Je na test brzy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Boruvka567
Nováček 3 příspěvky 17.08.19 22:48
Je na test brzy nebo ie to uz zbytecne ?

Ahoj holky, chci se zeptat. Cca pred 3 tydny vysazena HA. minuly tyden nechraneny sex pak nasledoval ruzovy vytok, menstruace nikde od doby vysazeni, ted se mi chce porad jen spat, obcas bolest vajecniku, bily vytok a test negativni. Je to na test brzy?

Reakce:
Julinka 18
Kecalka 431 příspěvků 17.08.19 22:53

@Boruvka567 ano na test je opravdu brzy, zkusila bych azctak 14 dni od nechraneneho styku, i tak bude asi jeste brzy…ale po par dnech od styku opravdu test tehotenstvi neukaze

Malaika1234
Kecalka 105 příspěvků 17.08.19 22:55

Doktoři u nás v rodině říkají, že testovat vždy aspoň týden po vynechané MS nebo dva týdny po styku, pokud to máš nepravidelné, tak 3 týdny po styku, protože to už by tam mělo být něco vidět…každopádně, záleží kdy bys měla dostat další MS, podle mě týden po styku je ještě málo, navíc pokud by tohle byly příznaky těhotenství, tak bys měla mít už test pozitivní…já mám třeba podobné příznaky, co popisuješ, vždy mezi ovulací a MS, kromě toho spánku, spát se mi nechce, ale bílý výtok mám celkem často, pobolívá mě břicho, takže kdyžtak bych počkala ještě tak týden a pak zo tkusila znovu, to už by to mělo ukázat spolehlivě ;)

Boruvka567
Nováček 3 příspěvky 17.08.19 23:24

Jdu ve ctvrtek k doktorce na preventivni prohlidku tak ji kdyztak reknu aby mi vzala krev tam uz by to mohlo snad byt jestli ano nebo ne 8) ja si i rikala zda to nemam ted rozhozene z tech prasku.. Ale takhle mi teda jeste nikdy nebylo :roll:

Verun83
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.19 06:16

Testovat nejdrive v den ocekavane ms. A ano, muzes mit rozhozene hormony po vysazeni a divne ti muze byt z toho

karkarka
Závislačka 4293 příspěvků 18.08.19 06:44

@Boruvka567 na odběr krve se Vykasli. Počkej na pozitivní test. Po vysazení ani nevíš, jestli bude ovulace, jak dlouhé budeš mít cykly…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.19 10:06
Dota

Ahoj snažilky, těhulky a maminky,
Jdu s otázkou :slight_smile: Muže tt -2 den vynechané MS být negativní?
Poslední MS jsem měla 23.7 cyklus mam dlouhý 25 dní vždy přesně na den. Ale tentokrát mam zpoždění 2 dny. Jediné co tak pravidelně sleduji je Čípek který je momentálně hodně vysoko/ těžko nahmatatelný (nikdy jsem s nahmatáním neměla takový problém a už vůbec před menstruací ) a tvrdý, výtok žádný, jen hustý až kašovitý lepkavý bílý děložní hlen. Častá stolice + močení, závratě, únava a zimnice, Vím že nejste žádně věštkyně ale stalo se to některé z Váš že tt byl negativní i druhý den vynechané MS?

Dekuji za odpovědi :andel: :andel:

Kajka9
Kelišová 5779 příspěvků 18.08.19 10:29
@Anonymní píše:
Ahoj snažilky, těhulky a maminky,
Jdu s otázkou :slight_smile: Muže tt -2 den vynechané MS být negativní?
Poslední MS jsem měla 23.7 cyklus mam dlouhý 25 dní vždy přesně na den. Ale tentokrát mam zpoždění 2 dny. Jediné co tak pravidelně sleduji je Čípek který je momentálně hodně vysoko/ těžko nahmatatelný (nikdy jsem s nahmatáním neměla takový problém a už vůbec před menstruací ) a tvrdý, výtok žádný, jen hustý až kašovitý lepkavý bílý děložní hlen. Častá stolice + močení, závratě, únava a zimnice, Vím že nejste žádně věštkyně ale stalo se to některé z Váš že tt byl negativní i druhý den vynechané MS?Dekuji za odpovědi :andel: :andel:

Pokud nevíš kdy si měla ovu je to možné mohla si ji mít později…ja měla rozhazene cykly a až 45 den slabé//

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.19 10:36

@Kajka9
Prave ze bazalni teplotu ani ovu testy nedelam :roll:

Kajka9
Kelišová 5779 příspěvků 18.08.19 11:27
@Anonymní píše:
@Kajka9
Prave ze bazalni teplotu ani ovu testy nedelam :roll:

Já třeba ovu cítím…
Jinak pokud nevíš kdy si měla ovu tak pak je to možné.. zkus po 2 dnech dělat testy a uvidíš

Váš příspěvek
Reklama