Reklama

Je mu jedno, že přijde o manželství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

darka15
Kecalka 271 příspěvků 10.02.18 13:15
Je mu jedno, že přijde o manželství

Ahoj, chtěla jsem se zeptat. kamarádky manžel se začal chovat tak, že to vypadá, že je mu jedno, jestli manželství vydrží nebo ne. Vždycky měli rozdělené finance, tak to chtěl on, takže jí dával jen nějakou částku na měsíc a víc nic. vydělává víc, takže když něco koupil, nechal to napsat na sebe. Kamarádka je pohodová, takže nad tím mávla vždycky rukou než se hádat. jsou spolu 14 let, mají děti. A on nyní všude říká, že s kamarádkou jsou potíže (i mně, snad abych jí jako domluvila), jenže to spíš vypadá, že kamarádka nechce skákat jen po jeho, ale nastavuje si i svoje hranice. Domluva s ním prý nemožná. A že prý je mu jedno, jestli vztah bude dál nebo ne, či on si snad ani nepřipouští, že by ho opustila. A pokud se prý tak stane, tak uvidí mazec. Já to nezažila, ale fakt je chlapům po určité době úplně jedno, co bude s manželstvím?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Mango_Lassi
Extra třída :D 13420 příspěvků 10.02.18 13:18

Jojo, je jim to jedno. Zejména pokud si můžou v manželství dělat co chtějí a nemají žádné hranice. Kdo by si takové manželky vážil

Tichošlápek
Extra třída :D 10054 příspěvků 10.02.18 13:20

Přestane mu to byt jedno az z nej u soudu vyrazí půlku majetku získaného po dobu trvání manželství :lol: jinak mému to jedno není a ani v okolí takové věci nevidím.

Božislava
Ukecaná baba ;) 1298 příspěvků 10.02.18 13:23
@darka15 píše:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat. kamarádky manžel se začal chovat tak, že to vypadá, že je mu jedno, jestli manželství vydrží nebo ne. Vždycky měli rozdělené finance, tak to chtěl on, takže jí dával jen nějakou částku na měsíc a víc nic. vydělává víc, takže když něco koupil, nechal to napsat na sebe. Kamarádka je pohodová, takže nad tím mávla vždycky rukou než se hádat. jsou spolu 14 let, mají děti. A on nyní všude říká, že s kamarádkou jsou potíže (i mně, snad abych jí jako domluvila), jenže to spíš vypadá, že kamarádka nechce skákat jen po jeho, ale nastavuje si i svoje hranice. Domluva s ním prý nemožná. A že prý je mu jedno, jestli vztah bude dál nebo ne, či on si snad ani nepřipouští, že by ho opustila. A pokud se prý tak stane, tak uvidí mazec. Já to nezažila, ale fakt je chlapům po určité době úplně jedno, co bude s manželstvím?

Pokud by třeba vydělával 14 000 a jí dával 11 000 a 3 000 by si nechal pro sebe-třeba na pivko apod. tak je to asi OK. Musíš udat příklad. Myslím, že každá manželka něco dopřeje manželovi, že mu nesebere po vejplatě všechny prachy? :nevim:

Nikol79
Kecalka 142 příspěvků 10.02.18 13:27

Ne, není to normální, že je jim to jedno. A čóro by asi videl hlavně on.

ka2ka
Extra třída :D 12770 příspěvků 1 inzerát 10.02.18 13:28

@Tichošlápek a pokud mají sjm?

JoHoP
Stálice 75 příspěvků 10.02.18 13:30

@Mango_Lassi Můžu si dělat co chci, hranice nikdo nenastavuje a manželky si přesto vážím. Myslím, že problém je úplně v něčem jiném :-)

Tichošlápek
Extra třída :D 10054 příspěvků 10.02.18 13:32

@ka2ka teď nevím přesne jak to myslíš - do sjm spadají i věci získané během manželství. Nebo myslíš jestli mají zúžení sjm? To by pak byla jiná situace

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 10.02.18 13:33

Tohle není normální 8o ty chlapy jsou šalené :think:

ka2ka
Extra třída :D 12770 příspěvků 1 inzerát 10.02.18 13:37
@Tichošlápek píše:
@ka2ka teď nevím přesne jak to myslíš - do sjm spadají i věci získané během manželství. Nebo myslíš jestli mají zúžení sjm? To by pak byla jiná situace

jojo zúžení vypadlo mi to tam

Andreww
Kecalka 278 příspěvků 10.02.18 13:41

Jestli maji penize rozdelene nebo ne tak i tak pulka je manzelky :) a je jedno jelsti na jeho ci jejim uctu. Pokud se nekdo chova jako hovda tak je hovado. ALe nikdy to neni jen na jedne strane vzdy na obou.

Tichošlápek
Extra třída :D 10054 příspěvků 10.02.18 13:41

@ka2ka já uz si rikala jestli nemám nějaký zkrat po probdele noci :lol: jinak to by bylo fakt hloupé, protože to manželství nevypadá, ze by přežilo moc dlouho

ka2ka
Extra třída :D 12770 příspěvků 1 inzerát 10.02.18 13:44

@Tichošlápek ne to jsem měla zkrat já, dělám víc věcí najednou :zed:

sagina
Echt Kelišová 7549 příspěvků 10.02.18 13:46

@darka15 nejspíš má milenku a těmi kecy o nemožnosti manželky si připravuje půdu, aby od manželky mohl odejít, a přitom měl na své straně společné přátele… protože každému přece musí být jasné, že s tou nemožnou ženskou se už doopravdy nedalo žít, přestože on se tak snažil, tak co jiného mu zbývalo… :nevim:

marek1977
Kecalka 227 příspěvků 10.02.18 13:56

@darka15 manžel kamarádky je idiot. V manželství jde vše napůl včetně úroků z hypotéky a půjček. Pokud se k ní chová jako ke kusu hadru, děti jsou velké a ona je nešťastná, tak potom možná bude lepší odejít.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co říká rodina Meghan Markle na královské dítě? Třepou se na něj jak supi

Je to den, co Kensingtonský palác vypustil šťastnou novinu do světa. Necelých... číst dále >

Syn Věry Špinarové: Ta její socha je příšerná,jsem hrozně zklamaný!

Sto padesát dva centimetrů, tolik měřila Věra Špinarová (†65) a přesně tolik... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >