Reklama

Je možné, že otěhotním?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kateřina1996
Povídálka 18 příspěvků 24.01.17 23:06
Je mozne ze otehotnim ?

Chtela bych vas zeptat snad nejsem jedina :( ani nevim kde mam zacit :( mam z toho velikej gulas
Mela jsem ms 1.1. A trvala mi 6 dni a tak od 21.1. Do 24.1 jsem mela styk a ms nemam pravidelne takze nevim ani kdy jsem mela ovulaci a mozna do 30.1. By mi mela prijit ms mozna i dyl mozna i vubec? Tak tim si lamu hlavu kdy by jsem mela testovat. :nevim: :nevim:

Reklama

Reakce:

zoy
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 24.01.17 23:14

14 dní po oplodnujucim styku by měl být test pozitivní. Ale testovala bych trochu déle, tak dvacátý.

Michrich
Kecalka 174 příspěvků 24.01.17 23:16

Počkej do termínu další menstruace. Jestli ji nemáš pravidelnou, stejně počkej. Do té doby se vůbec nestresuj ;). Testovaj je nejlepší stejně až po tom když se měsíčky opozdily.
Nebo pokud opravdu panikaříš, skoč si co nejdříve pro postinor (bere se do 3 dnů po styku) Ale raději si počkej a nedávej do sebe chemii.

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1359 příspěvků 24.01.17 23:17

Testuj 14 dní po nepřicházející MS (podle kalendáře nebo tvého posunutého výpočtu)

Nech si překvápko na valentýna :mrgreen:

Kateřina1996
Povídálka 18 příspěvků 24.01.17 23:18
@zoy píše:
14 dní po oplodnujucim styku by měl být test pozitivní. Ale testovala bych trochu déle, tak dvacátý.

Moc dekuju jinak bych testovala asi 3 krat do mesice

Kateřina1996
Povídálka 18 příspěvků 24.01.17 23:23
@Michrich píše:
Počkej do termínu další menstruace. Jestli ji nemáš pravidelnou, stejně počkej. Do té doby se vůbec nestresuj ;). Testovaj je nejlepší stejně až po tom když se měsíčky opozdily.
Nebo pokud opravdu panikaříš, skoč si co nejdříve pro postinor (bere se do 3 dnů po styku) Ale raději si počkej a nedávej do sebe chemii.

Jenze toho datumu si rikam ze jestli se da vubec otehotnet pred ms jinak bych si to nechala kazdy den si rikam aby v brisku zustalo alespon chlapecek kdyby to byl uz mam jednu dcerku jsou ji 2 roky kdyby jsem byla tak jsem ta stastna

Kateřina1996
Povídálka 18 příspěvků 24.01.17 23:27
@KatieAndLily píše:
Testuj 14 dní po nepřicházející MS (podle kalendáře nebo tvého posunutého výpočtu)Nech si překvápko na valentýna :mrgreen:

Dekuju skusim to tak :) jenze ms vubec nevim kdy mi prijde pokazdy jdu na wc a prekvapko ms :D tohle mam pokazdy snad nekdy se mi to zpravy aby jsem to mela normalne :)

Michrich
Kecalka 174 příspěvků 25.01.17 03:58
@Kateřina1996 píše:
Jenze toho datumu si rikam ze jestli se da vubec otehotnet pred ms jinak bych si to nechala kazdy den si rikam aby v brisku zustalo alespon chlapecek kdyby to byl uz mam jednu dcerku jsou ji 2 roky kdyby jsem byla tak jsem ta stastna

Tak to promiň. Já to pochopila asi z těch smajlíků.

Nikol1521
Nováček 7 příspěvků 26.01.17 21:03
prosím o radu

Ahoj holky, prosím vás, mohla bych poprosit o radu?
S přítelem nám to 13.1 ‚ulítlo‘… Jsem bez prášků už půl roku. Doteď jsem to byla já, kdo si z toho dělal srandu, jelikož mi to 10.1 končilo a tak jsem samozřejmě vše brala s nadhledem. Jenže poslední týden nedělám nic jiného než, že spím. Trpím nespavostí a najednou jsem schopná prospat celou noc i den. Mám strašně citlivé bradavky na dotek, opravdu bolestivě. Večer jsem měla bolesti břicha, dost podobné jako když to mám dostat. Ale dostat to mám až 11.2, takže to vylučuji.
Je možné, abych v tom byla? Jelikož jsem oproti přítelovi, který vyšiluje já ta klidná, co opravdu neměla obavy.. Tak by to nemělo být vsugerované.
Když si pozítří udělám test, je pravděpodobnost, že se něco ukáže? Mockrát děkuji :) :mavam:

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1359 příspěvků 26.01.17 23:59

@Nikol1521 Test si udělej až po 2 týdnech po tom co to ulítlo. Dříve nic neuvidíš.
Mě vyšel pozitivní test až 14 dní po vynechané MS, do té doby 2 negativní.

Mina55
Nováček 2 příspěvky 28.01.17 12:15
možné těhotenství??

Ahoj holky:-) myslím si, že je to zbytečné sem psát, ale je možné, že bych otěhotněla asi 2 dny před MS? MS mám pravidelnou, normálně se mi po styku dostavila…poslední týden mám žaludek na vodě a jsem hrozně náladová, což jsem nikdy nebývala…jestli s tím nemáte některá nějakou zkušenost, ale spíš si myslím, že je to nepravděpodob­né…děkuji moc a hezký den :)

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1359 příspěvků 28.01.17 14:05

Ahoj :D já si myslím že je možné vše ale pokud si po tom „oplodňovacím“ styku dostala MS takovou, jako obvykle, tak bych tuto náladovost spíše přirovnala k té MS :mrgreen:

Mina55
Nováček 2 příspěvky 02.02.17 08:36

:-) děkuji moc, spíš to bylo opravdu k MS… :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama