Je možné, že jsem těhotná? :-O

Anonymní
2.2.16 16:00

Je možné, že jsem těhotná? :-O

Přiznám se, že jsem se nad dotazy tohoto typu vždy pousmívala… :D
Antikoncepci neberu, s manželem jsme měli sex cca před 14 dny bez ochrany, ale sperma skončilo venku. Pote jsem dostala ms, která trvala 4 dny. Už dva dny mam divný pocit v prsou a dnes jsem na kalhotkách objevila hnedy vytok, což normalne nemivam. Na testu byla 1 čárka.
Má otázka zni, otěhotněly jste některá za stejných okolnosti? Tzn. Bez ochrany, ale sperma venku? Děkuji za odpovědi
A prosím anonym

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

413
2.2.16 16:06

Ano :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7629
2.2.16 16:07

Ona souloz bez ochrany je takova mala pozvanka k tehotenstvi :nevim: Testovala bych mozna jeste jednou a pozdeji…a ano byla jsem tehotna, prestoze mi MS probehla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.2.16 16:09

Doporučuji dvojí ochranu :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11366
2.2.16 16:31

Příspěvek již není aktuální.

Příspěvek upraven 10.09.19 v 20:31

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.2.16 18:25
@Anonymní píše:
Přiznám se, že jsem se nad dotazy tohoto typu vždy pousmívala… :D
Antikoncepci neberu, s manželem jsme měli sex cca před 14 dny bez ochrany, ale sperma skončilo venku. Pote jsem dostala ms, která trvala 4 dny. Už dva dny mam divný pocit v prsou a dnes jsem na kalhotkách objevila hnedy vytok, což normalne nemivam. Na testu byla 1 čárka.
Má otázka zni, otěhotněly jste některá za stejných okolnosti? Tzn. Bez ochrany, ale sperma venku? Děkuji za odpovědi
A prosím anonym

Vždyť tvůj dotaz je přesně to nad čím se pousmíváš :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.2.16 07:56

Tak co, anonymni, jsi, nebo nejsi tehotna? Ja ted resim neco podobneho. Akorat ze je to po styku zatim jen tyden…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.12.17 14:07

Ahoj když už se o tom bavite potřebovala bych radu. S byvalim přítelem jsme spolu spali naposledy v koncem září a on si nebyl jistý zda mu něco,, neukaplo" a od te doby jsem mela MS pravidelně. Ale poslední asi dva tydny se mi zda, ze se mi nějak zvedá břicho od podbřišku a často jsem unavená, bolí me záda a na právě straně v podbřišku a vystřeluje to do třísel. Ale začátkem listopadu jsem byla u gynekologa na preventivce a on řekl ze je vše v pořádku. Tak nevím co si o tom mám myslet. Neměl to někdo podobně?
Dikeju předem za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
3865
21.12.17 14:10

O 5 diskusí pod tebou někdo shání křišťálovou kouli, tak to zkus taky :mrgreen: I když možná bude snažší sehnat těhotenský test v lékárně :think: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2664
21.12.17 14:14
@Popokatepetla píše:
O 5 diskusí pod tebou někdo shání křišťálovou kouli, tak to zkus taky :mrgreen: I když možná bude snažší sehnat těhotenský test v lékárně :think: :think:
:mrgreen: :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.12.17 14:17
@Anonymní píše:
Ahoj když už se o tom bavite potřebovala bych radu. S byvalim přítelem jsme spolu spali naposledy v koncem září a on si nebyl jistý zda mu něco,, neukaplo" a od te doby jsem mela MS pravidelně. Ale poslední asi dva tydny se mi zda, ze se mi nějak zvedá břicho od podbřišku a často jsem unavená, bolí me záda a na právě straně v podbřišku a vystřeluje to do třísel. Ale začátkem listopadu jsem byla u gynekologa na preventivce a on řekl ze je vše v pořádku. Tak nevím co si o tom mám myslet. Neměl to někdo podobně?

Gynekolog by musel být slepý nebo opilý aby přehlédl skoro 2 m staré těhotenství :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.12.17 14:17

Dle mého budeš 100% těhu, utíkej nakoupit výbavičku :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.12.17 14:27
:lol: :lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.12.17 14:28
@Anonymní píše:
Ahoj když už se o tom bavite potřebovala bych radu. S byvalim přítelem jsme spolu spali naposledy v koncem zářía on si nebyl jistý zda mu něco,, neukaplo" a od te doby jsem mela MS pravidelně. Ale poslední asi dva tydny se mi zda, ze se mi nějak zvedá břicho od podbřišku a často jsem unavená, bolí me záda a na právě straně v podbřišku a vystřeluje to do třísel. Ale začátkem listopadu jsem byla u gynekologa na preventivce a on řekl ze je vše v pořádku. Tak nevím co si o tom mám myslet. Neměl to někdo podobně?

A koncem kterého září?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4138
21.12.17 14:39

Tyhle diskuze zakládaji asi puberťačky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek