Je možný, že jsem otěhotněla?

2
12.5.20 18:20

Je možný že jsem otěhotněla?

Dobrý den, nebudu chodit kolem horké kaše a půjdu přímo k věci.
Je mi 18 let a spala jsem se svým přítelem bez ochrany ( pokaždé se ‘udělal’ mimo mě ) do toho beru HA. Menstruaci jsem neměla už měsíc A občas jen tak špiním jakoby mi menstruace končila, a pro jistotu jsem si dělala test a byl negativní. Jenže od minule co jsme spolu spali, je to zhruba týden, mě začali svědit bradavky a chvíli mám a chvíli ne nafouklý břicho. Mluvila jsem o tom s mámou a ta mi řekla že to mohou být příznaky těhotenství tak se docela dost bojím. Proto se ptám vás zkušených maminek, muže jít o projevy těhotenství? Děkuji :*

Prosím aby mě nikdo nemoralizoval že máme spolu spát s ochranou :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1306
12.5.20 18:25

Beres HA, to je snad ochrana ne? A test mas negativni :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
839
12.5.20 18:25

A co si dojít na gynekologii?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6913
12.5.20 18:26

Tak ha je antikoncepce. Takže z čeho bys byla těhotná?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4761
12.5.20 18:32

Bereš antikoncepci (předpokládám, že dle příbalového letáku), neejakuluje do tebe, test byl negativní. Tak bych člověče řekla, že se šance otěhotnění bude limitně blížit nule. Navíc po týdnu mít příznaky, to je taky docela nepravděpodobné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58873
12.5.20 18:37

@Tallya888 tehotenstvi se neprojeví za týden. Jinak ano, pokud nepoužíváte ochranu, můžeš otěhotnět.. To se dá občas i s ochranou.. Ale píšeš, že bereš ha.. Tak nechápu :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
12.5.20 18:46

@martina.se @Michelle_M
Ano já beru HA, ale myslela jsem to tak že když spíme spolu bez ochrany tak bez kondomu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5947
12.5.20 18:47

A víc ti máma neřekla? :mrgreen:

ttt

Mikina

fda 180 Kč
  • 40, 42

Lodičky

fda 200 Kč
  • 40

Maxi sukně

fda 400 Kč
  • 42, 44
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58873
12.5.20 18:51
@Tallya888 píše:
@martina.se @Michelle_M
Ano já beru HA, ale myslela jsem to tak že když spíme spolu bez ochrany tak bez kondomu :)

Tak nepiš, že nemáte ochranu.. Ha je nejúčinnější ha, jaká může být..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11860
12.5.20 19:26

Bereš ha jak máš? Jestli jo, tak k čemu kondom? Ale máš ha, udělal se mimo, test negativní, co víc jako chceš? Na 18 dost divné otázky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
12.5.20 19:41

HA není 100% a může se stát, že otěhotníš, a pokud se “udělal” mimo tebe tak bych byla v klidu. Svědění bradavek a nafouklé břicho může být příčinou blížící se ms. Kdy přesně jsi měla dostat ms? Může to být opožděno např. antibiotiky. Jinak já měla první příznaky těhu 10 dní po styku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
12.5.20 20:55

Stejná otázka, jiný průběh

Ahoj všichni, omlouvám se, že odcházím od předešlého tématu, ale potřebovala bych také poradit. Dnes je to 14 dní co mi vynechala ms. Testy negativní. Žádné oficiální těhotenské příznaky. Ke gyn jsem objednaná 18.5. ale cítím se divně. Břicho mám takové nafouklé a za pupíkem jako bych cítila nějakou bulku tak přemýšlím jestli se neobjednám i ke klasické doktorce. Ms jsem vždy měla pravidelnou, maximální zpoždění 2 dny, ale v dubnu jsme s přítelem poprvé vyzkoušeli globule pharmatex. Tak mám strach, abych nebyla těhotná, popřípadě, aby mi nezpůsobyly jiné zdravotní potíže. Můžu vás poprosit o radu/názor/zkušenost? Předem moc děkuji. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama