Je možnost, že jsem těhotná? Sex s kondomem

603
18.5.17 10:53

Je možnost, ze jsem těhotná ? Sex s kondomem

Ahoj holky, včera jsem sem psala…
16 dní po miniinterrupci jsem měla chráněný sex s kondomem ( který byl po sexu v pořádku - nebyl prasklý, nikde netekl, nic)
Avšak hrozně se bojím, že mohu být těhotná… (já vím, že jsem husa)
v pondělí byl sex a již dnes mám pocit, že chodím častěji na malou…
Myslíte, že bych mohla být v tom?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

465
18.5.17 10:58

I v té předešlé diskuzi ti holky psaly, že je to nepravděpodobné.
Podle mě ti už trošičku hrabe (promiň). Jestli byl kondom v naprostém pořádku, tak nejspíš těhotná nebudeš, tady ti to nikdo na 100% neřekne. :nevim: Plus jak si psala, že chodíš víc na malou.. ono vsugerovat si člověk může hodně věcí. :)
Takže klid nebo se z toho fakt zblázníš. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
603
18.5.17 11:02
@Macik.S píše:
I v té předešlé diskuzi ti holky psaly, že je to nepravděpodobné.
Podle mě ti už trošičku hrabe (promiň). Jestli byl kondom v naprostém pořádku, tak nejspíš těhotná nebudeš, tady ti to nikdo na 100% neřekne. :nevim: Plus jak si psala, že chodíš víc na malou.. ono vsugerovat si člověk může hodně věcí. :)
Takže klid nebo se z toho fakt zblázníš. :kytka:

Děkuji, i partner, je ze mě na nervy, když se ho 5× denně ptám, jestli si je doopravdy jistý, zda byl kondom v pořádku. Dokonce jsem ho po sexu donutila aby ho „ošahal“ a předemnou zkontroloval… chuť byla velká, ale tak mě to vytrestalo, že teď budeme používat snad i trojí ochranu a teď zase měsíc nesouložit.. Achjo. :nevim: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7253
18.5.17 11:40

Tak mit 3 gumy, noo ma ucta. to mu ani stat nebude :mrgreen: neblazni, ses paranoidni :nevim: pokud je ok guma a mel ji celej sex, je to cajk. pouzivejte kvalitni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
603
18.5.17 11:43
@Bůča píše:
Tak mit 3 gumy, noo ma ucta. to mu ani stat nebude :mrgreen: neblazni, ses paranoidni :nevim: pokud je ok guma a mel ji celej sex, je to cajk. pouzivejte kvalitni.

Měl celou dobu… trojí ochranu jsem myslela, 3 různé druhy antiko :nevim: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
603
18.5.17 11:44

Já už jsem psala, brouzdala jsem po diskuzích a maminky psaly, že otěhotněly i když guma oukej… jako přijde mi to divné, ale kdo ví..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.5.17 11:45

Tak si nech napsat i prášky a používej oboje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7253
18.5.17 11:46
@Janina B1 píše:
Já už jsem psala, brouzdala jsem po diskuzích a maminky psaly, že otěhotněly i když guma oukej… jako přijde mi to divné, ale kdo ví..

to je naprostej nesmysl. otehotneli, pze tu gumu blbe pouzily. to je cely.guma ma dokonce vyssi spolehlivost ne pilule, jen se musi spravne pouzivat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7253
18.5.17 11:47
@Janina B1 píše:
Měl celou dobu… trojí ochranu jsem myslela, 3 různé druhy antiko :nevim: :D

aaaha, pardon :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
603
18.5.17 11:48
@Bůča píše:
aaaha, pardon :lol:

Tak uvidíme.:D Jako řekla bych, že prasklá guma snad ani přehlídnout nejde ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60057
18.5.17 11:55

Tak pouzivej HA a kondom zaroven. Pouzivame kondom mnoho let bez problemu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
603
18.5.17 11:56

Ale holky na odlehčení vám musím říct, že když jsem koukala třeba na film o UFO, tak jsem se pak v noci bála spát, ze mě unesou :D tak noc jsem paranoidní :nevim: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
603
18.5.17 11:56
@blumen píše:
Tak pouzivej HA a kondom zaroven. Pouzivame kondom mnoho let bez problemu.

HA nemůžu právě :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.5.17 12:07

Vidim, ze Te to fakt sebralo. Psala jsem Ti uz vcera. Kondom, pokud nesjede nebo nepraskne, je spolehlivy. K tomu bych pridala vypocet plodnych dnu dle bazalni teploty. Muzes take sledovat ovulacni hlen. Dohromady super sekundarni metoda. Bude to par mesicu trvat, nacti si o tom, ale je to spolehlivy. Na Tvem miste bych ted na sex nejakou dobu zapomnela, mas trauma z nechteneho tehotenstvi a nervy, stejne si to evidentne neuzivas. Dej se dohromady a sleduj denne bazalni teplotu a hlen, pokud prasky nemuzes. Az na to budes mit grif a budes vic v pohode, tak Ti nebude nic branit si sex uzit a nebat se. Ted tehotna dle vseho nejsi, tak neboj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
603
18.5.17 13:26
@BloomingGorgeous píše:
Vidim, ze Te to fakt sebralo. Psala jsem Ti uz vcera. Kondom, pokud nesjede nebo nepraskne, je spolehlivy. K tomu bych pridala vypocet plodnych dnu dle bazalni teploty. Muzes take sledovat ovulacni hlen. Dohromady super sekundarni metoda. Bude to par mesicu trvat, nacti si o tom, ale je to spolehlivy. Na Tvem miste bych ted na sex nejakou dobu zapomnela, mas trauma z nechteneho tehotenstvi a nervy, stejne si to evidentne neuzivas. Dej se dohromady a sleduj denne bazalni teplotu a hlen, pokud prasky nemuzes. Az na to budes mit grif a budes vic v pohode, tak Ti nebude nic branit si sex uzit a nebat se. Ted tehotna dle vseho nejsi, tak neboj.

Díky! Mě šíleně vystresovala, že se mi včera v horku na chvilku udělalo zle v autě a už to jelo :D
Každopádně máš pravdu, sex je teď opravdu tabu téma… tak mám čas řešit plodné a neplodné dny a mezitím jsem objednaná i na gyndu, kde zvážíme další metody ochrany.:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama