Je možné že se on nebo já změníme?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tetaeva
Nováček 1 příspěvek 16.01.17 10:24
Je možné že se on nebo já změníme?

Manžel se mnou nespí. Je nám kolem 30 let. Mám hodně ráda sex, on ho ale ani na začátku vztahu příliš nepotřeboval. Po 5 letech vztahu kdy jsme spolu spali 1-2 měsíčně, (vždy z mé iniciativy) jsem byla naprosto zoufalá a našla si milence. Teď po roce a půl jsme to ukončili ikdyž to bylo krásné, ale bohužel v tom byly hodně city a zamilování. Mám výčitky a chci zkusit být opět jen s manželem. Je tu někdo kdo to tak měl také a znovu jim to s manželem klapalo? Bud že se u něho něco stalo a začal mít větší chuť nebo že jste sami přestali mít takovou chuť na sex a ikdyž jste dřív chtěli třeba každý den, tak pak stačilo 1× měsíčně a vydrželi jste to dlouhodobě a byli spokojené? Ještě upřesním, že máme jedno dítě a manžel o milenci nevěděl a neví.

Reakce:

Premek_Orac
Závislačka 4392 příspěvků 16.01.17 11:21

@tetaeva Podle průměru jsi dokonce ještě před svým sexuálním vrcholem, takže bych nepředpokládal, že u tebe potřeba v nejbližších letech klesne.
U čeho pramení u manžela malá potřeba sexu? Nemá třeba sníženou hladinu testosteronu apod.?

dadulam
Kecalka 401 příspěvků 16.01.17 13:01

Myslím, že se ani jeden nezměníte. Pokud to manžela moc nebere, tak to bude pořád stejné a ty se budeš zbytečně trápit. Jedině, že byste se dohodli a určili si kolikrát za měsíc budete sexovat. Prostě ústupek z obou stran, ale jestli to bude takto fungovat???

lili355
Kecalka 144 příspěvků 16.01.17 15:41

Taky si myslim, ze se to nezmeni. Oba jste jeste hodne mlady a pokud to takhle bylo od zacatku… :(
A nejsem si jista, jestli nejake ustupky maji smysl, chlap, kteremu od 25 stacil sex 1-2× mesicne (a to jeste z iniciativy partnerky), tak ten to asi nezacne chtit vic :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak si vyrobit ten nejhezčí adventní věnec?

Chtěli byste si vytvořit adventní věnec, ale nejste si stoprocentně jistí,... číst dále >

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš promluvil o synovi i jeho cestě na Krym: Občanem Švýcarska je už 10 let!

Nedávná reportáž serveru Seznam Zprávy pořádně otřásla pozicí premiéra... číst dále >

Běsnění živlů na Tenerife: Jak jsou na tom s domy Bendová nebo David?

Bouřky, přívaly vody a několikametrové vlny změnily oblíbený prázdninový cíl... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Hadašová a Průšová v plavkách se odvázaly na přehlídkovém mole

Léto je sice v nedohlednu, ale to neznamená, že bychom museli nechat plavky... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >