Je možné, že to bude kluk?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.14 09:27
Je možné, že to bude kluk?

Ahoj, spíš se obracím na maminky, které už mají těhu za sebou a doma mají „páreček“ :D Jsem v devátém týdnu, posledních 14 dní bylo docela krušných, hodně jsem zvracela, ale ted jako když utne, jen mám žaludek na vodě, ale nezvracím. Jo četla jsem, že zmizení příznaků může být i špatným koncem těhu, ale prsa mě na omak bolí pořád, spíš mi jde o to, že mám doma už dcerku, už které jsem začla zvracet ve třetím měsící a skončila v osmém a v den termínu to začlo znova nanovo. Vím, že každé těhu je jiná a každá to máme jinak, ale i jsem četla, že u chlapečků tolik nevolnosti nejsou, jak to bylo u Vás ( omlouvám se za anonym, ale zatím je to těhu tajemství ) :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Pipet
Generální žvanilka 24211 příspěvků 11.11.14 09:29

Neblila jsem ani jednou ani u jednoho dítka.
První je holka, druhé kluk.

evill
Závislačka 3775 příspěvků 11.11.14 09:31

Ano. Na 50 % je možné, že to bude kluk. Nevolnosti se u nás v rodině nekonají u žádného pohlaví.

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 11.11.14 09:31

Každé moje těhotenství bylo zcela jiné, a mám dva kluky. :nevim:

Gorlami
Závislačka 3284 příspěvků 11.11.14 09:35

Ja nemela zadne nevolnosti a mam holku. Ale urcite je mozne, ze to bude kluk, sance je 50%.

Mysanda
Kecalka 192 příspěvků 11.11.14 09:37

Mám páreček a zvracela jsem u obou do dvacátého týdne, takže jako ukazatel bych to vyloučila. Taky jsem byla hlavně u druhého dítka nedočkavá, jestli to bude kluk nebo holka, ale musela jsem si počkat až do 30 týdne, dřív se potvůrka neukázala. Držím pěsti ať ti ten kluk dopadne :mavam:

marteska91
Ukecaná baba ;) 1934 příspěvků 11.11.14 09:37

Ahoj, my prý čekáme kluka a až do nějakého 17tt jsem blila od rána do večera.

věrasek80
Extra třída :D 11125 příspěvků 11.11.14 09:39

Já u kluků zvracela, u dcery ne a ted mi bylo celé těhu fajn a stejně to bude kluk tak moc tomu nevěř.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23159 příspěvků 11.11.14 09:40

Mám za sebou 2 stejnopohlavní těhotenství a obě absolutně rozdílná.
U prvního neustálá chuť na maso, blbě mi prakticky nebylo, byla jsem taková oplácaná, zhoršená pleť, zvlnily se vlasy - kluk
U druhýho šílený chutě na sladký, blbě mi na začátku bylo dost, přibrala jsem sice stejně jako u prvního, ale nebyla jsem tak macatá, pleť celkem v pohodě, vlasy akorát zhoustly - kluk.
Podle příznaků bych se tedy vážně neřídila.

bubli
Kelišová 5545 příspěvků 11.11.14 09:41

Blila jsem u vsech 3 tehotenstvi od zacatku az do pulky - 2× holka, 1× kluk. Jsou to povery, stejne jako tvar bricha, zhorsena plet apod.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.14 09:41

Takže je to jen fáma :D no já si to myslela, u prvního jsme si pohlaví říct nenechali u druhého tedy asi necháme, ale co to bude je nám i tak nějak jedno :) uvidíme, hlavně, aby bylo to maličké v pořádku :) a když to bude kluk bude mít tatka radost :dance:

marfra
Generální žvanilka 23264 příspěvků 20 inzerátů 11.11.14 09:50

Ja mam chlapecka a bylo mne spatne jen 7.-8.tyden. Kamaradka ma taky chlapecka a ta zvracela denne snad do 7.mesice. Takze bych se timto kriteriem asi neridila. ;) Ale drzim pesti, aby tam byl ;)

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 11.11.14 09:52
@Anonymní píše:
Ahoj, spíš se obracím na maminky, které už mají těhu za sebou a doma mají „páreček“ :D Jsem v devátém týdnu, posledních 14 dní bylo docela krušných, hodně jsem zvracela, ale ted jako když utne, jen mám žaludek na vodě, ale nezvracím. Jo četla jsem, že zmizení příznaků může být i špatným koncem těhu, ale prsa mě na omak bolí pořád, spíš mi jde o to, že mám doma už dcerku, už které jsem začla zvracet ve třetím měsící a skončila v osmém a v den termínu to začlo znova nanovo. Vím, že každé těhu je jiná a každá to máme jinak, ale i jsem četla, že u chlapečků tolik nevolnosti nejsou, jak to bylo u Vás ( omlouvám se za anonym, ale zatím je to těhu tajemství ) :)

neblibla jsem, ale zle mi bylo dost.. mám 2 kluky.. tohle nemá souvislost, stejně tak vymizení příznaků neznamená konec..

Trillian7
Kelišová 5618 příspěvků 11.11.14 09:52

Mám kluka a blila jsem jak amina první 3 měsíce :)

citrusek2
Kecalka 158 příspěvků 11.11.14 09:54

Ja mela obe tehu uplne jiny a mam dve holky :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Nový život v Hurghadě: Češi se na důchod stěhují do Egypta, je tam třikrát levněji!

Bohatší západní sousedé se na stáří stěhují za sluncem a mořem do Španělska,... číst dále >