Je možné otěhotnět hned po skončení krvácení po potratu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 13:28
Je mozno otehotnet hned po ukonceni krvaceni po potratu

Ahoj holky. Jsem tu nova a mam hned dotaz, jestli nekdo zazil. Potratila jsem SP a byla jsem dle dr asi 6tt, vse odeslo samo. Dokrvacela jsem po potratu a hned druhy den probehl sex. Je nejaka moznost ze probehla ovulka hnedka? Nic jsem nepoznala, zato me ted po ranu natahuje, boli me prsa a rikam si, jestli je mozne, ze jsem otehotnela tak rychle, jsou to necele tri tydny 3 tydny. Test jsem si nedelala, to by stejne nic neukazalo jeste. Zajima me jen jestli ma nekdo tuto zkusenost. Omlouvam se za anonym, nechci at se to vi, ze moznaa…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Ravedd
Ukecaná baba ;) 1613 příspěvků 02.08.19 13:32

Dokrvacela jsi po potratu a hned byl sex? Jak dlouho jsi krvacela celých 6 týdnů? :think: po potratu se má dodržet šestinedělí

Ernais
Kecalka 427 příspěvků 02.08.19 13:33

Ja si nemyslim, ze by ti ihned po konci krvaceni probehla ovulace a ty otehotnela. Bolest prsou bych tak prisuzovala bud hormonum nebo vsugerovani

Ufinka87
Zasloužilá kecalka 675 příspěvků 02.08.19 13:33

Pokud proběhl přirozený SP tak se lze snažit hned..Jelikož neproběhl žádný zásah do dělohy…Držím pěsti v dalším snažení. Po SP pokud pproběhne v še přírodně ani doktoři neříkají že by se mělo dodržet šestinedělí..Takže hurá do toho a aono klidně těhotná být můžete :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 13:35

@Ravedd byl to cca 4-5tt, doktorka mi rekla, ze to je jak MS, kdybych si nedelala test, nevim, ze jsem byla tehotna, tak se podle toho mam i normalne chovat, na utz vse ciste a me bylo uplne ok. Krvacela jsem 7dni a 8 den sex.

Ernais
Kecalka 427 příspěvků 02.08.19 13:36
@Ravedd píše:
Dokrvacela jsi po potratu a hned byl sex? Jak dlouho jsi krvacela celých 6 týdnů? :think: po potratu se má dodržet šestinedělí

I v pripade SP? Mne po SP v 8tt gynekolozka rekla, ze se muzeme klidne zacit snazit hned jak prestanu krvacet, ale za ni by mi doporucila se jeden cyklus chranit a nechat telo odpocinout. O tom, ze nemam mit sex nerekla ani slovo

Ufinka87
Zasloužilá kecalka 675 příspěvků 02.08.19 13:36
@Anonymní píše:
@Ravedd byl to cca 4-5tt, doktorka mi rekla, ze to je jak MS, kdybych si nedelala test, nevim, ze jsem byla tehotna, tak se podle toho mam i normalne chovat, na utz vse ciste a me bylo uplne ok. Krvacela jsem 7dni a 8 den sex.

snažit se můžete hned..takže těhotná být klidně můžeš..Pokud nebla revize je to jako by jsi měla pouze zpožděnou ms..Hodně štěstí

Ravedd
Ukecaná baba ;) 1613 příspěvků 02.08.19 13:38
@Ernais píše:
I v pripade SP? Mne po SP v 8tt gynekolozka rekla, ze se muzeme klidne zacit snazit hned jak prestanu krvacet, ale za ni by mi doporucila se jeden cyklus chranit a nechat telo odpocinout. O tom, ze nemam mit sex nerekla ani slovo

Mě zase po SP tři doktoři nezávisle na sobě řekli dodržet šestinedělí :nevim: teď slyším poprvé že se ne :nevim:

Ufinka87
Zasloužilá kecalka 675 příspěvků 02.08.19 13:41

@Ravedd Záleží asi na tom jestli po SP následovalo čištění v nemocnici. Já měla úplný SP bez revize a mudr řekl že můžem se snažit hned…byla jsem asi v 6tt…možná co doktor to názor. ale znám spoutu holek co otěhotněl např po porodu hned v šestinedělí

Příspěvek upraven 02.08.19 v 13:43

Ernais
Kecalka 427 příspěvků 02.08.19 13:41
@Ravedd píše:
Mě zase po SP tři doktoři nezávisle na sobě řekli dodržet šestinedělí :nevim: teď slyším poprvé že se ne :nevim:

A mela jsi revizi nebo to probehlo prirozene?

Ravedd
Ukecaná baba ;) 1613 příspěvků 02.08.19 13:43

@Ufinka87 @Ernais přirozeně na revizi jsem naštěstí nemusela :)

Ernais
Kecalka 427 příspěvků 02.08.19 13:48
@Ravedd píše:
@Ufinka87 @Ernais přirozeně na revizi jsem naštěstí nemusela :)

Asi opravdu zrejme co doktor, to nazor :roll: ale z meho pohledu pro sestinedeli neni duvod, kdyz do tela nebyl zadny zasah v podobe revize apod. Ovsem co se otehotneni ihned po SP tyce, ja bych to asi psychicky nedala. Kdyz mi doktorka rekla, ze je vse v poradku a muzeme se snazit hned znova, tak me zachvalila spis panika nez radost..

Freya10
Kecalka 460 příspěvků 02.08.19 14:14

SP v šestém týdnu je vlastně o týden a pár dní opožděná menstruace - tam bych to fakt z hlediska „bezpečnostních opatření“ pokládala prostě za MS. V době, kdy moje mamka otěhotněla se mnou, se prý k doktorovi chodilo až po druhé vynechané MS, testy nebyly a do té doby to prostě každý bral jako zpožděnou MS ;)
Velký podíl těhotenství končí těsně před MS a odchází s ní, nebo v podobě pár denního zpoždění (=žena o tom ani netuší) - to by pak bylo potřeba, podle této logiky, dodržovat šestinedělí po každé MS :lol:

hanzy
Echt Kelišová 8467 příspěvků 02.08.19 16:46

Take jsem mela SP bez revize. Cca v 8t, plod byl tak 6-7t. Po dojrvaceni kontrola u dr a ta mi rekla, ze nema nic proti tomu, kdyz se i nadale nebudeme chranit. Dalsi MS uz neprisla…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 23:41

Diky za odpovedi. Uvidim co z toho bude, boli me dneska bricho cely den, nevolno…ale sex byl jen ten jeden den, pak pritel odjel na mesic za praci, tak mi to prijde nepravdepodobne.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama