Je mu skoro 30, žádný majetek, finance, prostě nic

Anonymní
18.6.20 18:33

Je mu skoro 30, žádný majetek, finance proste nic

Ahoj holky, poznala jsem chlapa, je mu skoro 30, žije v pronájmu, ma dve deti, finance naspořené dle známých taky ne, spíše splácí bance.
Jit do toho či ne? Byli jsme spolu jen párkrát, ale mame stejne známé, takze mi toho dost rekli. Tak si říkám co bych z nej mela, ja mam jedno dite. :nevim:
Zase si říkám, ze se ro splati a bude dobre, radeji přemýšlím takto, než do neceho pujdu, nebo nez e zamiluji :nevim: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17582
18.6.20 18:37

A jako co od nej ocekavas? Hledáš pritele, nebo sponzora? Si ho nemusis hned brát, proč bys nemohla s nekym chodit, zamilovat se, aniž bys mela predtim prolustrovane jeho konto? Bydlet ma kde? Na deti platí? Do práce chodí? Vic by me nezajimalo, jeho vec co doted delal s penezi :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3281
18.6.20 18:39
@Anonymní píše:
Ahoj holky, poznala jsem chlapa, je mu skoro 30, žije v pronájmu, ma dve deti, finance naspořené dle známých taky ne, spíše splácí bance.
Jit do toho či ne? Byli jsme spolu jen párkrát, ale mame stejne známé, takze mi toho dost rekli. Tak si říkám co bych z nej mela, ja mam jedno dite. :nevim:
Zase si říkám, ze se ro splati a bude dobre, radeji přemýšlím takto, než do neceho pujdu, nebo nez e zamiluji :nevim: :roll:

A jaké finanční zajištění mu můžeš nabídnout ty? Máš vlastní byt a úspory? Co by měl on z tebe víš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.6.20 18:39
@Kriss Tina píše:
A jako co od nej ocekavas? Hledáš pritele, nebo sponzora? Si ho nemusis hned brát, proč bys nemohla s nekym chodit, zamilovat se, aniž bys mela predtim prolustrovane jeho konto? Bydlet ma kde? Na deti platí? Do práce chodí? Vic by me nezajimalo, jeho vec co doted delal s penezi :nevim:

Po zkušenosti z předchozího vztahu, radeji
zjistuji co a jak. A jinak na deti asi platí, s ex vycházejí pekne to vim, ji taky znam :lol: dokonce jsme měli společnou kamarádku, která vyprávěla jak spolu porad spi a ze to ta holka dela špatně atd, ale to uz jsem odbocila :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
5225
18.6.20 18:40

A kolik vubec mas ty nasporeneho anebo rozvedeneho majetku?

Ja jen, ze pokud si hrajem na rovnopravnost, tak s deckem nebudes taky zadne velke terno… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59679
@Anonymní píše:
Zase si říkám, ze se ro splati a bude dobre, radeji přemýšlím takto, než do neceho pujdu, nebo nez e zamiluji :nevim: :roll:

Pokud hledáš sponzora, hledej jinde.. Neznáme pozadí, takže těžko říct, proč to tak má..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1786

Finance nasporeno podle znamych spise ne 8o to jsi jako po par rande psala jeho znamym, zda ma prachy? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13665

No pokud hledáš někoho kdo tě finančně zabezpečí, tak tohle evidentně není sugar daddy. Otázkou ovšem je, jestli ty jsi zboží, za které chce někdo utrácet významnější mnžoství peněz.

jinak si holt sama sobě potřebuješ ujasnit co pro tebe je a není důležité a rozhodnout se sama, ne to co ti napíše anonymní smečka na internetech.

Příspěvek upraven 18.06.20 v 18:41

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1109

To zni tedy dost neromanticky. Trvaly vztah podle me zacina jinak nez premyslenim, co bych z nej mela :nevim:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
@izquierdo píše:
A jaké finanční zajištění mu můžeš nabídnout ty? Máš vlastní byt a úspory? Co by měl on z tebe víš?

Ano ja úspory mam, mam svuj byt. Na druhou on je chlap do budoucna by se mi to taky nemuselo vyplatit :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.6.20 18:42
@Simmcaa píše:
Finance nasporeno podle znamych spise ne 8o to jsi jako po par rande psala jeho znamym, zda ma prachy? :zed:

To ne. Pisu ze se zname, a společné zname dopadlo to tak ze zacali mluvit oni. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
3281
18.6.20 18:42
@Anonymní píše:
Ano ja úspory mam, mam svuj byt. Na druhou on je chlap do budoucna by se mi to taky nemuselo vyplatit :oops:

Jo a jak jsi ve věku pod 30 let získala ten svůj byt? Zdědila, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.6.20 18:43
@Anonymní píše:
Ano ja úspory mam, mam svuj byt. Na druhou on je chlap do budoucna by se mi to taky nemuselo vyplatit :oops:

No nemuselo. Ty nehledáš asi vztah, ale dobrý byznys. Takže jdi o dům dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17582
18.6.20 18:44
@Anonymní píše:

A co by se podle tebe melo stat? Pokud nebudes blba a hned nepobezis do chomoutu a neprepises na nej polovinu svych pozemskych statku, tak co by jako moh udelat? Mu nerikej ze mas neco nasetreno. On snad nebude tak vypocitavy, aby si u tvých známých nechaval lustrovat tvoje konta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
852
18.6.20 18:45

Víš co, vdej se radši za naditou prkenici, když tě to tak vzrušuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama