Je možný malý zázrak?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.19 13:35
Je možný malý zázrak?

Ahoj holky, prosím napište mi váš názor. :think: Beru Antikoncepci Lindynette. Antikoncepci jsem teď brala všelijak..jednu chvíli jsem ji brát nemohla a občas ji nevzala vůbec. Přítel říká, že si i tak dává pozor. :lol: Četla jsem ale, že otěhotnět se dá i přes tzv. kapičky lásky a když se anti. nebere každý den může selhat. Abych se dostala k závěru.. Dne 18 - 21. 5 jsem menstruovala, sice slabě ale ano. 26 a 28 plodnost. 27 ovulace. Dnes mně druhým dnem není dobře. Popichuje mě v podbříšku to jsem ale pociťovala i po mens. Během týdne jsem spozorovala takové jak kdyby zmodrání bradavek - už zmizelo. Ale je mi nevolno celý den, mám nechuť k jídlu, bolesti hlavy a vytíká ze mě silná bílá tekutika. S přítelem jsme mysleli, že se možná uhnízdilo vajíčko.. v tom chvilkovém pocitu štěstí jsme udělali test - NEGATIVNÍ. Četla jsem ale, že to je brzo.. Tak trochu jsem zmatená, nejistá můžete mi napsat své názory? Příběhy? Děkuji.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ka2ka
Neúnavná pisatelka 15156 příspěvků 01.06.19 13:37

Spíš máš zánět a poblázněný hormony když bereš antiko jako prasátko

Uživatel je onlinekarkarka
Závislačka 3792 příspěvků 01.06.19 13:48

Jak víš, že si měla ovulaci?

09Veronika09
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 01.06.19 13:48

Příznaky bys určitě neměla tak brzo. Mě začalo být zle až v 6. týdnu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.19 13:50

@karkarka vedu si aplikaci, která mi vše ukazuje. :)

aiwwa
Nadpozemská drbna 25892 příspěvků 01.06.19 13:51

Jak můžeš mít ovulaci když bereš hormonální antikoncepci? I kdyby antikoncepce selhala, tak test má smysl dělat až s vynecháním menstruace, případně 14 dnů po styku.

Uživatel je onlinekacakaca
Závislačka 2737 příspěvků 01.06.19 13:52
@Anonymní píše: Četla jsem ale, že když se anti. nebere každý den může selhat.
:P :P :P :P :P :P :P :P
Selhani je, ze beres podle navodu. Kdyz se nebere podle navodu, rika se tomu, ze neucinkuje. To neni zazrak :mrgreen:. Ale mohou to byt zrovna tak rozharane hormony.
aiwwa
Nadpozemská drbna 25892 příspěvků 01.06.19 13:54
@kacakaca píše: :P :P :P :P :P :P :P :P
Selhani je, ze beres podle navodu. Kdyz se nebere podle navodu, rika se tomu, ze neucinkuje. To neni zazrak :mrgreen:. Ale mohou to byt zrovna tak rozharane hormony.

Jojo a pokud o tom halabala brání partner neví, tak se tomu říká pěkný podraz. :mrgreen:

Bubla_Bučková
Kelišová 6635 příspěvků 01.06.19 13:54

Pěkně zaonaceny dotaz… Takže ano, když jíš antikoncepci jak lentilky a máte pohlavní styk, můžeš otěhotnět. Jestli to bylo myšleno opravdu vážně, tak pokud teda chcete tomu štěstícku pomoct, přestaň brát ha úplně. Brát obden ha, když už jsi pár prvních týdnů těhotná nemusí dopadnout dobře.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.19 13:58

@aiwwa partner samozřejmě ví, že jednu chvíli jsem antikoncepci brát nemohla a občas se stane, že si jí nevemu. ;)

Andymo
Kecalka 230 příspěvků 01.06.19 14:01

A proc beres antikoncepci, kdyz z tvyho prispevku vyzniva, ze chces otehotnet..?

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 01.06.19 14:09
@Anonymní píše:
@karkarka vedu si aplikaci, která mi vše ukazuje. :)

No jo, ty chytre aplikace dneska vedi vic nez doktori :mrgreen: to vazne veris nejake aplikaci? :nevim:

bejbyn
Echt Kelišová 9878 příspěvků 01.06.19 14:14

Ty jsi v pondělí měla mít ovulaci a v sobotu už si děláš těhotenský test? 8o jo a při užívání HA ovulace není a navíc když si přítel dává pozor, to už by fakt musel být zázrak na entou ;)

stín katedrál
Kecalka 225 příspěvků 01.06.19 14:33

This is wrong on so many levels… :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.19 14:34

@09Veronika09 to nemusí být případ každého. Já jsem měla příznaky vždycky ještě před prvním pozitivním testem, u všech čtyř těhotenství.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama