Je možné, že jsem těhotná nebo si to zase jen namlouvám?

30.3.20 18:20

Je mozne, ze jsem tehotna nebo si to zase jen namlouvam

Dobry den,
S mym snoubencem jsme si planovali miminko udelat az po svatbe (pochazi totiz z hodne konzervativni rodiny).
Posledni tri dny se, ale citim moc neobvykle. Prsa mam natekla a na dodek me moc boli, je mi neustale spatne, nemam chut k jidlu, mam bolest v dolni casti zad, bolesti hlavy a jsem hrozne unavena.
Mesicky mi maji prijit za dva nebo tri dny, kvuli anorexie z puberty je mam stale nepravidelne (obcas se zpozdi, obcas prijdou driv). Ze zvedavosti jsem si vcera udelala tehotensky test, ale ten byl negativni. Dost me to zklamalo, protoze mi doslo, ze bych miminko opravdu chtela. Vim, ze se ma delat test az po vynechani menstruace, ale byla jsem hrozne nedockava a presne diky tomu jsem si uvedomila jak moc doufam, ze vysledek testu bude pozitivni.
Proto se chci zeptat, mela nektera z vas podobnou zkusenost? Je mozne ze by slo o neco jineho nez tehotenstvi? Mam opravdu strach, jelikoz pred vic nez rokem se mi mesicky zpozdily o cely mesic, ja mela pocit, ze jsem tehotna a sama jsem si tehdy priznaky tehotenstvi vsugerovala.
Predem vsem moc dekuji za odpoved.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24796
30.3.20 18:31
@Ceriesee píše:
Dobry den,
S mym snoubencem jsme si planovali miminko udelat az po svatbe (pochazi totiz z hodne konzervativni rodiny).
Posledni tri dny se, ale citim moc neobvykle. Prsa mam natekla a na dodek me moc boli, je mi neustale spatne, nemam chut k jidlu, mam bolest v dolni casti zad, bolesti hlavy a jsem hrozne unavena.
Mesicky mi maji prijit za dva nebo tri dny, kvuli anorexie z puberty je mam stale nepravidelne (obcas se zpozdi, obcas prijdou driv). Ze zvedavosti jsem si vcera udelala tehotensky test, ale ten byl negativni. Dost me to zklamalo, protoze mi doslo, ze bych miminko opravdu chtela. Vim, ze se ma delat test az po vynechani menstruace, ale byla jsem hrozne nedockava a presne diky tomu jsem si uvedomila jak moc doufam, ze vysledek testu bude pozitivni.
Proto se chci zeptat, mela nektera z vas podobnou zkusenost? Je mozne ze by slo o neco jineho nez tehotenstvi? Mam opravdu strach, jelikoz pred vic nez rokem se mi mesicky zpozdily o cely mesic, ja mela pocit, ze jsem tehotna a sama jsem si tehdy priznaky tehotenstvi vsugerovala.
Predem vsem moc dekuji za odpoved.

Může to být i PMS. Prostě čekáš menstruaci a nemusí ti být nejlíp. Já se testovala až po vynechání MS. A žádné „příznaky“ jsem nepozorovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11702
30.3.20 18:39

@Ceriesee klidně to může být pms

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6048
30.3.20 18:41

@Ceriesee Já si udělala 5dni před ms test a už byl pozitivní…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1152
30.3.20 19:09

Já si dělala asi 3 dny před MS a byl negativní. V den menstruace, která nepřišla jsem si udělala znovu test a byl tam duch ;) No s těhotná jsem byla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.20 19:11
@iamlenka píše:
Já si dělala asi 3 dny před MS a byl negativní. V den menstruace, která nepřišla jsem si udělala znovu test a byl tam duch ;) No s těhotná jsem byla.

To je krasny! Doufam, ze to tak bude i u me.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.20 22:28

Taky bych to typovala na PMS…já jsem necítila žádné příznaky, až asi 4dny zvláštní pocit dole v zádech…zkusila jsem si test a byl pozitivní. Ale dřív sem žádné takové příznaky neměla, to přišlo až později…:rolling_eyes:

Taky jsem měla problém s cykly kvůli anorexie v 18-19letech, menstruaci jsem ji neměla vůbec asi rok…Od té doby cykly šíleně rozhozené. Měli jsme problém zapadnout…díky mým cyklům a mé blbosti z mládí :frowning2:️…tak chápu ty obavy a držím palce ať se brzy zadaří :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama