Je možné, že jsem těhotná i přes antikoncepci?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5
7.1.22 10:57

Je možné, že jsem těhotná i přes antikoncepci?

Dobrý den, je to necelý rok, co beru hormonální antikoncepci Diecyclen. Beru ji pravidelně, ale výjimečně zapomenu, ale stává se to opravdu jenom málokdy. Pokaždé v průběhu brání pilulek jsem krvácela a současně vylučovala i sliznici, ale teď to je trochu jiné, protože ta sliznice neodchází a dneska jsem měla i narůžovělý výtok. Menstruaci mám již 3. den, resp. 2. (ten první den se jednalo hlavně o hnědý výtok) a již mi perioda končí. Nedávno jsme měli s přítelem také pohlavní styk (přesně na Silvestra), v tom by nebyl problém, ale pilulku jsem si vzala až za 5 hodin po normální čase, kdy ji beru (beru ji pokaždé tak okolo těch 19 hodin, tudíž jsem si ji vzala asi nějak po 22 hodině) a v ten den se do mě udělal, resp. 2× (večer - po tom, co jsem si ji zapomněla vzít, a následující ráno). Žádnou jinou ochranu jsme nepoužili. Myslíte, že by to mohlo něco znamenat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2296
7.1.22 11:02

Nic to neznamená, pokud jsi nervózní udělej si test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4885
7.1.22 11:06

Pokud bereš antikoncepci řádně, pak se nemáš čeho obávat. To, že sis vzala prášek o 5 hodin později nepovažuji za velké riziko. Co už bych považovala by bylo, že jste spolu na Silvestra měli sex a u toho hojně holdovali alkoholu, to už by mohlo samozřejmě na účinnost antikoncepce vliv, ale věřím, že leták si četla a tak si na rizikové situace jako konzumace alkoholu, průjem, braní antibiotik dáváš pozor a používáte i dodatečnou ochranu. Pseudo MS se tu může v průběhu braní HA měnit jak délkou tak intenzitou, v tom bych neviděla nic. Já brala HA 15 let, vždy jsme styk praktikovali až do konce a žádnou jinou ochranu jsem nepoužila, nikdy jsem těhotná nebyla. Po vysazení HA jsem to 3 měsíců otěhotněla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.1.22 11:29

Možné to samozřejmě je, žádná ant není 100% a příroda si cestu vždycky najde :mrgreen: udělej si test a buď v klidu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
307
7.1.22 13:01

Bohužel ano, je to možné, většina nemanzelskych děti se narodí navzdory antikoncepci. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
7.1.22 15:08

Vzhledem že to bylo v termínu před menzes je pravděpodobnost početí menší nebo bys neměla mít ovulaci zkrátka…a za 5 hodin než klasicky bereš, mi také nepřijde nějak zlé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
460
8.1.22 14:02

Nejjistější antikoncepce je nesouložit :lol: po světě už běhá tolik lidí, co jsou selhání antikoncepce, ale pochopitelně těhotná být nemusíš. Na tvým místě mazu pro test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat