Je nějaká jiná alternativa Aniballu?

Anonymní
17.5.21 19:48

Je nějaká jiná alternativa aniballu?

Dobrý den, je nějaká jiná alternativa, jak se naučit „tlačit“ bez aniballu? Popravdě se mi do něj nechce investovat. Děkuji!

Příspěvek upraven 18.05.21 v 10:34

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9182
17.5.21 19:50

Sakra, takových nápadů. Ale sednu si na prsty. Bo to bych byl asi zase u adminu za nevhodné chování :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9743
17.5.21 19:56

Já jsem ho taky neměla a porodila jsem. První dítě 3 stehy, druhý čistá práce. Bez nastrihu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4619
17.5.21 19:57
@Anonymní píše:
Dobrý den, je nějaká jiná alternativa, jak se naučit „tlačit“ bez aniballu? Popravdě nemám finance do něj investovat. Děkuji.

Tlačíš každý den na záchodě. Tak přesně tak. Aniball je k roztahování poševního vchodu, aby se zmenšilo riziko poranění. Dítě vyjde ven i bez této pomůcky, to se fakt neboj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1436
17.5.21 19:58

Neměla jsem aniball a taky jsem vyvázla bez nástřihu. Ani hráz jsem nemasírovala. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
17.5.21 20:00

Kolik to stoji? 1300 Kč? Tak dítě je o něco dražší sranda :D
Nicméně je to opravdu jako tlacit na velkou a zvladne to kazda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2423
17.5.21 20:38

Bože dřív se rodilo bez toho, a myslím si že teď se bez toho taky obejdes… Já budu rodit teď poprvé ale takovou hlavu si z toho nedelam😁tlacis jak můžeš a když to nejde tak nastrih s tím se přece počítá.. Šlo to dovnitř musí to jít ven :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.21 20:43

Fisting :P :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
2037
17.5.21 20:48

Nemáš tisícovku? Hm… stejně to nepotřebuješ, už jsi určitě někdy byla na velké, tak přesně tak budeš tlačit i u porodu. Aniball je jen další ze způsobů, jak vytáhnout peníze ze zblblých matek. Fakt ho nepotřebuješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1190
17.5.21 20:54

Masáž hráze. Buď sama a nebo partner. Na uceni tlaceni je to kravina

Příspěvek upraven 17.05.21 v 20:55

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22492
17.5.21 20:54

Nemusis nic cvičit. Já porodila 2 děti, rychle, bez nastrihu a nikdy sem nic předem necvicila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6104
17.5.21 22:04

Zrovna nedávno jsem v nějaké skupině viděla dotaz, že má žena sotva 2 týdny do porodu a při nácviku s aniballem si způsobila zranění - natrhla se a pálilo to prý pěkně a řešila, jaké bude žůžo s tou trhlinou nezhojenou jít za pár dní rodit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
681
17.5.21 22:06

Ano, dá se koupit nafukovací anální kolík je levnější nebo aniball z bazaru, ten balonek se dá vyvařit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.21 22:18

Moje gynekolozka se zabývá i plastickou gynekologii a anniball vůbec nedoporučuje, prave pokud se chce člověk vyhnout potřebě takových zákroku v budoucnu. k porodu pomoci prý muže a nemusí, ale s poporodnimi poranenimi se tělo prý srovná mnohem lépe než s opakovaným roztahovanim posevnich svalu. Masáži hráze se nic nezkazi.

• Citovat
  • Nahlásit
84
18.5.21 09:27

Taky jsem si ho pořídila. I přes rady, že moc nepomůže. Chtěla jsem ho, abych si mohla říct, že i kdybych byla hodně poraněná, tak že jsem pro porod udělala všechno. Takže chápu, proč ho nutně chceš.

Ale upřímně, fakt byl k ničemu. Nějaké tlačení jsem s ním nacvičila, ale při porodu to bylo úplně jiné. Tlačíš jako na velké a tělo tě do toho nutí. Tohle Aniballem natrenovat nešlo. :D

A na velký průměr jsem se moc nedostala, prostě mi to nešlo i přesto, že jsem se už dole uvolňovala.
Oproti tomu poslední cca 2 týdny před porodem jsme s partnerem praktikovali fisting a poprvé zvladnul celé zápěstí. :oops: :D Takže alternativa je i tohle, pokud se chceš „roztáhnout“. :oops: :lol: Já se při tom uvolnila tak, jak to s Aniballem nešlo.

P. S.: Teď už to zase nejde. Jak se všechno stáhlo.😉

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat