Je můj přítel gay?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 18:12
Je můj přítel gay?

Dobrý den, potřebovala bych pohled ostatních na mou situaci, bohužel je mi trapné to řešit s kamarády, být za blázna nebo tak něco. Začlo už v těhotenství kdy jsem měla hrozný pocit ze můj přítel má něco se svym kamarádem, byla jsem při tomhle tématu odsouzena jako paranoidní, ale je to zpět. Má kamaráda, už se znají dlouho, na Silvestra když si volali řekl mu že ho miluje, vždy když jsme spolu všeci tak když se priopijem má se k němu, ale tak nezdrave, jako že ho třeba že zadu obejme až se pomalu tře, při loučení mu dá pusu na čelo, mě už asi ani nevšimne za ním přijde a začne ho masírovat, a je toho víc, dokonce i vyprávěl jak spolu spavali v posteli, ale je to hrozne, když tohle téma navrhnu pošle mě do háje a začne se tomu smat, a co mě vlastně donutilo napsat tenhle příspěvek je poslední událost, byli na fotbalu spolu, chodí každý týden jen ten Tom s ním byl teď poprvé, a dva dny po fotbalu strašně nadával ať ho nechám že má opruzeny zadek a tak že nemůže ani sedět, ke mě je hrozně odtažitej a když je sním probíhá to tak jak jsem psala už víse. Jinak hrával fotbal i v mega vedrech a s takovým problémem nepřišel. Možná jsem paranoidní, možná žiju ve lži, ale to si jaksi nevím rady, proto vás prosím na vás pohled či zkušenosti. Jinak jsme spolu rok a půl a máme 4 měsíčního prcka, vím že to bylo HR. Ale to teď neřešte jak to bylo, já vás žádám o jinou řadu. Diky :roll:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Valkýra88
Kecalka 114 příspěvků 11.10.18 18:18

Mno, podle toho co popisujes asi gay je. Takove chovani mezi chlapama nebyva. Maseze, pusa atd

Emimin7
Echt Kelišová 9373 příspěvků 11.10.18 18:19

Jen si to shrnu, miluje jineho muze, masiruje ho, liba ho, spi s nim v posteli a nechava si od nej provadet jakousi zadkovou proceduru.
Chtelo by to vic informaci, z tohodle nic nevyctu, je mi lito.

stankaSR
Kecalka 454 příspěvků 11.10.18 18:23

Áno, je gay. Toto som teda fakt ešte nevidela, aby sa heteráci puskovali na čelo. Skôr by si dali do tlamy, ale pusinky ee. Takže je to dosť jasné, bohužiaľ.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 18:31

A jak to s ním mám řešit. Když mě vždy podle do haje že jsem paranoidní. :think:

baracudas
Ukecaná baba ;) 1956 příspěvků 11.10.18 18:35

Známá vydržela v manželství s gayem přes deset let 8o . Moc plnohodnotný vztah to nebyl, nicméně na venek působili spořádaně…dítě, hypotéka, oba práce…ani nevím jak dlouho se snažila si tuhle skutečnost nepřipouštět :nevim: . Nicméně ona posledních pět let měla jen milence, protože její manžel s ní nespal a on nakonec odešel za mužem :roll: . Co poradit? Snadné to mít nebudeš…je to jakoby ses ty snažila žít rodinný život se vším všudy se ženou :think: .Prostě dlouho to fungovat nemůže.

rendulinka3
Povídálka 29 příspěvků 11.10.18 18:37

Co se zeptat toho kamaráda co a jak :mrgreen:

Valkýra88
Kecalka 114 příspěvků 11.10.18 18:38
@Anonymní píše:
A jak to s ním mám řešit. Když mě vždy podle do haje že jsem paranoidní. :think:

Tak mu rekni ze takove chovani mezi chlapama normalni neni. A zacni byt jako mila, jako ze se za to stydet nemusi a blablabla. Tak i tak to znamena ze je ti neverny, ty mu neveru trpet budes, nebo to ze ti lze? Ovsem tedy pokud to tak je, ale podle toho co pises tak na 90% ano.

warita
Echt Kelišová 8475 příspěvků 11.10.18 18:38
@Anonymní píše:
A jak to s ním mám řešit. Když mě vždy podle do haje že jsem paranoidní. :think:

a co na tom chces resit prosim te? Sexualni orientaci nepredelas a tohle je jasny jako facka.

Zacni pocitat finance, zazadej o nejake davky, nebo se nastehuj k rodicum a tohodle blbecka, co evidentne vi, kam ho to tahne, a presto si udela decko… tak toho posli na dalsi zadkove procedury za kamaradem.

Maiandra
Kecalka 405 příspěvků 11.10.18 18:38

No to babo raď. Ty opruzeniny, to může být náhoda, ale „miluju tě“ se mezi přáteli, natož když jde o chlapy, moc nepoužívá, k tomu ten fyz. kontakt, jako ono samo o sobě dejme tomu, ale všechno dohromady…
Problém je, že ani nevíme, jestli to tají jen před tebou, anebo jestli je to platonické a on to nechce přiznat ani sám sobě (stává se, že chlapi si to tak strašně nechtěj přiznat, že si to okecávaj, i když už mají regulérní poměr s chlapem, je to pro ně těžký). Moc nevím, co můžeš dělat, určitě to chce zkusit probrat v klidu, nevyčítat, sednout si a jít na to opatrně, že ti přijde, že má toho kamaráda hodně rád a tak… :think: jenže když se sekne, že s tebou o tom mluvit nechce, tak s ním nehneš. Snaž se, ať to nezažene do autu, tvářit se vážně, vím, že se ti samotné asi i uleví, když že odbude, že to nic není, jenomže ono dost možná je.
Nebo na to můžeš jít přes to, že se teda (jak to chápu) moc nemá k tobě a co s tím.

Icestar
Závislačka 4219 příspěvků 1 inzerát 11.10.18 18:39
@Anonymní píše:

Nevyřešíš, gay gayem zůstane. Polož si otázku, jak dlouho zvládneš hrát druhé housle.

Maiandra
Kecalka 405 příspěvků 11.10.18 18:42

Tak on ale může být i bisexuální, nemusí být čistě gay. A jestli je bi, tak ten vztah do kopru jít jen kvůli tomu nemusí. Jenomže tady je pal problém, že on zřejmě má jiný konkrétní objekt zájmu a je to vlastně jako u každé jiné nevěry nebo aspoň zamilování partnera do někdo dalšího - buď rodina, nebo nový objekt zájmu.

Ještě mě napadá, že by možná pomohlo vyhnout se v tom rozhovoru nálepkám, ne „Pepo, nejsi gay?“, ale spíš „tobě se ten Tom líbí/máš ho rád, viď?“.

Příspěvek upraven 11.10.18 v 18:45

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2043 příspěvků 11.10.18 18:45
@Emimin7 píše:
Jen si to shrnu, miluje jineho muze, masiruje ho, liba ho, spi s nim v posteli a nechava si od nej provadet jakousi zadkovou proceduru.
Chtelo by to vic informaci, z tohodle nic nevyctu, je mi lito.
:mrgreen:
Uživatel je onlineHelca83
Kecalka 389 příspěvků 11.10.18 18:46

Od vseho trochu, co uz Ti tu radi holky vyse. Jestli si to jeste sam nepripustil, tezko s tim neco nadelas :nevim: Mate velmi male dite na to, abys podnikala nejake neuvazene kroky… tak se zkus soustredit na miminko, jestli mas na to silu, zkus si s nim promluvit, no a pak se asi pomalu a s rozvahou zacni pripravovat na nejakou zasadnejsi zmenu - podle toho jak to citis… nekdo je schopen to kvuli diteti drzet a potaji zit dvoji zivot, nekdo to rozcisne… drz se…

tulipán
Závislačka 3371 příspěvků 11.10.18 18:49

Neodvazuji se hodnotit podle popisu, jestli je homosexual nebo ne, to ti tady na emiminu nemuze nikdo odpovedet, nikdo tady neni odbornik, jsou to jen laicke dohady. Kdyz mas podezreni, ze se neco deje, tak za tim jdi. Chova se divne, ale co za tim vezi, to zjistis jen sama. Jen mej dopredu v sobe rozhodnuto, ze kdyz se ti domenka potvrdi, jestli s nim chces zustat nebo ne a co budes vlastne delat nebo od nej chtit.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >