Reklama

Je možné, že se jedná o růst zoubku?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ivi05
Stálice 58 příspěvků 10.02.17 10:15
Je možné ze se jedna o růst zoubku?

Ahoj holky,
Jdu si k Van pro radu, naše malá -teď šest měsíců a par dni - vždycky spala krásné celou noc, max jednou dvakrát na kojení a teď od neděle se budí už v půl 11 a pak co hodinu a půl do rána nebo třeba spát ani nechce.. musíme houpat nebo chovat a nakonec spi jen když si s ni já nebo manžel lehneme do obýváku na gauč a spime s ni tam.. ale v postýlce proste spát nebude.. hrozne hycuje, ale teplotu nema, myslíte ze už by to mohli být zoubky? Bohužel je nemyslitelné ze bych se podívala na dáseň, protože nedovolí a násilím ji pusu rvát nechci

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

KamisB
Kelišová 6796 příspěvků 10.02.17 10:20

A ani prstík dovnitř si nenechá strčit? Pokud by to byly zoubky, což je možný. Tak právě gelík by byl dobrej. Ale jinak by jsi to měla poznat, že začala hodně slintat a víc věcí strkat do pusinky.
A pokud to zoubky nejsou tak začíná období, „takhle to chci já a vy se přizpůsobíte“ :-)

Ice79
Závislačka 2567 příspěvků 10.02.17 10:20

Určitě to mohou být zoubky. Měli jsme to podobně. A máme stále. Zubů ještě bude habakuk. ;)

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1531 příspěvků 10.02.17 10:21

Podle me to budou zoubky. Synovi začaly růst uz v 5 měsících a choval se stejně. Z klidného miminka se stalo uplakane, neklidné. Hodně se budil. Ja ho tedy nikdy z postylky nevyndavala, utesovala jsem v ni. Teď mu je 8 měsíců a uz má zubů skoro 9 :lol:

Ivi05
Stálice 58 příspěvků 10.02.17 10:45

@KamisB
Jak bych to popsala jak vidí ze se blizim k její puse tak ju tak silné semkne, ze to vypadá jak kdyby pusu měla přilepenou vterinovym lepidlem a hotovo :D.. jinak slinta cca od druhého měsíce takže o je těžké poznat, ale je pravda ze si asi víc řve věci do pusy.. tak uvidíme, ale gel urco koupím :palec:

@Ice79
Jsou to teprve čtyři dny a já už jsem vyzdimana jak ponozka :D - nejsem zvykla, fakt jsme měli krásné noci :D

@Terezxx
Přesně jak pises, z klidného miminka raplik :D..a už jen to buzení mi nejde na rozum, protože před tím to tak nebylo a to přece nemůže být jen tak.. jinak jak jsi to zvládla utěšit ho v postýlce? Zkoušela jsem první dva dny a mohla bych stát třeba hodinu a pořad by se vztekala, ani osvědčené věci jako kolotoč, hračka, deka nezabírá..

KamisB
Kelišová 6796 příspěvků 10.02.17 11:24

Kamarádka zkusila dávat i něco na bolest na spaní. nějaký sirup - ne moc a ne moc často, ale pokud by se to fakt prožezávalo a bolelo tak klidně zkus něco dát. Je to na krabičce i napsaný, že se to může při bolesti zubů.

a gel jak který, my měla calgel - ale malej na to moc netrpěl. v 7 měsících měl 8 zubů ;-) ani jsme nevěděli jak.

Ivi05
Stálice 58 příspěvků 10.02.17 11:36

@KamisB
Uvidím jak moc se to rozjede a pak budu muset něco koupit..
Tiše závidím :D :D.. já si myslela ze jak je těžký pohodar ze to taky moc nepoznáme.. Ach ta realita :)

iizabela
Zasloužilá kecalka 688 příspěvků 1 inzerát 10.02.17 11:50

Doporucuju Viburcol cipky, je to homeopatikum, zadna chemie..krasne uklidnuji (ja diky nim synovi zuby přežila)..dal pak dětem super funguje i kojeni od bolesti..

Ivi05
Stálice 58 příspěvků 10.02.17 12:02

@iizabela
To bude asi pravda, protože jak se budí co chvíli tak chce pokaždé prso a ji.. tak jestli ji to nějak pomáhá.. :)

iizabela
Zasloužilá kecalka 688 příspěvků 1 inzerát 10.02.17 12:04

Jojo, MM obsahuje látky, které pomáhají od bolesti (nejen zubu),navic kojeni pomaha i znovu usnout..

Ivi05
Stálice 58 příspěvků 10.02.17 12:45

@iizabela
Ono s tím usnutim je to právě horší :(..

iizabela
Zasloužilá kecalka 688 příspěvků 1 inzerát 10.02.17 12:46

Tak zkuste ten viburcol…jsou to cipky do zadecku, ja mam s nima fakt super zkušenosti…i kdyby to nebyly zoubky, celkove zklidnuji :kytka:

Ivi05
Stálice 58 příspěvků 10.02.17 13:24

@iizabela
Super děkuji, koupím, za zkoušku nic nedám :palec:

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1531 příspěvků 10.02.17 15:17

@Ivi05 Jak? Hladim ho a septam „ššššš“, když place hodne, pochovam ho a pak zase polozim do postýlky a uspim. Ja ale neuznávám takové to spani v jedné posteli, takže mi někdy nezbývá nic jineho nez i tu hodinu stát u nej a hladit :lol:

Ivi05
Stálice 58 příspěvků 10.02.17 16:39

@Terezxx
Já také ne, malá spi od začátku ve svém.. A teď je to poprvé co jsme s ni někdo spal.. Jinak dělám to stejne, hladim, sisam, pochovám když už je to moc a zase polozim a pořad dokola, ale nebere to konce, proste je, jak kdyby byla vyspana :,(

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama