Je možné že jsem těhotná když je ještě negativní test ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Saxána 35
Nováček 5 příspěvků 12.01.19 18:26
Je možné že jsem těhotná když je ještě negativní test ?

Ahoj, Je mi jasné že podobných diskuzí už tu je hromada ale ráda bych znala Váš názor přímo na popis situace u mě.
Nejsme si jistá jestli jsem nebo nejsem v tom. Měli jsme s přítelem sex na ostro v období kdy jsem čistě teoreticky mohla mít ovulaci je to cca 18 dní. Ale ovulaci jsem nikdy nesledovala tak nevím. Nicméně zpoždění MS mám 4 dny a to se vždy pyšním přesností. Nemám na ni žádné varovné signály jako vždy. Prášky neberu cca 3/4 roku. Jsem několik posledních dní dost unavená. Po jídle se mi dělá zle. Nemám ranní nevolnosti ale většinou jakmile se překlene odpoledne tak odpadnu je mi tak nějak divně od žaludku a jen ležím. Připadám si prostě jinak dokonce mě rozbrečelo video s dětmi a to tak velká citlivka nejsem. Od včera mě sem tam pobolívají prsa. Asi týden mě píchá v podbříšku a pobolívá břicho.
Mám výtok takový do bíla a čípek špatně nahmatám.
Když si dělám test tak je negativní ale v lékárně mi řekla že je asi ještě brzy. Co myslíte? Nebo je možné že jsem si příznaky prostě vsugerovala?

Reakce:
Kriss Tina
Kelišová 7000 příspěvků 12.01.19 18:33

18 dní po ovulaci už by test ukazal. Jsi si jistá že byla před těmi 18 dny?? Kdyby se zpozdila a těhotenství bylo mladší nemusel by test ještě vyjít, jinak ty příznaky si opravdu můžeš vsugerovat.

Saxána 35
Nováček 5 příspěvků 12.01.19 18:35

Vím kdy byl rizikový styk ale kdy přesně mam ovulaci netuším :nevim: Nejsem si právě jistá co se děje. Právě že jsem četla že jsou testy které to zjistí už před vynecháním MS. Takže nevim nevim.

M-A
Kecalka 184 příspěvků 12.01.19 18:42

@Saxána 35 nyni jsem ve 13.tydnu, taky jsem vedela presne datum poceti, ovulaci nesleduji a test negativni az 5. Den zpozdeni a to jen slabe, do te doby ms byla presna na den…

Saxána 35
Nováček 5 příspěvků 12.01.19 18:45

Děkuji za odpověď :) počkám ještě asi den dva pokud se nedostaví MS budu testovat znovu

Nora2
Kecalka 170 příspěvků 12.01.19 19:05

Test je průkazný po 14 dnevh od styku. Takže pravděpodobně těhotná nejste.

blumen
Hvězda diskuse 44225 příspěvků 12.01.19 19:14

@Saxána 35 4 dny po vynechani MS by byl jasne pozitivni. Bud tehotna nejste nebo se vam posunula ovulace a na test je jeste brzy

zuzikka
Zasloužilá kecalka 596 příspěvků 14 inzerátů 12.01.19 20:10

Kdyby to byly těhotenské příznaky, tak už by test musel být pozitivní.

Luboš P
Ukecaná baba ;) 1201 příspěvků 13.01.19 07:35
@blumen píše:
@Saxána 35 4 dny po vynechani MS by byl jasne pozitivni. Bud tehotna nejste nebo se vam posunula ovulace a na test je jeste brzy

Tedy zakladatelka těhotná není, nebo je.

blumen
Hvězda diskuse 44225 příspěvků 13.01.19 08:50

@Luboš P pokud se ji posunula ovulace dal, tak pozitivni test bude az pozdeji a neni to vynechana MS v dusledku tehotenstvi, ale proste delsi cyklus. Dalsi test treba za par dni

Saxána 35
Nováček 5 příspěvků 13.01.19 14:22

zatím pořád čekám co se bude dít. V lékárně mi paní řekla že prý je na test brzy a počkám týden po vynechané MS. takže budu asi muset počkat… ta nejistota mě zabije :-/

Saxána 35
Nováček 5 příspěvků 14.01.19 15:38

tak pro uzavření těhotenství vyloučeno dnes dorazila menstruace … myslím si že to bylo asi PMS

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Janečkova kněžka lásky Lilia kojí v první třídě. Tyhlety „duchovní“ hry o lajky...

Ti si žijí! Matematik Karel Janeček (45) s duchovní ženou Lilií... číst dále >

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >