Je možné, že jsem těhotná?

Anonymní
20.12.20 10:47

Je možné, že jsem těhotná? (Různé příznaky)

Ahoj,
Těhotenský test jsem si dělala a vyšel negativní, nicméně je to tak 14 dní od nechráněného styku. Miminko by mi nevadilo.
Posledních pár dní cítím takové zvláštní věci, v podstatě jsem hodně unavená a usínám kolem 21:00 večer, což u mě nebývá pravidlem, když chodím spát kolem půlnoci. také mě čas od času bolí vaječníky jakoby takové menší píchání. Menstruaci jsem měla před týdnem, takže PMS to být nemůže a ani tyhle věci moc nemívám.
Také se cítím dost nafouklá, ale k ránu to třeba zmizí. Trošku je mi od žaludku nevolno, ale nezvracím. A asi nejzajímavější věc je ta že jsem zvyklá spát na břiše a posledních pár dní mě to jako by na tom břiše tlačí a nemůžu na něm spát…

Třeba jsem jen opravdu unavená, ale je možné, že bych byla těhotná i přesto že po nechráněném styku jsem měla menstruaci za týden?

Testovat zkusím až se bude blížit menstruace, protože teď by mi asi test neukázal nic nového

měly jste ze začátku takovéhle příznaky nebo nějaké jiné?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6557
20.12.20 10:52

Měla jsi menstruaci, test máš negativní těhotná nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30665
20.12.20 10:56

Negativní test, menstruace, takhle těhotenství nevypadá ;)
Nestačí mít nechráněný styk, za 2 týdny udělat test a jupí, bude mimino. Zřejmě jste vůbec netrefili ovulaci, i kdyby dejme tomu v tu dobu proběhla, došlo k oplození, tak stejně byla příliš krátká luteální fáze a nebylo možné těhotenství.
A příznaky máš zřejmě vsugerovaný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5679
20.12.20 10:56

Nejsi těhotná, spíš to vypadá ze tak moc chceš, až si to myslis, a tělo se podle toho chová.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4637
20.12.20 10:59

Máš falešnou březost. Naše čuba to taky měla. :nevim:  :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
559
20.12.20 11:00

Tak buď ber tablety a nebo do sebe nenech busit bez gumy a nebudeš pak přemýšlet jestli čekáš dítě :lol: :lol:
A když tobě dítě nevadí tak tomu nech volný průběh :zed:
Teď mi jen napadá bylo to s přítelem nebo každou chvíli se někdo náhodný zastaví a na dítě pak budeš sama?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.12.20 11:05
@JiříkMazlík píše:
Tak buď ber tablety a nebo do sebe nenech busit bez gumy a nebudeš pak přemýšlet jestli čekáš dítě :lol: :lol:
A když tobě dítě nevadí tak tomu nech volný průběh :zed:
Teď mi jen napadá bylo to s přítelem nebo každou chvíli se někdo náhodný zastaví a na dítě pak budeš sama?

To určitě ne, když s manželem jsme už přes 8 let. Jen tomu necháváme volný průběh, to znamená že se extra nesnažíme a nesledujeme třeba ovulační testy a podobně

• Citovat
  • Nahlásit
391
20.12.20 11:05

Těhotná pravděpodobně nejsi (negativní test a menstruace, to vás určitě učili ve škole, že dohromady s těhotenstvím moc nejde ;)), nicméně na emiminu ti na dálku asi nikdo neřekne, že jsi. Tak si udělej další test, ani nemusíš čekat na další MS, kdybys nějakým zázrakem těhotná byla, tak to už ukáže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.12.20 11:06
@Suelinda píše:
Těhotná pravděpodobně nejsi (negativní test a menstruace, to vás určitě učili ve škole, že dohromady s těhotenstvím moc nejde ;)), nicméně na emiminu ti na dálku asi nikdo neřekne, že jsi. Tak si udělej další test, ani nemusíš čekat na další MS, kdybys nějakým zázrakem těhotná byla, tak to už ukáže.

Děkuji, za 14 dní chci testovat znova

• Citovat
  • Nahlásit
3133
20.12.20 11:20
@Anonymní píše:
To určitě ne, když s manželem jsme už přes 8 let. Jen tomu necháváme volný průběh, to znamená že se extra nesnažíme a nesledujeme třeba ovulační testy a podobně

Proboha, jestli nechces, aby mu upadl, tak pripadne ovulacni testy ho nenech sledovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5837
20.12.20 11:24

@JiříkMazlík představ si že jsou lidi kteří se o dítě i snaží a otěhotnět si přejí zvláštní představa co 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5837
20.12.20 11:26

Příznaky těhotenství mohou být ale taky to může být vsugerované či jen viróza.. to že je někdo unavený a nafouklá může mít hodně příčin naopak těhotenství pak samo o sobě nemusí mít žádné příznaky.

Vodítkem je opravdu pozitivní těhotenský test.

Příspěvek upraven 20.12.20 v 11:48

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9100
20.12.20 11:37

Ne, nejsi těhotná. A je lepší kdyby mimino nevadilo vám oboum a ne jen tobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3970
20.12.20 11:40

Ne, těhotná nejsi - nemůžeš být - měla jsi negativní test + menstruaci. Cyklus je uzavřen bez těhotenství a teď ti jeden nový. Zatím těhotná nejsi.
Hledáš něco tam, kde to není. Zjevně si těhotná být přeješ. Tak tomu přestaň dávat volný průběh a začni se oficiálně snažit.
Nechráněný sex týden před menstruací s vysokou pravděpodobností ani k těhotenství nepovede. Takže jestli se chceš snažit, něco si o tom přečti nebo se tu poptej, každý ti rád pomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
20.12.20 23:10

Těhotná nejsi a mas to vsugerovane dle mého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat