Je možný vztah z rozumu..?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 11:21
je možný vztah z rozumu..?

Ahoj, už delší dobu řeším problém s tím, jestli setrvávat v partnerství víceméně z rozumu..
Z jeho strany jde o zamilovanost, má mě moc rád, miluje mě i moje 3 děti, udělá pro nás opravdu první poslední, je pracovitý, moc hodný, děti ho zbožnují a on je taky..sám má o pár let staršího synka, o kterého se vzorně stará když ho má..Ikdyž jako jedináček, je trochu víc rozmazlený a neposlušný, ale to možná vidím jen já..Z mé strany ale chybí láska, zamilovanost, to že bych s ním chtěla být často..jsem ráda když přijede, nebo něco prožijeme, ale jesem taky ráda když odjíždí..On protože mě miluje, by byl se mnou pořád, klidně by tu už bydlel byl snáma rodina, svoje bydlení má, maličky domeček. Mě s ním bývá fajn, ale to je tak asi všechno, je i výborný milenec a i v téhle oblasti, by pro mě udělal cokoli, já ne, necítím nějak tu potřebu, že bych se měla přitulit, dát mu pusu, vyvynosut nějak první iniciativu atd..což u partneru které jsem milovala, to šlo uplně samo..Známe se už téměř rok, kdy jsem se potkalli na jednom výletě s dětma..Přita­hovalo mě to jak byl hodný pozorný, vnímavý, se vším mi pomůže, je mi ve všem oporou, umí uvařit, uklidit, udělá kolem domu, je manuálně zručný, pracuje, postará se o děti a rád..Řekla bych vlastně ideál, je i docela pohledný, ale na mě je asi spíš víc ženská než chlap…Navíc mám nevylečitelnou nemoc, která se občas trochu probudí, ani to mu nevadí..Já jsem hodně akční, když to zdraví dovolí, cestuji, s dětma i bez dětí atd zapojuji se do všech možných akcí a připrav na něco v obci..On je spíš hodně rodinný tip, nemá žádné koníčky, nemá žádné kamarády, ikdyž není samotář, když někde jsem, rád se taky baví a užíva si všechno co je spojené se mnou..Jsem ráda když se vidíme, když něco prožijeme, že je to fajn, ale nijak moc mi nechybí, je mi celkem jedno jestli ho uvidím za týden, nebo 14 dní nebo klidně za dýl, mu samozřejmě chybím už druhý den, což znám z jiných vztahu, kdy jsem byla já zamilovaná..ovšem oba dva vztahy dopadli hodně špatně, kdy se z bývalích partnerů vyklubali darebáci, nevěry, alkoholismus, léčebna a jiné..a zustali z toho 3 děti o které jejich otcové nejeví moc zájem a je všechno na mě..Myslím, že jsem nějak přestala věřit, zatvrdila se, jsem ted hodně samostatná, soběstačná atd..Když ani téměř po roce nepřišla u mě ta chemie, láska, že mě přitahuje, chybí mi atd..přijde to vůbec někdy? Mu jsem už své pocity i zdělila, že do něj zamilovanánejsem a že mi to nějak nejde, ale ani to ho neodradilo, že mu stačí, že mi s ním fajn a že mi dá čas i prostor, že na mě tlačit nijak nebude..Dost mě to trápí, nechci mu tím ubližovat, on to ze mě i cítí že jsem víc odtažitá, ale neumím si poručit dávat najevo emoce k někmu, koho nemiluji, jen mi je sním fajn…vždycky jsem si přála mít hodného chlapa, který mě a moje děti bude milovat budeme rodina a ted ho mám a neumím ho mít ráda, nejde mi to :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
GabinkaCh
Závislačka 3284 příspěvků 17.01.19 11:23

No já bych to ukončila

Russet
Extra třída :D 14009 příspěvků 17.01.19 11:24
@Anonymní píše:
Ahoj, už delší dobu řeším problém s tím, jestli setrvávat v partnerství víceméně z rozumu..
Z jeho strany jde o zamilovanost, má mě moc rád, miluje mě i moje 3 děti, udělá pro nás opravdu první poslední, je pracovitý, moc hodný, děti ho zbožnují a on je taky..sám má o pár let staršího synka, o kterého se vzorně stará když ho má..Ikdyž jako jedináček, je trochu víc rozmazlený a neposlušný, ale to možná vidím jen já..Z mé strany ale chybí láska, zamilovanost, to že bych s ním chtěla být často..jsem ráda když přijede, nebo něco prožijeme, ale jesem taky ráda když odjíždí..On protože mě miluje, by byl se mnou pořád, klidně by tu už bydlel byl snáma rodina, svoje bydlení má, maličky domeček. Mě s ním bývá fajn, ale to je tak asi všechno, je i výborný milenec a i v téhle oblasti, by pro mě udělal cokoli, já ne, necítím nějak tu potřebu, že bych se měla přitulit, dát mu pusu, vyvynosut nějak první iniciativu atd..což u partneru které jsem milovala, to šlo uplně samo..Známe se už téměř rok, kdy jsem se potkalli na jednom výletě s dětma..Přita­hovalo mě to jak byl hodný pozorný, vnímavý, se vším mi pomůže, je mi ve všem oporou, umí uvařit, uklidit, udělá kolem domu, je manuálně zručný, pracuje, postará se o děti a rád..Řekla bych vlastně ideál, je i docela pohledný, ale na mě je asi spíš víc ženská než chlap…Navíc mám nevylečitelnou nemoc, která se občas trochu probudí, ani to mu nevadí..Já jsem hodně akční, když to zdraví dovolí, cestuji, s dětma i bez dětí atd zapojuji se do všech možných akcí a připrav na něco v obci..On je spíš hodně rodinný tip, nemá žádné koníčky, nemá žádné kamarády, ikdyž není samotář, když někde jsem, rád se taky baví a užíva si všechno co je spojené se mnou..Jsem ráda když se vidíme, když něco prožijeme, že je to fajn, ale nijak moc mi nechybí, je mi celkem jedno jestli ho uvidím za týden, nebo 14 dní nebo klidně za dýl, mu samozřejmě chybím už druhý den, což znám z jiných vztahu, kdy jsem byla já zamilovaná..ovšem oba dva vztahy dopadli hodně špatně, kdy se z bývalích partnerů vyklubali darebáci, nevěry, alkoholismus, léčebna a jiné..a zustali z toho 3 děti o které jejich otcové nejeví moc zájem a je všechno na mě..Myslím, že jsem nějak přestala věřit, zatvrdila se, jsem ted hodně samostatná, soběstačná atd..Když ani téměř po roce nepřišla u mě ta chemie, láska, že mě přitahuje, chybí mi atd..přijde to vůbec někdy? Mu jsem už své pocity i zdělila, že do něj zamilovanánejsem a že mi to nějak nejde, ale ani to ho neodradilo, že mu stačí, že mi s ním fajn a že mi dá čas i prostor, že na mě tlačit nijak nebude..Dost mě to trápí, nechci mu tím ubližovat, on to ze mě i cítí že jsem víc odtažitá, ale neumím si poručit dávat najevo emoce k někmu, koho nemiluji, jen mi je sním fajn…vždycky jsem si přála mít hodného chlapa, který mě a moje děti bude milovat budeme rodina a ted ho mám a neumím ho mít ráda, nejde mi to :nevim:

Nabal si třetího alkoholika a budeš mít vzrůšo, co asi potřebuješ nutně k životu :roll: Rozejdi se s ním a nech ho ženě, která si ho bude vážit a milovat ho.

Lama Lama
Hvězda diskuse 50709 příspěvků 4 inzeráty 17.01.19 11:25

Přijde mi, že to není partner, ale jsi s ním jen jako náhradním otcem svých dětí.

Aduš8
Závislačka 3422 příspěvků 17.01.19 11:30

Já fakt nechápu, co ty ženský chtějí… Ono tě prostě asi víc vzrušuje, když ti ožralej chlap přikáže, abys mu podržela. Jinak to tedy nechápu. A mimochodem, chlap který se o sebe a své i cizí děti umí tak postarat, jak píšeš, je rozhodně víc chlap, než někdo, kdo uteče od dětí a chlastá. Nech ho některé, která mu to bude oplácet láskou a nebude s ním jen z rozumu .

Uživatel je onlinedivine woman
Extra třída :D 10213 příspěvků 17.01.19 11:30

Je pro tebe málo macho. Tak si nabrnkni třetího hrubiána a alkoholika, s tím budou i motýlci v břiše.

drewlet
Kelišová 5148 příspěvků 17.01.19 11:31

Záleží, co chceš od života…Jestli stabilní rodinu, nebo vzrůšo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 11:33

@Russet jenže já si ho chci vážit,chci ho milovat,moc se snažím,snažím se mu plnit jeho přání,něco co ho potěší,nechci jen pro sebe,ráda i dávám,ale možná jsem ještě nebyla připravená na vztah,nebo prostě nevěřím,že umí být někdo i hodný,nebo prostě nevím,jak mám udělat to aby ho začala milovat? snažím se moc..

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27825 příspěvků 17.01.19 11:34

Chudák chlap… je mi ho líto… ale nemá to cenu, jak ti přeběhne přes cestu někdo, kdo ti bude víc „vonět“, tak tenhle půjde k ledu okamžitě… dej mu šanci, ať si najde ženu, která ho bude mít víc ráda než ty… myslím, že i ke kamarádce máš vřelejší vztah než k němu, že?

Russet
Extra třída :D 14009 příspěvků 17.01.19 11:35
@Anonymní píše:
@Russet jenže já si ho chci vážit,chci ho milovat,moc se snažím,snažím se mu plnit jeho přání,něco co ho potěší,nechci jen pro sebe,ráda i dávám,ale možná jsem ještě nebyla připravená na vztah,nebo prostě nevěřím,že umí být někdo i hodný,nebo prostě nevím,jak mám udělat to aby ho začala milovat? snažím se moc..

Lásku si vynutit nejde :nevim: Udělat si tři děti s gaunerama a pak chtít úplnx opak - žít konečně v klidu, je docela velké sousto. Žila bych nějakou dobu sama a ujasnila si, co v životě fakt chci. On má právo na milující ženu, ne někoho, kdo s ním zůstane z rozumu. Když to nepřišlo po roce, asi to ze sebe nevykřešeš.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27825 příspěvků 17.01.19 11:36
@Anonymní píše:
@Russet jenže já si ho chci vážit,chci ho milovat,moc se snažím,snažím se mu plnit jeho přání,něco co ho potěší,nechci jen pro sebe,ráda i dávám,ale možná jsem ještě nebyla připravená na vztah,nebo prostě nevěřím,že umí být někdo i hodný,nebo prostě nevím,jak mám udělat to aby ho začala milovat? snažím se moc..

no jestli tam nefunguje ta chemie, tak ta jiskra prostě nepřeskočí… nemůžeš se přinutit milovat, když není ten základ…

Helca83
Zasloužilá kecalka 892 příspěvků 17.01.19 11:36

@Aduš8 Musim souhlasit, je to smutny :,(

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25858 příspěvků 17.01.19 11:37
@Anonymní píše:
Šla bych na psychoterapii. Tam zjistíš, jestli to je proto, že jsi celoživotní obět, která potřebuje, aby s ní někdo třískal (a pak na tom můžeš pracovat) nebo je jen prostě brzo.
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 11:43

@jenny.fields na psychologii jsem už byla taky..když jsem se potkali ,byla jsem sama s dětma necelý rok ,po totálním 15 letém pekle.. na psychologii mi řekli,že mám své pocity partnerovi zdělit,aby věděl a aby se i sám rozhodl,aby to bylo fer a já tomu mám dát čas znovu začít věřit..a možná to časem přijde

Tichošlápek
Extra třída :D 12187 příspěvků 17.01.19 11:45

Teda mne zní jako prima chlap. Navíc mu nevadí tvoje nemoc ani tři děti :nevim: v takovém vztahu z rozumu bych klidně zůstala

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >