Je možný nepoznat ovulaci?

Anonymní
2.3.21 10:18

je možný nepoznat ovulaci?

Ahoj holky,

blbý dotaz, ale - je možný že na sobě nepoznáte ovulaci?
Já se pozoruju teď poslední 2 měsíce a fakt jediný, co se mi děje s tělem, je týden před MS zvětšený prsa, občas pupínky, a den před MS mi oteče břicho. Jinak fakt NIC. Ani žádný výtok apod nemám, jen občas a malinko.

Znamená to, že nemám ovulaci?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16158
2.3.21 10:20
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

Já se pozoruju teď poslední 2 měsíce a fakt jediný, co se mi děje s tělem, je týden před MS zvětšený prsa, občas pupínky, a den před MS mi oteče břicho. Jinak fakt NIC. Ani žádný výtok apod nemám, jen občas a malinko.

Ne. Já na sobě nepoznám ovulaci ani přicházející MS. Nepoznala bych ani těhotenství, dokud bych nepočůrala test. Možná kdybych se nějak důkladně zkoumala, tak ano-to ale není můj styl :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7780
2.3.21 10:21

Absolutně netuším kdy mám ovulaci, max tak podle toho že mám větší chuť na sex. Nikdy jsem ji nesledovala a mám 2 děti na první pokus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2811
2.3.21 10:22

Ne, neznamena to, ze nemas ovulaci.
Ja ovulaci taky nijak nepoznam, ani prichod MS se mi nijak nehlasi, nemam změny nalad, zadne chute, ani pupinky, ani nejsem nafoukla, proste nic, jen najednou zacnu krvacet. A ano, ovulace u me probiha naprosto ukazkove, takže absence symptomu o funkci nic nevypovida. Klid ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17312
2.3.21 10:26

Já poznám ovulaci občas a jen z jednoho vaječníku…z toho druhého nepoznám, ale podle utz ji mám…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.3.21 10:27

Na jednu stranu buď rada, že ji nepoznáš. Já ji prožívám víc než menstruaci. Bolesti v podbřišku, v kříži, návaly horka a výtok s příměsí krve. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
485
2.3.21 10:34

Ne, neznamená to, že nemáš ovulaci. Taky nevím, kdy ji mám a nikdy jsem to ani naštěstí nemusela řešit. A vidíš to, budu už dvojnásobnou maminkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.3.21 10:36

No já tu totiž četla nějaké diskuze, jak to většina ženských pozná i bez testu - dle toho hlenu, bolí je vaječníky atd.

Tak já ani nevím že nějaké mám, fakt mě nic nebolí, MS mám celý život zcela bez bolestí, krvácím spíš slaběji…

• Citovat
  • Nahlásit
8959
2.3.21 10:37
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

Jistě že je to možné…u mě třeba běžné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3014
2.3.21 11:05

Ja treba netusim, kdy mam ovulaci :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1391
2.3.21 11:11
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

Já ji kolikrát taky nepoznala. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24102
2.3.21 11:14

Já jí poznám až teď, po porodu (nebo věkem?) sem se naučila tělo víc sledovat, příznaky jsou taky silnější, než bývaly dříve, takže to poznám.
Ale do nějakých 25 sem netušila nic, ovulaci, ani menstruaci ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.3.21 12:05

Ja to mam stejne jako ty-zadne priznaky..mozna teplota, ale tu nemerim. Takze vlastne vubec nevim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat