Reklama

Je možné, že v peru 450ui je trochu vic Gonalu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Madla37011
Povídálka 42 příspěvků 10.10.18 09:25
Je možné, že v peru 450ui je trochu vic Gonalu?

Omlouvám se za hloupý dotaz, ale stalo ve Vám někomu, že jste měli v peru vic zbytku než by Vám mělo zbyvat? Při prvním pichani mi mělo zbyt 100 ale na peru když jsem nastavila další dávku 350 se mi ukázalo, ze mám dopichnout z dalšího pera 187,5. Dala jsem tedy 187,5 a mělo mi v peru zbyt 262,5…měla jsem dal píchal 300…ale po pichnuti bylo pero na 0. Tak jsem z toho divoká…pochybuji, že by výrobce dával do pera tolik roztoku na vic…jde o 50ui. Ale vím 100% ze na peru to bylo nastavené dobře. Teda snad…čím vic se v tom babram představám si být jistá… :zed:

Reklama

Reakce:

alenka84
Neúnavná pisatelka 19036 příspěvků 10.10.18 09:32

Ano, vždycky je v peru něco navíc.

Mrakotinka2018
Kecalka 178 příspěvků 10.10.18 09:33
@Madla37011 píše:
Omlouvám se za hloupý dotaz, ale stalo ve Vám někomu, že jste měli v peru vic zbytku než by Vám mělo zbyvat? Při prvním pichani mi mělo zbyt 100 ale na peru když jsem nastavila další dávku 350 se mi ukázalo, ze mám dopichnout z dalšího pera 187,5. Dala jsem tedy 187,5 a mělo mi v peru zbyt 262,5…měla jsem dal píchal 300…ale po pichnuti bylo pero na 0. Tak jsem z toho divoká…pochybuji, že by výrobce dával do pera tolik roztoku na vic…jde o 50ui. Ale vím 100% ze na peru to bylo nastavené dobře. Teda snad…čím vic se v tom babram představám si být jistá… :zed:

Ano mas pravdu, vzdy je tam neco navic. Taky jsem si toho vsimla

Madla37011
Povídálka 42 příspěvků 10.10.18 09:35

Jeee dekuji za trochu uklidnění. Už jsem si začínala říkat, že jsem snad negramotna… :dance: tak snad je vše v pohode

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >