Je možné, že někdo po HA hubne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 18:37
Je možné, že někdo po HA hubne?

Mám problém s HA. Beru ji poprvé, a zatímco čítávám na různých diskusích příspěvky o tom, jak po tom mnohé přibírají, mizí jim akné, zvětší prsa apod., tak u sebe pozoruju jen samé opačné účinky - jsem pořád nervózní a úzkostná, pohubla jsem (a to jsem se se svou původní cítila spokojená) a celkově se cítím tělesně oslabená, jako kdybych byla po nemoci.
Co byste mi poradili? Vysadit a nechat si předepsat jinou? Obávám se, že negativní reakce mého těla mají psychickou příčinu, že tu HA zkrátka psychicky nepřijímám, a to by mi pak předepsání jiné HA nepomohlo.

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10951 příspěvků 04.12.18 18:38

Tak ji neber vůbec Edit - odeslala jsem to dříve 8) - svagrova po ní měla také divné stavy, ne každému sedne

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 19:07

Ale co potom? Nechat si předepsat jinou? Taky bude nacpaná hormonama. U mě je tento negativní stav psychického původu. Zřejmě HA psychcky nepřímám, asi s ní nejsem smířená. To pak jiná HA asi nebude řešení. Zároveň ale nevím, jak se potom budu chránit. Nechci při svém poprvé otěhotnět.

Tichošlápek
Extra třída :D 10951 příspěvků 04.12.18 19:20

Proto říkám neber ji vůbec. Použijte kondom a spermicid

terien
Echt Kelišová 8511 příspěvků 04.12.18 19:33

Úplně zbytečně kvůli tomu hysterčíš. Žádnou negativní zkušenost s ní nemáš, hlavně že víš, že je to od toho. Když jsi tak strašně proti ní, tak nechápu, proč sis ji nechala napsat. Je to jedna z nejspolehli­vějších antikoncepcí, jestli si myslíš, že budeš těhotenství snášet líp, tak ji neber :nevim:

Uživatel je onlinemalá_holka
Kelišová 5826 příspěvků 04.12.18 19:43
@Anonymní píše:
Ale co potom? Nechat si předepsat jinou? Taky bude nacpaná hormonama. U mě je tento negativní stav psychického původu. Zřejmě HA psychcky nepřímám, asi s ní nejsem smířená. To pak jiná HA asi nebude řešení. Zároveň ale nevím, jak se potom budu chránit. Nechci při svém poprvé otěhotnět.

a napadlo tě, že ty psycho stavy máš vyčtený z diskuzí? :nevim: furt se mele jaký to je svinstvo, ale ty članky jsou zas pěkný srač.ky :nevim:

Uživatel je onlinemalá_holka
Kelišová 5826 příspěvků 04.12.18 19:45

tahle hysterie mě vůbec baví ty jo :think: hlavně od lidí, co jsou sami jak bečka od sádla a cpou se jinyma praškama, co potřebujou kvůli svý prasácký váze, po hrstech :nevim: ale antiko je svinstvo :nevim:

Evulina
Neúnavná pisatelka 15367 příspěvků 04.12.18 19:48
@Anonymní píše:
Mám problém s HA. Beru ji poprvé, a zatímco čítávám na různých diskusích příspěvky o tom, jak po tom mnohé přibírají, mizí jim akné, zvětší prsa apod., tak u sebe pozoruju jen samé opačné účinky - jsem pořád nervózní a úzkostná, pohubla jsem (a to jsem se se svou původní cítila spokojená) a celkově se cítím tělesně oslabená, jako kdybych byla po nemoci.
Co byste mi poradili? Vysadit a nechat si předepsat jinou? Obávám se, že negativní reakce mého těla mají psychickou příčinu, že tu HA zkrátka psychicky nepřijímám, a to by mi pak předepsání jiné HA nepomohlo.

Tak počítej plodné/neplodné dny (ale musí se to umět) anebo rovnou kup LadyComp. Anebo kondom..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 20:29

Nepsala jsem nic o tom, že bych se cpala jinýma práškama a jen na HA házela špínu. Nejsem z těch zarytých odpůrců. Nekomentuju ten obecný povyk, pouze popisuji, co to způsobuje mně osobně.

terien
Echt Kelišová 8511 příspěvků 04.12.18 20:36
@Anonymní píše:
Nepsala jsem nic o tom, že bych se cpala jinýma práškama a jen na HA házela špínu. Nejsem z těch zarytých odpůrců. Nekomentuju ten obecný povyk, pouze popisuji, co to způsobuje mně osobně.

No a co chceš za radu? Myslíš si, že ti nedělá dobře, tak jí neber. Možná že kdyby sis přečetla její přínosy, tak bys ji tak psychicky neodmítala, akorát seš zblblá z internetových ke­ců.

November
Nováček 1 příspěvek 04.12.18 20:37

A proč jsem si ji nechala napsat? Jednoduchá odpověď. Nechci při svém poprvé otěhotnět. Nenapadlo mě, že na to mé tělo a psychika budou tak negativně reagovat, tak mi tu, prosím, nepište nic, že hysterčím. Jen popisuji, jaké to má účinky na mě osobně. Všeobecné hysterie ohledně HA jsou mi ukradené. Volala jsem ohledně těch svých stavů doktorce, a právě ona řekla jako první domněnku, že to vnitřně (bez ohledu na to, jestli si to chci přiznat), nepřijímám. Není to můj výmysl. :zed:

terien
Echt Kelišová 8511 příspěvků 04.12.18 20:43
@November píše:
A proč jsem si ji nechala napsat? Jednoduchá odpověď. Nechci při svém poprvé otěhotnět. Nenapadlo mě, že na to mé tělo a psychika budou tak negativně reagovat, tak mi tu, prosím, nepište nic, že hysterčím. Jen popisuji, jaké to má účinky na mě osobně. Všeobecné hysterie ohledně HA jsou mi ukradené. Volala jsem ohledně těch svých stavů doktorce, a právě ona řekla jako první domněnku, že to vnitřně (bez ohledu na to, jestli si to chci přiznat), nepřijímám. Není to můj výmysl. :zed:

No tak jí vysaď a je to :nevim: nebo myslíš že když tu svoje stavy popises tak samy zmizí?

K92
Kecalka 214 příspěvků 04.12.18 20:43

Já byla vždy dost hubená, pak jsem začala v 17 letech brát HA a nic se nezměnilo. Pořád jsem byla štíhlá. Po 5 letech jsem prášky vysadila a najednou jsem měla pár kg. nahoře. Nic hrozného, ale překvapilo mě to. Takže ano, možné to je.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >