Je mu jedno, že přijde o manželství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

darka15
Kecalka 233 příspěvků 10.02.18 13:15
Je mu jedno, že přijde o manželství

Ahoj, chtěla jsem se zeptat. kamarádky manžel se začal chovat tak, že to vypadá, že je mu jedno, jestli manželství vydrží nebo ne. Vždycky měli rozdělené finance, tak to chtěl on, takže jí dával jen nějakou částku na měsíc a víc nic. vydělává víc, takže když něco koupil, nechal to napsat na sebe. Kamarádka je pohodová, takže nad tím mávla vždycky rukou než se hádat. jsou spolu 14 let, mají děti. A on nyní všude říká, že s kamarádkou jsou potíže (i mně, snad abych jí jako domluvila), jenže to spíš vypadá, že kamarádka nechce skákat jen po jeho, ale nastavuje si i svoje hranice. Domluva s ním prý nemožná. A že prý je mu jedno, jestli vztah bude dál nebo ne, či on si snad ani nepřipouští, že by ho opustila. A pokud se prý tak stane, tak uvidí mazec. Já to nezažila, ale fakt je chlapům po určité době úplně jedno, co bude s manželstvím?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Mango_Lassi
Extra třída :D 12145 příspěvků 10.02.18 13:18

Jojo, je jim to jedno. Zejména pokud si můžou v manželství dělat co chtějí a nemají žádné hranice. Kdo by si takové manželky vážil

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9119 příspěvků 10.02.18 13:20

Přestane mu to byt jedno az z nej u soudu vyrazí půlku majetku získaného po dobu trvání manželství :lol: jinak mému to jedno není a ani v okolí takové věci nevidím.

Božislava
Zasloužilá kecalka 876 příspěvků 10.02.18 13:23
@darka15 píše:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat. kamarádky manžel se začal chovat tak, že to vypadá, že je mu jedno, jestli manželství vydrží nebo ne. Vždycky měli rozdělené finance, tak to chtěl on, takže jí dával jen nějakou částku na měsíc a víc nic. vydělává víc, takže když něco koupil, nechal to napsat na sebe. Kamarádka je pohodová, takže nad tím mávla vždycky rukou než se hádat. jsou spolu 14 let, mají děti. A on nyní všude říká, že s kamarádkou jsou potíže (i mně, snad abych jí jako domluvila), jenže to spíš vypadá, že kamarádka nechce skákat jen po jeho, ale nastavuje si i svoje hranice. Domluva s ním prý nemožná. A že prý je mu jedno, jestli vztah bude dál nebo ne, či on si snad ani nepřipouští, že by ho opustila. A pokud se prý tak stane, tak uvidí mazec. Já to nezažila, ale fakt je chlapům po určité době úplně jedno, co bude s manželstvím?

Pokud by třeba vydělával 14 000 a jí dával 11 000 a 3 000 by si nechal pro sebe-třeba na pivko apod. tak je to asi OK. Musíš udat příklad. Myslím, že každá manželka něco dopřeje manželovi, že mu nesebere po vejplatě všechny prachy? :nevim:

Nikol79
Kecalka 142 příspěvků 10.02.18 13:27

Ne, není to normální, že je jim to jedno. A čóro by asi videl hlavně on.

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 12455 příspěvků 1 inzerát 10.02.18 13:28

@Tichošlápek a pokud mají sjm?

JoHoP
Stálice 74 příspěvků 10.02.18 13:30

@Mango_Lassi Můžu si dělat co chci, hranice nikdo nenastavuje a manželky si přesto vážím. Myslím, že problém je úplně v něčem jiném :-)

Echt Kelišová 9119 příspěvků 10.02.18 13:32

@ka2ka teď nevím přesne jak to myslíš - do sjm spadají i věci získané během manželství. Nebo myslíš jestli mají zúžení sjm? To by pak byla jiná situace

Petruna21
Echt Kelišová 9783 příspěvků 10.02.18 13:33

Tohle není normální 8o ty chlapy jsou šalené :think:

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 12455 příspěvků 1 inzerát 10.02.18 13:37
@Tichošlápek píše:
@ka2ka teď nevím přesne jak to myslíš - do sjm spadají i věci získané během manželství. Nebo myslíš jestli mají zúžení sjm? To by pak byla jiná situace

jojo zúžení vypadlo mi to tam

Andreww
Kecalka 278 příspěvků 10.02.18 13:41

Jestli maji penize rozdelene nebo ne tak i tak pulka je manzelky :) a je jedno jelsti na jeho ci jejim uctu. Pokud se nekdo chova jako hovda tak je hovado. ALe nikdy to neni jen na jedne strane vzdy na obou.

Echt Kelišová 9119 příspěvků 10.02.18 13:41

@ka2ka já uz si rikala jestli nemám nějaký zkrat po probdele noci :lol: jinak to by bylo fakt hloupé, protože to manželství nevypadá, ze by přežilo moc dlouho

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 12455 příspěvků 1 inzerát 10.02.18 13:44

@Tichošlápek ne to jsem měla zkrat já, dělám víc věcí najednou :zed:

Uživatel je onlinesagina
Kelišová 7432 příspěvků 10.02.18 13:46

@darka15 nejspíš má milenku a těmi kecy o nemožnosti manželky si připravuje půdu, aby od manželky mohl odejít, a přitom měl na své straně společné přátele… protože každému přece musí být jasné, že s tou nemožnou ženskou se už doopravdy nedalo žít, přestože on se tak snažil, tak co jiného mu zbývalo… :nevim:

marek1977
Kecalka 227 příspěvků 10.02.18 13:56

@darka15 manžel kamarádky je idiot. V manželství jde vše napůl včetně úroků z hypotéky a půjček. Pokud se k ní chová jako ke kusu hadru, děti jsou velké a ona je nešťastná, tak potom možná bude lepší odejít.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem: Bylo to překvapení!

Když Tomáš Plekanec před týdnem prostřednictvím sociálních sítí informoval,... číst dále >

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama