Je možné, že se jedná o růst zoubku?

Napsat příspěvek
1897
10.2.17 16:42
@Ivi05 píše:
@Terezxx
Já také ne, malá spi od začátku ve svém.. A teď je to poprvé co jsme s ni někdo spal.. Jinak dělám to stejne, hladim, sisam, pochovám když už je to moc a zase polozim a pořad dokola, ale nebere to konce, proste je, jak kdyby byla vyspana :,(

A jak spí přes den? Me trvalo dobu, než sem vychytala režim. :lol: Teď ho praktikuju na druhém a spi, pokud mu nerostou zoubky, atd. celou noc téměř od narození.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58
10.2.17 17:11

@Terezxx
Když to je téma samo o sobě.. tak začnu od začátku, vstává kolem půl 8-8 ráno a do postýlky ji dáváme ve 20:00.. no a my to máme dost proměnné, do čtvrtého měsíce spala dost různé, kolem čtvrtého měsíce spala tak po hodině 3× denne, v 10:00,13:00 a 16:00.. no a teď tak tři týdny zpátky spi cca dvě hodiny od 10:00 a pak hodinu od 14:30 a pak vydrží až do koupání v 19:00.. nevím, nemyslím ze by spala moc, plus minus ty tři hodiny přes den.. Jak to mate vy? Je ale pravda ze s druhým dítětem bych asi nějaké věci dělala jinak, ale jinak jsem v tomto dost zásadova a nepolevuji..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1897
10.2.17 17:59
@Ivi05 píše:
@Terezxx
Když to je téma samo o sobě.. tak začnu od začátku, vstává kolem půl 8-8 ráno a do postýlky ji dáváme ve 20:00.. no a my to máme dost proměnné, do čtvrtého měsíce spala dost různé, kolem čtvrtého měsíce spala tak po hodině 3× denne, v 10:00,13:00 a 16:00.. no a teď tak tři týdny zpátky spi cca dvě hodiny od 10:00 a pak hodinu od 14:30 a pak vydrží až do koupání v 19:00.. nevím, nemyslím ze by spala moc, plus minus ty tři hodiny přes den.. Jak to mate vy? Je ale pravda ze s druhým dítětem bych asi nějaké věci dělala jinak, ale jinak jsem v tomto dost zásadova a nepolevuji..

Tak režim máme hodně podobný. Taky se mi nezdá, ze by vaše malá spala dlouho. Nechápu, ze není v noci unavená. U nas to vypadá hodně podobně, vstává v 8, dopoledne jde spat okolo té 10 a odpoledne ve 14 hodin. Koupe se v 18 hodin, tak brzy, protože po nem koupu hned staršího 20 měsíčního a spát chodí také ve 20 hodin. Naspi přes den někdy i déle a opravdu mi spí celou noc. Takže buďto malou opravdu trápí ty zoubky, okolo 5 měsíce malému rostly 3 najednou nebo máte nespavku :lol: ale vidím to na ty zuby :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
10.2.17 18:15

@Ivi05 Jasně že je to možné, třeba se jen posouvají dolů a žádný nevyleze, ale můžou to být zoubky nebo potom špatné sny, ale řekla bych spíše ty zoubky, bolí jí to, tak nechce být sama, to je přirozené.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58
10.2.17 18:15

@Terezxx
Tak to se nám moc neliší.. a divím se ze není unavená..
Já si myslím ze kdyby ju většinou něco neprobudilo, tak by prospala cely den, ale pravé si taky nemyslím ze by byla nespavka, protože ještě šesti dni zpět spala celou noc, jak říkám maximálně jednou a to už musela mít hodně žízeň, aby vstavala dvakrát a někdy spala u bez toho kojení, tak snad se nám ze spavky nestala nespavka a opravdu to budou ty zoubky.. Uvidíme dnes večer a zkusím ju nevyndat a usisat ji :D..

Příspěvek upraven 10.02.17 v 18:31

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58
10.2.17 18:18

@blink
To je jasné, když si ji přímknu k sobě, tak je spokojena a uklidnena, ale nechci aby si na to navykla a to nejsem krkavci matka.. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1897
10.2.17 18:26
@Ivi05 píše:
@Terezxx
Tak to se nám moc neliší..
Já si myslím ze kdyby ju většinou něco neprobudilo, tak by prospala cely den, ale pravé si taky nemyslím ze by byla nespavka, protože ještě šesti dni zpět spala celou noc, jak říkám maximálně jednou a to už musela mít hodně žízeň, aby vstavala dvakrát a někdy spala u bez toho kojení, tak snad se nám ze spavky nestala nespavka a opravdu to budou ty zoubky.. Uvidíme dnes večer a zkusím ju nevyndat a usisat ji :D..

Tak dejte zítra vědět, budu na vás myslet :lol: :kytka: jen podotknu, ze jestli to jsou zuby, může to trvat ještě dlouho. Staršímu rostla jedna stolicka 2 měsíce :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58
10.2.17 18:33

@Terezxx
Dám, sama jsem zvědavá ( jak z legrace říkám - večer se bojím svého dítěte :D )..
No jooo, tak jsme se už naspali dost a teď bude mamka ryt pusou v podlaze :D :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58
11.2.17 08:39

@Terezxx
Dobre ráno, tak dnešní noc se docela dala :).. uložena ke spánku ve 20:00, probuzení a krmeni následovalo v 21:45, pak 23:15 a 00:20..potom ve 3:45 mezi tim byla dvakrát vzhura ale než jsem se vzmatorila a vstala, tak zase usnula a pak až ráno 7:50 a mezi tím jednou vzhůru, ale opět sama usnula.. tak nevím co to předvádí tu první část noci :D..
Jinak včera jsme ji s manželem chytli a trosku se ji do té pusinky podívali, na omak nic necítíme, ale zepředu na dasnich má bílý flivek, který jde jasné vidět, tak asi to zoubek bude :potlesk:..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1897
12.2.17 10:06
@Ivi05 píše:
@Terezxx
Dobre ráno, tak dnešní noc se docela dala :).. uložena ke spánku ve 20:00, probuzení a krmeni následovalo v 21:45, pak 23:15 a 00:20..potom ve 3:45 mezi tim byla dvakrát vzhura ale než jsem se vzmatorila a vstala, tak zase usnula a pak až ráno 7:50 a mezi tím jednou vzhůru, ale opět sama usnula.. tak nevím co to předvádí tu první část noci :D..
Jinak včera jsme ji s manželem chytli a trosku se ji do té pusinky podívali, na omak nic necítíme, ale zepředu na dasnich má bílý flivek, který jde jasné vidět, tak asi to zoubek bude :potlesk:..

Tak gratuluji k prvnímu zoubku :potlesk: ale i tak, vaše noc mi přišla strašná :lol: můj broucek vcera spal od 20:30 do půl 6, najedl se a všichni jsme dal spali do půl 8, kdy nas z postele vyhnal 20 měsíční :lol: ono az ji proleze dásní, bude ji lépe :) pokud male nezacne rust dalsi :lol: ja občas dala na noc i Nurofen, pokud ho to hodne bolelo. Jinak dnesni noc u nas byla hodně podobná te vaší, takže každý den prostě nemůže být posviceni no :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58
12.2.17 11:39

@Terezxx
Snad je k čemu, protože jestli to není Zoubek, tak nevím… Jinak dnešní noc by se Vám zdála ještě horší :D sice poprvé vstala až o půlnoci ale pak jela až do rána co hodinu :?.. takže fakt na palici.. jak jsem psala, na toto nejsme zvykli, dřív to bylo nevzbuditelne dítě :lol: :D..
doufám ze dnešek bude pro vás a snad u pro nás lepší :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58
14.2.17 17:55

Ahoj ženy,

Tak hlásím ze už druhou noc naše slečna spala bez přestávky až do rána, takže pokud ten týden nevyspani nebyl kvůli zubum tak by mě smejklo :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
16.2.17 09:08
@Ivi05 píše:
@blink
To je jasné, když si ji přímknu k sobě, tak je spokojena a uklidnena, ale nechci aby si na to navykla a to nejsem krkavci matka.. :D

neboj se na to si nenavykne :-) malej mi to delal taky a ted je uplne v pohode a mam ho nezajima, kdyz nema hlad :) jsou uz mu teda dva, ale tak do roku se tulil porad a nenavykl si na to, spal se mnou i v posteli a v pohode :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58
17.2.17 08:59

@blink
My se taky rádi tulime, není nic lepšího, než když se chce přitulit i malá a nejen já :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1897
17.2.17 10:17

On se mohl růst zoubku jen pozastavit a ozvat se zase později. Tak ale konečně malá spinka :dance: :lol: jak jsem psala, stolicka synkovi rostla 2 měsíce :cert: vždycky měl 3 dny horečky, pak najednou klid a po pár týdnech opacko. Byla jsem s nim i na pohotovosti, protože mi to bylo už divný a prý si zub dává prostě přestávky :roll: :lol: snad to spani malé vydrží :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama