Je na vině Gynex?

1563
26.5.16 20:47

Je na vině gynex?

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, kdo z Vás bral gynex, taky vás pobolívalo v podbříšku, takový tupý bodání, bolestivé bradavky? Já nevím zda mi hrabe, nebo toho beru moc, nebo co se mnou je :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

722
26.5.16 20:49

Brala jsem, ale nic z toho.co pises jsem nemela.. kolik beres kapek denne? Jak. casto? Delas po 3tydnech pauzu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3247
26.5.16 20:50

Mě naopak přišlo že po gynexu mi veškeré bolesti atd zmizely :lol: ale.na někoho může mít vliv tak jak píšes ty… jsou to přece jen bylinky a každé telo reaguje jinak stejně jako na léky ;)

Já ho ted beru první cyklus a zrovna mam i kratší cyklus a dve ovulace tak mu to tak přisuzuji :D co ty nějaké jiné změny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2023
26.5.16 20:57

Já si chtěla gynexem jen přilepšit a okamžitě začala špinit + bolest podbřišku, což se u mně nestává. Takže za mně asi každému nesedne. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1563
26.5.16 21:02

@kattulda001 Beru ho sotva 14 dní, pauza mě teprve čeká tak jsem zvědavá co to udělá, beru ho na srovnání cyklu, mám PCO, anovulační cykly, MS žádná…ale tohle mě překvapilo, že cítím takový tupý bodání v podbříšku a i prsa jsou citlivější…třeba to jen dává tělo dohromady a tak to dopadá :-D v době té pauzy kdy se gynex nebere by měla normálně dorazit MS?

Příspěvek upraven 26.05.16 v 21:04

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1563
26.5.16 21:03

@kattulda001 Jinak beru 3× denně 7 kapek…
@Derra já vzhledem k tomu, že ovulaci nemám ani MS bez hormonů, tak je to pro mě nový, že cítím kde mám vaječníky :-D kéžby to pomohlo s cyklem iotěhotněním :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.5.16 21:06

U me gynex jako u tebe. Bolest v podbridku. Po vysazeni HA, co se nedostavil menzes nekolik mesicu, jsem zacala kapat gynex, do par dni menzes, po kure chodil jak hodinky. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1563
26.5.16 21:08

@karcasebkova já MS vůbec nedostala, ani po pár dnech užívání, prostě jen to bodání, ale netrvá to celých 14 dní co ho beru, je to asi 3 dny zpět co to začlo :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3247
26.5.16 21:12

@Pettule69 tak to ti spis pomaha jen k te ovulaci a bolest je z toho jak se vajecniky a deloha pripravuji k ovulaci ;) nekomu to tu bolest vic zvyrazni… aspon pak nemusis kupovat ovu testy :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1563
26.5.16 21:27

@Derra aby to ovulace vůbec byla ovšem :-D ale snad ano :-D já se v tom vůbec nevyznám, sice jedno dítko už mám, ale gynex beru poprvé, tak hledím jak vyoraná myš :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.5.16 22:24

Tak to bude ovu..a pokud nezahnizdi po divoke noci :) tak bude ten menses. Takze zn. Ideal? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
259
27.5.16 07:56

@Pettule69 ahoj. Ja ho brala po vysazení antikoncepce, protože jsem to dva měsíce nedostala… Po trech týdnech užívání jsem to dostala a hned pak otěhotněla a přestala ho zase brát :) tyhle bolesti co píšeš jsou podle me vajecniky, který se tím aktivovaly, nebo i přímo ovulace (včetně bolesti bradavek). Ségra když ho zacla brat, tak to hned dostala, ale mela velké křeče, které před tím nemela, tak se lekla a vysadila ho… Ale píšou tam, ze ze začátku než se to zrovna se můžou potíže zhoršit a pak to bude dobry… Jen vydržet… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
722
27.5.16 10:40

@Pettule69 ja ho brala 3× denne 7kapek take :) brani a pauza nema vliv na ms.. ms muzes mit i v dove kdy ho beres. Ja mela take PCOS, nepomohli nam ani v Caru, od hormonu a stimulaci jsem si dala pokoj, nasadila gynex a za 4mesice byla tehotna a mame dvojcatka :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3247
27.5.16 18:20

Já třeba byla líná hlídat 3× denně braní, tak jsem brala 2× denně 10 kapek :mrgreen: Každopádně u mě je možné, že mi gynex pomohl k otěhotnění… jsem 10 dpo a krev pozitivní :) ačkoliv ještě slabě a čeká mě v pondělí další odběr :palec: Takže já mu přisuzuji hodně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1563
29.5.16 07:43

@Derra jé tak to gratuluji :-) jinak to braní gynexu…občas to trošku flákám, zvlášť jak jsem v práci a kapky doma, tak to vemu většinou až večer, jinak beru 3× denně 7 kapek. sama jsem zvědavá co bude, jak mě bolel ten podbřišek atd, tak to odeznělo, je fakt dost možný že se začíná rozjíždět ovulace…kéžby to klaplo, nechce se mi jako u malýho čekat 3 roky, než laskavě otěhotním :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama