Reklama

Je mu přednější kamarád než já?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymka888
Nováček 8 příspěvků 01.03.18 00:45
Je mu přednější kamarád než já?

Ahoj :( už sem píšu po druhé…
Mám s přítelem pořád nějaké neshody..
Dnes mě přítelovo kamarád nazval dost sprostym slovem…A můj pritel se mě vůbec nezastal :(…říkal že se mě nezastal…protože se bál že si ten jeho kamarád o nom bude myslet že je podpantoflak..:( Štve mě hlavně to…že se můj pritel bojí spíš toho že přijde o sveho kamarada než o mě…
U svoji byvalky to měl jiný…u svoji byvalky poslal někam skoro všechny jeho kamarády…
A když jde o mě tak se mě nemůže ani zastat:(((??? Neříkám že by ho měl poslat někam…Ale alespoň se mě zastat sakra…
Přitom jsem jeho jediná holka…která ho nikdy nepodvedla, stala vždy při něm, nikdy ho neměla kvůli penězům atd atd atd…
Prostě vždycky měl za přítelkyni takovou potvoru která ho vždy podvedla nebo oskubala…opravdu jsem byla jediná…která s ním byla opravdu kvůli lásce :( takže si myslím že si takové chování opravdu nezaslouzim… Říká že si to už uvědomil že to byla chyba…Ale takové reci mi říká pokaždé..A vůbec k ničemu to nevede…
Dnes jsem mu dala tedy konec…protože tohle byla opravdu poslední kapka..také mám nějakou sebeúctu přece… :roll:
V našem vztahu mi i lhal…prý že se bál mi říkat pravdu opravdu tak jak je…že se bál že bych na nej byla naštvaná…přitom já mu už od začátku říkám že když mi někdo řekne něco na fera a popravdě…tak to beru jinak…prostě lip…Ale on já nevím co mu je…
Nikdy se ke svým holkám nechoval tak blbě jako ke mě…A přitom já jsem ta jedina která ho měla u sebe kvůli lásce.. :( co dělám špatně? :(…popřípadě…mám mu dát ještě poslední šanci? Prosí mě o poslední šanci…Ale nevím jestli je to dobrý nápad…protože přece jen člověk se jen tak změnit nemůže…A taky už přestávám věřit chlapum..vezmu ho zpátky a nezmění se vůbec nic…toho se bojím nejvíc…bude pár dní jako beránek a pak zase bude takovej…
Hlavně to lhaní je nejhorší…nastavila jsem mu včera i pravidla…že nesmí lhát…A stejně mi od včerejška stihl zalhat už třikrát…
Moc se omlouvám za tak velkou slohovku ale už si fakt nevím rady :( můj pritel mě psychicky ničí…nevím co dělat…jít k psychologovi s ním? Nebo nevím? Mám to zkusit mu dát ještě jednu šanci nebo ho nechat bejt a prostě konec a nic víc…? :( prosim poraďte co by jste dělali vy na mém místě… :( :,( :,( :,( :,( :zed: jinak mu je 24 let.

Reklama

Reakce:

Janli
Kelišová 5433 příspěvků 9 inzerátů 01.03.18 01:24

Zřejmě jeho bývalky poznaly co je zač, tak ho oškubaly a poslaly do světa. Co s takovým udělat jinýho? Ty nemáš sebeůctu? Proč jsi s někým, kdo tě ničí? Já jsem takovýho dárečka poslala tam, kde slunce nesvítí a tobě radím to samý.

Anonymka888
Nováček 8 příspěvků 01.03.18 02:19

@Janli asi ano…asi máte pravdu :,( :,( :,( :,( :,( :,( je to ale opravdu těžký…pořád ho miluju…Nic jiného mi hold nezbývá ho

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 01.03.18 05:31

Od něj rychle pryč.. Jako nechat urážet svou holku jenom proto aby neztratil kamaráda? To snad nemyslí vážně.. :? Kdyby tě měl rád tak se zastane a je mu jedno co si o něm kamarádi mysli tak to máme teda my :think:

TrueIsFalse
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 01.03.18 07:02
@Anonymka888 píše:
Ahoj :( už sem píšu po druhé…
Mám s přítelem pořád nějaké neshody..
Dnes mě přítelovo kamarád nazval dost sprostym slovem…A můj pritel se mě vůbec nezastal :(…říkal že se mě nezastal…protože se bál že si ten jeho kamarád o nom bude myslet že je podpantoflak..:( Štve mě hlavně to…že se můj pritel bojí spíš toho že přijde o sveho kamarada než o mě…
U svoji byvalky to měl jiný…u svoji byvalky poslal někam skoro všechny jeho kamarády…
A když jde o mě tak se mě nemůže ani zastat:(((??? Neříkám že by ho měl poslat někam…Ale alespoň se mě zastat sakra…
Přitom jsem jeho jediná holka…která ho nikdy nepodvedla, stala vždy při něm, nikdy ho neměla kvůli penězům atd atd atd…
Prostě vždycky měl za přítelkyni takovou potvoru která ho vždy podvedla nebo oskubala…opravdu jsem byla jediná…která s ním byla opravdu kvůli lásce :( takže si myslím že si takové chování opravdu nezaslouzim… Říká že si to už uvědomil že to byla chyba…Ale takové reci mi říká pokaždé..A vůbec k ničemu to nevede…
Dnes jsem mu dala tedy konec…protože tohle byla opravdu poslední kapka..také mám nějakou sebeúctu přece… :roll:
V našem vztahu mi i lhal…prý že se bál mi říkat pravdu opravdu tak jak je…že se bál že bych na nej byla naštvaná…přitom já mu už od začátku říkám že když mi někdo řekne něco na fera a popravdě…tak to beru jinak…prostě lip…Ale on já nevím co mu je…
Nikdy se ke svým holkám nechoval tak blbě jako ke mě…A přitom já jsem ta jedina která ho měla u sebe kvůli lásce.. :( co dělám špatně? :(…popřípadě…mám mu dát ještě poslední šanci? Prosí mě o poslední šanci…Ale nevím jestli je to dobrý nápad…protože přece jen člověk se jen tak změnit nemůže…A taky už přestávám věřit chlapum..vezmu ho zpátky a nezmění se vůbec nic…toho se bojím nejvíc…bude pár dní jako beránek a pak zase bude takovej…
Hlavně to lhaní je nejhorší…nastavila jsem mu včera i pravidla…že nesmí lhát…A stejně mi od včerejška stihl zalhat už třikrát…
Moc se omlouvám za tak velkou slohovku ale už si fakt nevím rady :( můj pritel mě psychicky ničí…nevím co dělat…jít k psychologovi s ním? Nebo nevím? Mám to zkusit mu dát ještě jednu šanci nebo ho nechat bejt a prostě konec a nic víc…? :( prosim poraďte co by jste dělali vy na mém místě… :( :,( :,( :,( :,( :zed: jinak mu je 24 let.

Co děláš špatně? Tohle.

jankajj
Závislačka 2788 příspěvků 01.03.18 07:17

Co dobrého konkrétně ti váš vztah aktuálně dával?
Podvést, oškubat a zabouchnout dveře, nic jiného si nezasloužil, bývalky měly zřejmě pravdu.
S lhářem, který si mě neváží, bych nebyla.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27174 příspěvků 9 inzerátů 01.03.18 08:11
@Anonymka888 píše:
vezmu ho zpátky a nezmění se vůbec nic…toho se bojím nejvíc…bude pár dní jako beránek a pak zase bude takovej…

sama víš už dopředu, jak to asi dopadne, když mu dáš druhou šanci… chtělas, aby ti nelhal a on už to stihl třikrát za jeden den… stojí ti takový vůl za to? Po tom všem, co jsi napsala, bych mu nedala už žádnou šanci… myslím, že jich od tebe dostal už dost a zázraky se nedějí, aspoň ne v tomto směru… na tvém místě už by měl sbaleno a už bych má dávno mávala šátečkem… kecám, nemávala… už bych ho ani vidět nechtěla…

Ms.Ragdoll
Závislačka 2511 příspěvků 01.03.18 08:29
@jankajj píše:
Co dobrého konkrétně ti váš vztah aktuálně dával?
Podvést, oškubat a zabouchnout dveře, nic jiného si nezasloužil, bývalky měly zřejmě pravdu.
S lhářem, který si mě neváží, bych nebyla.

Podvest a oskubat? :mrgreen:
V cem by ona byla lepsi nez on, udelat tohle? :lol: Zabouchnout dvere a nevracet se, bude myslim uuuuplne stacit ;)

Dena12
Povídálka 38 příspěvků 01.03.18 17:24

Vzdycky se musis ptat, co mely ty - z pohledu tveho pritele silene - zeny spolecneho…?

Bud je proste takovy, ze vedle sebe potrebuje semetriku, a pak seka latinu, NEBO ty holky musel hodne vytacet. Ani jedna moznost pro tebe neni dobra a zustavat bys s nim nemela.

Malina7
Závislačka 2630 příspěvků 01.03.18 20:02

Četla jsem první věty. Jako promiň, tohle není opora. Za co si ho vážíš? S tím bych nechtěla rodinu ani za milión. Vem svou hrdost do hrsti.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Evropa zaspala, měla se inspirovat v Perském zálivu, říká arabista Pelikán

Že si s migrační vlnou Evropská unie ukrojila mnohem větší krajíc, než může... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama