovulaci a je to normální někdy můžeš ovu poznat podle bolesti v podbřišku slabym krvácením nebo špiněním.

lachtanice86
Kelišová 6624 příspěvků 09.09.18 12:05

Cca 11dc-12dc a chceš dělat test? To i bez koule ti řeknu že bude negativní. A jak už bylo psáno. Spíše ovulace

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >