Je možné, že jsem těhotná i po nouzové antikoncepci?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
9.1.22 00:35

Je možné, že jsem těhotná i po nouzové antikoncepci?

Ahoj,

mám teď takhle v noci přemýšlivou náladu :D Měla jsem s přítelem nehodu asi týden před ovulací a jelikož přítel chce nejdříve hotové bydlení a pak až mimčo, vzala jsem si asi po 25 hodinách nouzovou antikoncepci. Pár dní po pilulce jsem začala mít hodně citlivé bradavky a špinění asi 4 dny, teď mám MS zpožděnou o 7 dní, prsa mě už nebolí, teď jen zácpa a nemám moc chuť k jídlu (jinak jím teda dost :mrgreen: ) a test je zatím negativní. Nemá někdo z vás podobnou příhodu, která by skončila těhu a test vyšel pozitivní až po delší době? Děkuji za odpovědi. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9.1.22 00:59

Myslim ze po takove dobe uz by test ukazal kdyby jsi tehotna byla, bude jen rozhozeny cyklus z te nouzove antikoncepce:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20784
9.1.22 07:35

V blízké rodině máme kráááásnou holčičku, která se narodila i přes postinor :mrgreen:

Ale taky bych řekla, že test už by to ukázal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.1.22 08:51

@Terous1993 Taky si to tak nějak myslím, jenže pak me zase napadá si číst diskuzi o bezpříznakovém těhotenství a chtěla bych si dělat test každý den. Děkuji za pohled na věc. :)

@Novire Noo, tak to je asi osud :) Děkuji za odpověď :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
9.1.22 10:07

A není po 25 hod. dlouho? Nikdy jsem to neužila, ale myslela jsem do 12 ti hodin, že se to mi musi vzít? Jinaknja měla ducha až 10 den po vynechání, takže vše je možné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14504
9.1.22 10:13

Ano, ale test okamžitě pozitivní, takže k těhotenství došlo už asi dříve, nevím. Ať žijou kondomy! Já už jim vůbec nevěřím, zásadně se spermicidními čípky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.1.22 10:54
@ŠmolinkaJana píše:
A není po 25 hod. dlouho? Nikdy jsem to neužila, ale myslela jsem do 12 ti hodin, že se to mi musi vzít? Jinaknja měla ducha až 10 den po vynechání, takže vše je možné

To musela byt ovulace podle me pozdeji, ale kdyby zakladatelka ovulovala pred temi cca 3 tydny predpokladam teda ze ma prumernou LF, tak uz by na testu myslim byla :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat