Je mozne, ze mi ocko rozjelo migreny?

Anonymní
30.6.21 13:12

Je mozne, ze mi ocko rozjelo migreny?

Ahoj,

Mam mesicnpo 2. Davce ocko na covid, pfizer. Zadna reakce, po obou jen bolest ruky, ale po tom druhem ocko, par dni po nem mi zacaly migreny, mivala jsem je driv casto, ale ted nekolik let jen jednou za cas a vetsinou zabral prasek, malokdy se mi rozjely. Zachvat se zvracenim tak 1× do roka, bolest hkavy 1× 2 mesice. Ted? Skoro denne bolest hlavy, co skoto druhy den beru nejaky lek na bolest..taky jsem v dobe ockovani chytla virozu, normalne mam 2-3 dny virozu, ted uu 3. tyden a nejsem fit, furt je mi divne, furt se nemuzu zbavit zanetu dutin, ryma..vzdy to ustoupi a pak znova, nijak hodne, ale takovy to, ze nejste doleceni. A vubec mi je nejak divne porad, blbe, prujem, od zaludku, migreny, vse to zaclo po tom druhen ocko. 2 dny po bolest hlavy a od te doby se to furt vraci. Byla jsem u lekare a pry jsem zdrava. Ok a na migreny mi rekly ze na ne ttpim, jenze kolik let uz jsme byla ok a znicehonic je mam 4× do tydne? Muze to byt po ocko?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24450
30.6.21 13:30

No je možné, že se ti to rozjelo po očku a možná by se to stalo i bez očka - k čemu ti tahle informace bude?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3656
30.6.21 13:38

Tchána bolí hlava už od ledna, absolvoval x vyšetření, včetně MR a nic… že by to bylo to očku, má Pfizera, by si nikdy nepřipustil, bezmezně věří lékařům.
Zkus nějaké doplňky stravy na zvýšení imunity, hodně pij, hodně na vzduchu, taková ta klasika po nemoci. A´t je ti brzy líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13005
30.6.21 13:53

Tak muze byt, data se teprve sbiraji.
Melo by se to hlasit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
30.6.21 13:53

Ahoj, nevím, jestli to máš po očkování, ale já sama trpím na hrozné migrény, kdy mi nepomáhají žádné prášky na bolest, prostě nic. Mívám je tak dvakrát týdně. Ale nedávno jsem si objednala z lékárny L-Tryptofan, je to na uklidnění, psychiku a dobrý spánek, a zatím se stal zázrak. Už 23 dní jsem neměla migrénu, dokonce ani náznak, což je pro mě skvělé. Je to vlastně přirozený hormon, který máme každý v sobě. Beru si každý večer před spaním jeden prášek. Taky se cítím taková v pohodě a nad věcí. Včera jsem byla taky na druhé dávce Pfizeru a hlava mě taky zatím nebolí. Ale je pravda, že u migrény je to těžké, každý má jiné spouětěče a na každého působí něco jiného. Já jsem byla fakt nešťastná, ty migrény mě strašně omezovaly a bolest to byla neskutečná, někdy i dva tři dny, takže jsem vděčná, že jsem našla něco, co mi pomohlo. Aspoň doufám, že to vydrží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.21 14:42
@stinga píše:
No je možné, že se ti to rozjelo po očku a možná by se to stalo i bez očka - k čemu ti tahle informace bude?

Zajíma me, zda nema nekdo podobnou zkusenost.

• Citovat
  • Nahlásit
584
30.6.21 16:12

Pokud jsi migrény měla i dříve tak je možné že očkování plus momentální relativně prudké změny počasí ti migrény obnovily

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3427
30.6.21 17:36
@Anonymní píše:
Ahoj,Mam mesicnpo 2. Davce ocko na covid, pfizer. Zadna reakce, po obou jen bolest ruky, ale po tom druhem ocko, par dni po nem mi zacaly migreny, mivala jsem je driv casto, ale ted nekolik let jen jednou za cas a vetsinou zabral prasek, malokdy se mi rozjely. Zachvat se zvracenim tak 1× do roka, bolest hkavy 1× 2 mesice. Ted? Skoro denne bolest hlavy, co skoto druhy den beru nejaky lek na bolest..taky jsem v dobe ockovani chytla virozu, normalne mam 2-3 dny virozu, ted uu 3. tyden a nejsem fit, furt je mi divne, furt se nemuzu zbavit zanetu dutin, ryma..vzdy to ustoupi a pak znova, nijak hodne, ale takovy to, ze nejste doleceni. A vubec mi je nejak divne porad, blbe, prujem, od zaludku, migreny, vse to zaclo po tom druhen ocko. 2 dny po bolest hlavy a od te doby se to furt vraci. Byla jsem u lekare a pry jsem zdrava. Ok a na migreny mi rekly ze na ne ttpim, jenze kolik let uz jsme byla ok a znicehonic je mam 4× do tydne? Muze to byt po ocko?

A nemůže to být z toho šíleného počasí teď? Taky teď bývám neobvykle unavená jak pořád kolísá tlak. Dutiny můžou být z klimatizace, průjem z léků na migrénu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
224
30.6.21 17:45

Migréna může mít tolik spouštěcí, že očkování určitě vliv mít mohlo + změny počasí, hormonální změny,.stav imunity apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat