Je možný návrat Ex-pritelkyne skrz psa?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4
20.5.22 10:31

Je možný návrat Ex?

Ahoj holky, muži

Chtěl bych se zeptat měl jsem vztah 3 roky rozešli jsme se. A uvažují o návratu i když to ukončila ona. Skrz to že jsem měl málo času a furt chodil na přesčasy. O nic vážného nešlo, ale je tam i pes kterého jsem opravdu nakonec moc nemusel. Ale postrádám je oba je neuvěřitelné jak vám může chybět i pes o kterého jste neměli ani nak zájem. Ale uvědomil jsem si svoje chyby a pracují na nich. Chtěl bych si začít bravat psa protože je pro ni vším na výlety. Každopádně bych to nechtěl dělat jen pro to aby se ke mně vrátila. Ale jen jestli to je potom možný. Ji taky mrzi že nám to nevyšlo. Ale nedá se sní nak moc komunikovat. Jsme od sebe už 4 měsíce. A všeobecně se měním ale ne kvůli ní… Prosil bych třeba o nějaké rady jestli to má třeba cenu nebo jak na to jít. Děkuji za odpovědi

Příspěvek upraven 20.05.22 v 13:10

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
849
20.5.22 10:32

Nejsi ty ten, co řešil, že pes je po rozchodu agresivní?
Máte i stejný styl psaní… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
20.5.22 10:34
@adamcoka píše:
Nejsi ty ten, co řešil, že pes je po rozchodu agresivní?
Máte i stejný styl psaní… :think:

Určitě ne teď sem to založil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27647
20.5.22 10:37

https://www.emimino.cz/…rese-464177/?… :think:
Jinak tedy za mě: buď se pokus o získání holky zpět (bez výmluv na psa), nebo na to zapomeň.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43288
20.5.22 10:38

Lidi se k sobě vracejí. Někdy. Takže šance tu je. Jestli se neměníš jen kvůli ní, je šance, že se po případném návratu vše nedostane do stejných kolejí. Jestli jste se nerozešli opravdu ve zlém a bude reagovat třeba na přání k narozeninám nebo tak, šanci máš :nevim: Ale neupínala bych se na to. Možná už má jiný vztah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22949
20.5.22 10:42

@Zamotaný psa do toho vůbec netahej. Ona určitě ví, že jsi ho až tak nemusel a tvůj zájem může brát jako hrozbu. Proč by ti ho měla půjčovat? resp. proč ty by jsi ho po 4 měsících chtěl? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
20.5.22 10:44

@Russet No právě nwm. Zkusit to můžu a uvidíme co bude dál. Ale když jsme se rozešli tak psala úplně stejně jak teď. Kdyby měla vztah tak by už ani neodepsala na to ji znám protože se věnuje jen temu jednomu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
20.5.22 10:51
@Keyllah píše:
@Zamotaný psa do toho vůbec netahej. Ona určitě ví, že jsi ho až tak nemusel a tvůj zájem může brát jako hrozbu. Proč by ti ho měla půjčovat? resp. proč ty by jsi ho po 4 měsících chtěl? :think:

Jde o to že jsem si uvědomil že pro mne znamenají fakt hodně. A když by mi ho půjčila když ho miluje. Tak určitě tam bude nějaká důvěra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43288
20.5.22 11:33
@Zamotaný píše:
Jde o to že jsem si uvědomil že pro mne znamenají fakt hodně. A když by mi ho půjčila když ho miluje. Tak určitě tam bude nějaká důvěra.

Nebo potřebovala helfnout s venčením.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
20834
20.5.22 11:49

Ale ona tě nechce, vyhodila tě, choval si se jako kokkkot a zjevně to i k jejím posvi. A nemáš ani koule si to přiznat.

Přestaň se vnucovat a přestaň ji zkoušet manipulovat přes psa.

NECHCE TĚ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22949
20.5.22 12:04
@Zamotaný píše:
Jde o to že jsem si uvědomil že pro mne znamenají fakt hodně. A když by mi ho půjčila když ho miluje.Tak určitě tam bude nějaká důvěra.

a ty ses jí na to už ptal? Za mě dost blbej nápad. Ona se s tebou rozejde a ty ji po x měsících začneš nahánět, že by jsi chtěl půjčit psa :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
486
20.5.22 14:47

Na “změnil jsem se” moc nevěřím. Přetvařovat se nějakou dobu dokáže každý. Takže pokud jsi psa nemusel, tak bych ti ho na jejím místě určitě nepůjčila. A ani nemusí, pes není dítě.
Pokud ji opravdu chceš zpět, nezkoušej to přes psa, ale snaží se přímo u ni.
Ale pokud nebude mít zájem, dej ji prosím pokoj. Nejhorší je, když ex nechce pochopit, že je konec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat