Reklama

Je možné že se on nebo já změníme?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tetaeva
Nováček 1 příspěvek 16.01.17 10:24
Je možné že se on nebo já změníme?

Manžel se mnou nespí. Je nám kolem 30 let. Mám hodně ráda sex, on ho ale ani na začátku vztahu příliš nepotřeboval. Po 5 letech vztahu kdy jsme spolu spali 1-2 měsíčně, (vždy z mé iniciativy) jsem byla naprosto zoufalá a našla si milence. Teď po roce a půl jsme to ukončili ikdyž to bylo krásné, ale bohužel v tom byly hodně city a zamilování. Mám výčitky a chci zkusit být opět jen s manželem. Je tu někdo kdo to tak měl také a znovu jim to s manželem klapalo? Bud že se u něho něco stalo a začal mít větší chuť nebo že jste sami přestali mít takovou chuť na sex a ikdyž jste dřív chtěli třeba každý den, tak pak stačilo 1× měsíčně a vydrželi jste to dlouhodobě a byli spokojené? Ještě upřesním, že máme jedno dítě a manžel o milenci nevěděl a neví.

Reklama

Reakce:

Premek_Orac
Závislačka 4211 příspěvků 16.01.17 11:21

@tetaeva Podle průměru jsi dokonce ještě před svým sexuálním vrcholem, takže bych nepředpokládal, že u tebe potřeba v nejbližších letech klesne.
U čeho pramení u manžela malá potřeba sexu? Nemá třeba sníženou hladinu testosteronu apod.?

dadulam
Kecalka 396 příspěvků 16.01.17 13:01

Myslím, že se ani jeden nezměníte. Pokud to manžela moc nebere, tak to bude pořád stejné a ty se budeš zbytečně trápit. Jedině, že byste se dohodli a určili si kolikrát za měsíc budete sexovat. Prostě ústupek z obou stran, ale jestli to bude takto fungovat???

lili355
Kecalka 144 příspěvků 16.01.17 15:41

Taky si myslim, ze se to nezmeni. Oba jste jeste hodne mlady a pokud to takhle bylo od zacatku… :(
A nejsem si jista, jestli nejake ustupky maji smysl, chlap, kteremu od 25 stacil sex 1-2× mesicne (a to jeste z iniciativy partnerky), tak ten to asi nezacne chtit vic :(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama