Je možné změnit termín očkování, když jsou volné termíny?

Anonymní
16.4.21 10:42

Je možné změnit termín očkování, když jsou volné termíny?

Když vyberu termín očkování Covid, mám možnost na těch stránkách mzcr změnit tento termín, pokud jsou ještě volné další termíny?
Případně… když mi termín jiný nevyjde, přijde pak ještě další SMS?
Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20161
16.4.21 11:04

Zavolej si na infolinku, tam ti poradí. Na další sms bych moc nespoléhala, rodiče na ni čekají už měsíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21131
16.4.21 12:02

Je v tom neuvěřitelnej bordel. V našem očkovacím centru došlo 3 dny po sobě k potížím a zrušili očkování. Očkování přeobjednat lze, když už máš zarezervovaný termín. Já už čekám 14 dní na druhou sms. První termín se mi fakt nehodil a ani na info lince nejsou schopni pořádně vysvětlit, jak systém funguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68996
16.4.21 12:22

Zavolala bych s prosbou na konkrétní očko centrum

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
971
16.4.21 14:48

Pokud ti termin nevyhovuje, mas v meilu odkaz, kde muzes zrusit termin ockovani (prip. zavolej do ock. centra, kde ti termin zrusi oni ).. takze zrusis… pote ti prijde podruhe pin 2 a vyberes si novy termin ockovani, ten opet muzes zrusit. nakonec ti prijde potreti pin 2 a muzes si vybrat potreti termin ockovani. Pokud ani po tretim pin 2 si nevyberes, zrusi se ti registrace a musis znovu se zaregistrovat, dostanes pin 1, a pote zase az trikrat pin 2. Ted jsem to resila u rodicu, takze jen tak neplacam, ale mam overeno :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.21 16:15

Jjj, v domnění, že když je vypsáno ještě plno volných termínů a SMS s pinem platí až do neděle, jsem zrušila termín s tím, že si to jen přesunu na jiný volný…bylo jich tam plno… jiný den…a ejhle… nepustí mě to a píše to, že musím počkat na další SMS. :roll:
Takže už přijde pouze 1sms…to už je docela na knop…co když se nestihnu včas zarezervovat termín nebo ty vypsané (většinou mají třeba 3dny)mi náhodou nebudou vyhovovat… nevím, budu odjetá nebo nachlazená, nemocná…to už tím pádem nebudu mít šanci? Jsem pedagogický pracovník, takže nová registrace asi nepůjde…

• Citovat
  • Nahlásit
53284
16.4.21 16:29

To jsi pořád ty, která nevěděla, jestli vůbec očkování chce?

Jinak já chtěla posunout DRUHÝ termín. V okamžiku reistrace prvního jsem ten druhý dostala automaticky přidělený zrovna na termín, kdy budu pryč. Volala jsem na infolinku, tam mi řekli, že je to pouze v pravomoci daného očkovacího centra. Takže když jsem tam šla na první dávku, rovnou jsem je poprosila o posunutí druhé a nebyl nejmenší problém, dvě ťuknutí do počítače.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.21 16:51

U nás termíny vypisují třeba jen na 3 dny po sobě, stát se může cokoliv a tak když jde bez problémů posunout termín druhé dávky, snad by neměl být problém posunout tu první,…kdyby náhodou

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat