Je možné, že přes klobouk si vysaje méně mléka ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 09:28
Je mozne ze pres klobouk si vysaje mene mleka ?

Zdravim, kojim bohuzel pres klobouk, protoze mam ploche bradavky a neslo nam to, ale ted me hlavou vrta jedna vec. Je mozne, ze jak saje pres ten klobouk, ze do sebe dostane mene mlicka? Ze ji treba ten obsah vytece mimo ten klobouk ven? Protoze vzdy kdyz jdeme kojit tak je to boj nez se vubec prisaje a potom pod sebou mame vzdy louzu. Tak si rikam ze ona chudak musi sat a pak ji treba cast vytece pryc? Zkousim ji prso dat i bez klobouku, ale zatim bez uspechu :( Mleka si myslim, ze mam dost, protoze nez mam jit kojit tak me vzdy z tech prsa to mleko tece, ale mimco se me furt vzteka a chce byt na prsu cely den tak nevim jestli ji to staci a sem tam ji musim dat nutrilon a pak je spokojena. Premyslim, ze bych odsavala a davala ji to tak, ale moc realne si to nedovedu predstavit furt odsavat. Nekdo nejake rady nebo podobna zkusenost? Nebo zmenit klobouk? Mam ho od Medely

Reakce:
ProfZav
Ukecaná baba ;) 2358 příspěvků 14.07.19 09:33
@Anonymní píše:
Zdravim, kojim bohuzel pres klobouk, protoze mam ploche bradavky a neslo nam to, ale ted me hlavou vrta jedna vec. Je mozne, ze jak saje pres ten klobouk, ze do sebe dostane mene mlicka? Ze ji treba ten obsah vytece mimo ten klobouk ven? Protoze vzdy kdyz jdeme kojit tak je to boj nez se vubec prisaje a potom pod sebou mame vzdy louzu. Tak si rikam ze ona chudak musi sat a pak ji treba cast vytece pryc? Zkousim ji prso dat i bez klobouku, ale zatim bez uspechu :( Mleka si myslim, ze mam dost, protoze nez mam jit kojit tak me vzdy z tech prsa to mleko tece, ale mimco se me furt vzteka a chce byt na prsu cely den tak nevim jestli ji to staci a sem tam ji musim dat nutrilon a pak je spokojena. Premyslim, ze bych odsavala a davala ji to tak, ale moc realne si to nedovedu predstavit furt odsavat. Nekdo nejake rady nebo podobna zkusenost? Nebo zmenit klobouk? Mam ho od Medely

Podle mě máš blbě daný ten klobouček. Jsou různé druhy, já měla jedny úplně parádní a jedny na houby, malymu nešlo sat, klobouček se krabatil a teklo z něho. Pak jsem používala odsavacku, která mi bradavku vyrysovala a šlo to i bez klouboucku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 09:37
@ProfZav píše:
Podle mě máš blbě daný ten klobouček. Jsou různé druhy, já měla jedny úplně parádní a jedny na houby, malymu nešlo sat, klobouček se krabatil a teklo z něho. Pak jsem používala odsavacku, která mi bradavku vyrysovala a šlo to i bez klouboucku.

Davam ho tak jak me to rekli v porodnici a ty v navodu je to tak spravne :)

Staworowski
Ukecaná baba ;) 1416 příspěvků 14.07.19 09:50

Porad se z laktační poradkyni, jsou i různé velikosti kloboucku a dost často má maminka špatnou velikost. Pokud máš dost mlika tak zkus i odstrikat a třeba dát to odstrikane, než nutrilon. Laktační poradkyně ti poradí i polohu a vše, já to řešila už před porodem, mám obě bradavky vpacene. V porodnici je to vůbec nezajímalo a když už poradi, většinou je to stejně špatně…

luci.no
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 14.07.19 10:11

Jak je mala stara a kolik vazi? Treba az pribere, zvladne to i bez kloboucku. Urcite ale nabizet bez kloboucku. A laktacni poradkyne, jak tu bylo zmineno, neni spatny napad. Nekdy dokaze dobre poradit i pediatr nebo sestra.

Hatšepsovet
Ukecaná baba ;) 1678 příspěvků 14.07.19 10:14

První dcera kojena přes kloboučky, pak přikmovaná odsátým a UM, měla jsem málo mléka, dcerka si přes kloboučky vzala ještě méně. S druhou jsme zkoušely kloboučky cca měsíc se stejným problémem, mléka bylo sice dostatek, ale vysála si málo, tak jsem pak přešla jen na odsávání a krmení lahvičkou. Kloboučky mi nikdy neprotékaly, vždy si prtě vtáhlo bradavku dovnitř. Měla jsme také medelu. Bez kloboučků se nechytla ani jedna :(

marketak5
Ukecaná baba ;) 1269 příspěvků 14.07.19 10:17

Ja teda kojila obe deti s klobouckem rok a v pohode, mas to urcite spatne, mel by se prisat na prso - dvorec a netece to nikde, me se stavalo max ze to teklo detem z pusy az to mleko, rozhodne ne pod klobouckem. Nekdo rika, ze jim to jde s tim hur, moje zkusenost je opacna, kojili se oba krasne, ikdyz cele to je dost nahouby samozrejme. Ale mleka jsem mela dost a dost ho i vysali..nestacili polykat

Anna85
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 14.07.19 10:23

Ja mam kloboucky NUK a drzi v pohode. Taky mame obcas louzi, ale to je tim, ze pije hrozne hamounsky a obcas se pusti a neco ji vytece z pusy nebo vykape z tech dírek v kloboucku. Kdyz se pusti, tak je ta spicka vzdy plna mleka.
Nezkousela jsi bradavku vytahnout odsavackou pred kojenim?

Váš příspěvek
Reklama