Je možné, že jsem těhotná? Nevolnosti týden po ovulaci

487
2.8.13 14:58

je možné, že jsem těhotná? Nev olnosti týden po ovulaci

Jsem týden po ovulaci a včera večer a dnes po obědě jsem zvracela. Je mi najednou tak nějak divně a sevře se mě v krku a žaludek a musím jít :poblion:…Včera jsem už ležela v posteli, když mě to nutilo :poblion: a ráno jsem byla v pohodě. Byla jsem normálně aktivní, ale nic jsem nejedla. Když jsem po obědě dávala spát malého, tak jsem zase musela 2× :poblion: U předchozích těhu jsem nikdy žaludeční nevolnosti neměla, tak nevím za jak dlouho po oplodnění můžou začít. Mohlo by to :nevim: k těhotenství? Test jsem si nedělala, myslím, že tak brzo by to stejně nic neukázalo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9092
2.8.13 15:03

@janikhlavik kdybys během této ovulace otěhotněla, tak takhle brzo by určitě příznaky ve formě nevolností nebyly…jedině, že bys otěhotněla už dřív? A nebo to není těhotenství :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
2.8.13 15:04

Já jsem u druhého a třetího pociťovala příznaky těhotenství už týden po ovu, ale teda ne tak bouřlivé.
Jestli jsi těhotná, aby to nebyli dvojčata :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
487
2.8.13 15:07
@Verca1989 píše:
@janikhlavik kdybys během této ovulace otěhotněla, tak takhle brzo by určitě příznaky ve formě nevolností nebyly…jedině, že bys otěhotněla už dřív? A nebo to není těhotenství :nevim:

sex proběhl týden před ovulací :hug: tak právě nevím :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
487
2.8.13 15:10
@Gladys píše:
Já jsem u druhého a třetího pociťovala příznaky těhotenství už týden po ovu, ale teda ne tak bouřlivé.
Jestli jsi těhotná, aby to nebyli dvojčata :mrgreen:

sex proběhl týden před ovulací, tak právě nevím :nevim: U předchozích dvou těhu, jsem nevolnosti neměla, jen mě nevoněli určité jídla a hlavně kafe :zed: Dvojčata snad né, to by mě mrsklo 8o mám doma dva kluky, jedno by mě stačilo :mrgreen: Ale dvojčata v rodině máme a to dokonce z obou stran :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9092
2.8.13 15:12
@janikhlavik píše:
sex proběhl týden před ovulací :hug: tak právě nevím :nevim:

já to myslela spíš tak, jestli jsi nemohla otěhotnět už v předešlém cyklu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
487
2.8.13 15:18
@Verca1989 píše:
já to myslela spíš tak, jestli jsi nemohla otěhotnět už v předešlém cyklu?

Menstruaci jsem měla normálně, tak asi ne :nevim: Vím, že se může stát, že menstruace příjde i na začátku těhotenství. Test jsem si nedělala, vůbec mě nenapadlo, že už bych těhotná mohla být a říkala jsem si, že takhle brzo po ovulaci se na něm stejně nic neukáže

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3168
2.8.13 15:20

@janikhlavik
samozřejmě můžeš být těhotná, ale zvracení týden po ovulaci je brzo, spíš nějaký bacil :nevim:
Jinak kdyby už jsi měla takový příznaky, to už by byly dálnice na testu. tak zkus test…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7499
2.8.13 15:20

Já jsem začala zvracet třetí po oplodnění, i když ve všech chytrých knihách píšou, že to není možné protože hcg se ještě neuvolňuje a nemohou probíhat těhotenské příznaky :twisted: Hlavně večer a v noci, pracuji ve zdravotnictví a o nočních jsem „volala“ do záchodu a nechápala, jak je to možné…mmch ty dvojčata z toho jsou :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
487
2.8.13 15:23
@jajda32 píše:
@janikhlavik
samozřejmě můžeš být těhotná, ale zvracení týden po ovulaci je brzo, spíš nějaký bacil :nevim:
Jinak kdyby už jsi měla takový příznaky, to už by byly dálnice na testu. tak zkus test…

Tak zítra zkusím test :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
487
2.8.13 15:25
@Bella29 píše:
Já jsem začala zvracet třetí po oplodnění, i když ve všech chytrých knihách píšou, že to není možné protože hcg se ještě neuvolňuje a nemohou probíhat těhotenské příznaky :twisted: Hlavně večer a v noci, pracuji ve zdravotnictví a o nočních jsem „volala“ do záchodu a nechápala, jak je to možné…mmch ty dvojčata z toho jsou :D

Děkuji, tak jestli jsem fakt těhotná a budou to dvojčata, tak tady bude tedy hóóóóóóódně veselo 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442

No myslím, že z toho tady fakt nic nevydedukujeme. Pokud jsi měla pohlavní styk, tak ano, těhotná být můžeš, ale stejně taky nemusíš. Je to zkrátka 50:50, asi nezbude nic jiného, než vyčkat. Protože i kdyby Ti tady deset holek napsalo, že týden po ovulaci blily a bylo z toho těhotenství, tak si z toho stejně nejde nic vzít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4961

@janikhlavik já bych nevydržela čekat do zítra :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7499
2.8.13 15:26

No já jsem teda testy měla negativní i přes to zvracení, nechala jse si dělat i hcg z krve a nic, takže jsem nechápala, proč tak zvracím, když testy jsou negativní, až v den očekávané MS se objevil duch :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
487
2.8.13 15:27

@gabi.design já vím, že je to 50:50 a čas ukáže, jen mě zajímalo, zda je možné mít tak brzo nevolnosti. Nic víc :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama