Je možné, že se blíží porod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marketa_1711
Povídálka 12 příspěvků 17.03.18 09:26
Je možné, že se blíží porod?

Ahoj holky! :mavam: Ráda bych se zeptala: včera navečer mě pustili domů z porodnice (jela jsem tam kvůli velkým otokům rukou a nohou - vše v pořádku s tím, že mi pan primář oznámil, že to na porod zatím nevypadá) :-)… Po příjezdu z porodnice mi začala odcházet hlenová zátka a odchází mi ještě dneska ráno (nejdřív čirý hlen s troškou krve a nyní už hnědý hlen - omlouvám se) ;-)… Od rána mám nepravidelně tvrdnutí bříška (to mi tvrdlo i předtím, ale bylo to jiné), teď mám i tlaky na spodek a nutkání chodit pořád na záchod (během včerejška jsem byla 4× - jinak mám celé těhotenství zácpu - znova se omlouvám :lol: )… Takže bych potřebovala poradit, může to znamenat blížící se porod? :) Jsem dnes 39+2 tt. :)

Přečtěte si článek: Jak poznám, že rodím?

Reklama

Reakce:

sakota
Kelišová 5436 příspěvků 17.03.18 09:28

Tak blizi se urcite, otazka je, jak rychle. ;) podle me je slusna sance, ze do konce vikendu porodis. Hodne stesti!

MsTýnka
Ukecaná baba ;) 1599 příspěvků 17.03.18 09:40

Kazda to mame jinak, ale to, co pises, zatka a litani na zachod, jsem mela den pred porodem. Telo se samo cistilo a pripravovalo. Tak držím palce, at to mas, brzy za sebou :-)

a12
Nadpozemská drbna 29658 příspěvků 17.03.18 09:45
@MsTýnka píše:
Kazda to mame jinak, ale to, co pises, zatka a litani na zachod, jsem mela den pred porodem. Telo se samo cistilo a pripravovalo. Tak držím palce, at to mas, brzy za sebou :-)

Ja to mela par hodin pred porodem :lol: respektive pred narozenim maleho :mrgreen:
@Marketa_1711 myslis, ze se blizi ;)

Monalisasmile
Ukecaná baba ;) 1064 příspěvků 17.03.18 10:11

Markét je to možné, pravděpodobně už to začíná, ale nemusíš honit. Počkej až kontrakce budou intenzívní a tak co 5-10 min. V takovém stavu totiž můžeš být i 48h a zbytečně v nemocnici. Zkus si doma vlést do sprchy, pokud tam kontrakce nepoleví tak už se budou jen stupňovat. Pokud by ti odtekla voda tak raději rovnou jeď. :kytka: Držím palce.

MsTýnka
Ukecaná baba ;) 1599 příspěvků 18.03.18 08:47
@a12 píše:
Ja to mela par hodin pred porodem :lol: respektive pred narozenim maleho :mrgreen:
@Marketa_1711 myslis, ze se blizi ;)

Tak me to zaclo odpoledne a rano v 6 mi praskla voda :)

Marketa_1711
Povídálka 12 příspěvků 26.03.18 20:42

Ahoj holky :hug: Tak 18.3. v 15:18 se nám narodila krásná holčička. :) Děkuju všem moc za info ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama