Je možné, že má o mě zájem?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
25.11.21 16:11

Je možné, že má o mě zájem?

Ahoj, zajímaly by mě vaše zkušenosti a názory hlavně od kluků. Jak poznat, že se o mě snaží asi nesmělý kluk? Jeden se mi líbí a na jednu stranu z něj cítím zájem, na druhou stranu se ke mě nechová jinak, než k ostatním holkám, dokonce mám někdy pocit, že radši se baví se všemi kromě mě. Tak nevím, jestli si ten jeho zájem jen nedomýšlím, jen jsem to cítila, objektivně mi nic najevo nedává. Já mu taky nedávám najevo zájem, protože nevím, co chce on, nemůžu si pomoct. Nechci psát podrobnosti, hlavně by mě zajímalo, jestli je možné, aby měl kluk o holku zájem a přitom to nedával najevo?
Děkuji za všechny názory a zkušenosti :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
153
25.11.21 16:15

Víš jak to spolehlivě zjistíš? Narovinu si o tom s ním promluv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3611
25.11.21 16:32
@Anonymní píše:
Ahoj, zajímaly by mě vaše zkušenosti a názory hlavně od kluků. Jak poznat, že se o mě snaží asi nesmělý kluk? Jeden se mi líbí a na jednu stranu z něj cítím zájem, na druhou stranu se ke mě nechová jinak, než k ostatním holkám, dokonce mám někdy pocit, že radši se baví se všemi kromě mě. Tak nevím, jestli si ten jeho zájem jen nedomýšlím, jen jsem to cítila, objektivně mi nic najevo nedává. Já mu taky nedávám najevo zájem, protože nevím, co chce on, nemůžu si pomoct. Nechci psát podrobnosti, hlavně by mě zajímalo, jestli je možné, aby měl kluk o holku zájem a přitom to nedával najevo?
Děkuji za všechny názory a zkušenosti :kytka:

Za prvé to může být, že má zájem a je nesmělý, tak po tobě po očku pokukuje a baví se naschvál s ostatními, protože má nějakou obavu tě oslovit. Může mít strach, že ho odmítneš a tím ztratí naději. Tak se pořád odhodlává a skutek utek. Ta ignorace může pramenit ze strachu odmítnutí a je hraná. No a za druhé nemá zájem a to zjistíš jenom, když se zeptáš. Zkus ho oslovit ty, třeba nepozná signály, že by to šlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
780
25.11.21 16:37

Kdyby měl zájem, tak tě při nějaké příležitosti někam pozve. Pokud si chceš být jistá, tak ho zkus pozvat někam ty. Maximálně ti řekne, že ne, ale aspoň budeš vědět na čem jsi. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
888
25.11.21 16:50
@Anonymní píše:

Chybí tam proč se ptáš.
Jestli proto, že o něj máš zájem, tak sis již odpověděla.
Budete na sebe koukat a ani jeden neudělá první krok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1127
25.11.21 17:41

Možné je všechno. Já nejsem dobývací typ, mně když je ženská sympatická, tak komunikuji. Ale jsem na vozíku, takže nemám moc sebevědomí, a rozhodně jsem nikdy ženský úplně nelovil, ženy mám rád, ale vždy jsem se bál, že je zájem vozíčkáře vyděsí. Pozvat ho zkusit můžete, ale narovinu se ptát, jestli se mu líbíte a jestli s vámi nechce chodit, to bych nedělal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1591
25.11.21 18:09
@Anonymní píše:

Ano, zejména jestli mu někdo poradil, aby předstíral nezájem a tím Tě vyprovokoval k nějaké reakci. :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.21 18:14
@pouzitychlap píše:
Chybí tam proč se ptáš.
Jestli proto, že o něj máš zájem, tak sis již odpověděla.
Budete na sebe koukat a ani jeden neudělá první krok.

Já už jsem dřív první krok udělala, ale on mě v podstatě odmítl. Jen nevím, jestli za to odmítnutí nemohu i já. Ale teď mám kvůli tomu nějakou averzi ukazovat nějaký zájem, a nechápu, že mezi náma pořád něco cítím, nebo jestli si spíš jen něco nenalhávám..

• Citovat
  • Nahlásit
153
25.11.21 19:19
@Anonymní píše:
Já už jsem dřív první krok udělala, ale on mě v podstatě odmítl. Jen nevím, jestli za to odmítnutí nemohu i já. Ale teď mám kvůli tomu nějakou averzi ukazovat nějaký zájem, a nechápu, že mezi náma pořád něco cítím, nebo jestli si spíš jen něco nenalhávám..

V tom případě je další krok na něm, ať bylo jeho odmítnutí podmíněné čímkoliv. To je poměrně zásadní informace. Nejspíš se ti líbí a v hlavě podvědomě přisuzuješ každé normální a nevinné situaci nějaký význam tak, aby se hodil do tvého narativu. Odmítnutí je nepříjemné a toto je jeden ze způsobů, jak se s ním vyrovnat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
28.11.21 21:40
@Anonymní píše:

Co je to dřív? Jakým způsobem jsi první krok udělala? Jak tě „v podstatě“ odmítl? Jak myslíš, že za to odmítnutí bys mohla ty?
Těžko říct, zda mu to došlo (podle toho, jak okaté to bylo)..

Cokoliv kromě „Ráda bych tě poznala víc, pojďme spolu třeba na kafe“ většinou nám chlapům nedojde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat