Je nějaká osoba, kterou nenávidíte?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 19:51
Je nějaká osoba kterou nenávidíte?

Ahoj. Téma k zamyšlení. Je ve vašem okolí osoba, o které můžete říct, žeji nnenávidíte? ne nemáte rádi, ale fakt nenávidíte a ( i když se to nemá) nepřejete jí nic dobrého? klidně pište anonymně. Já takovou osobu mám. Můj ex.Tak zlý člověk. Psychický teror atd.Moji mamku okrradl o 2 tisíce tím způsobem, že k ní dotáhl starší pračku a prý ji musí někomu zaplatit.Ona mu ty peníze dala. Zanedlouho maminka potkala tu osobu a zjistila že tu pračku chtěli vyhodit a dali ji expříteli zdarma :cert: Neskutečné. Zlost mám dodnes a bylo toho více. Jsem zvědavá, jak jste na tom vy. Pište i co vám daná osoba provedla.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16731 příspěvků 21.03.18 19:58

Programově se snažím o to, abych tyto pocity dlouhodobě neměla. Ne že by se mi to v životě nestalo…Ale ve výsledku mě nenávist emočně naprosto vysávala a ubližovala mi.
Takže se snažím přehodit na level „nerozumím mu/jí, jeho/její jednání mi nesedí, ale není to můj boj“.
Je to pro mě emočně snesitelnější. Není dobré v sobě dlouhodobě kupit silně negativní pocity.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1640 příspěvků 1 inzerát 21.03.18 19:59

Jsou lidé, které nemusím, ale že bych někoho nenáviděla a přála mu jen zlé. :nevim: nevzpomněla jsem si na nikoho takového. A to jsem potkala dost zlých lidí, ale časem jsem asi odpustila a takové lidi vyhnala z hlavy.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29261 příspěvků 21.03.18 19:59

Skutečně nenávidím jakékoli „lidi“, kteří bezcitně ubližují němým tvářím.

Huk
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 21.03.18 20:00

Nic zlého nikomu nepřeju, ale fakt nenávidím tchýni.
Všechno ví nejlíp, do všeho kecá - od svatebních koláčků po výchovu dětí, nerespektuje co řeknu já, že děti smí nebo nesmí, všichni jsou debilové, jen ona je Napoleon. Jako vrchol všeho vykládá po městě, že jsem líná (můj chlap chudáček musí doma pomáhat s úklidem) a mám doma bordel (od ní to fakt sedí)
Jej, to jsem se zase naštvala. :mrgreen:

Jana525
Závislačka 4952 příspěvků 21.03.18 20:00

Ne, neni. Uz jsem nastesti pochopila, ze jakakoliv nenavist jine osoby, ublizuje pouze mne. A Taky jsem pochopila, ze za svuj zivot si muzu jen ja sama, moje mysleni a ne nic ani nikdo jiny okolo. Ale taky mi to trvalo!!!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 20:01

Ano, mám. Už je to cca 7 let, za tu dobu jsem tu osobu neviděla, ale kdybych mohla, udělám jí ze života peklo.

terien
Echt Kelišová 8388 příspěvků 21.03.18 20:01

Ne, nemám. Dříve se mi to stávalo, ale dnes uz ne. Nejhorší pocit co jsem kdy k člověku měla byla lhostejnost, to je možná horší než nenávist

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 20:05
@Anonymní píše:
Ahoj. Téma k zamyšlení. Je ve vašem okolí osoba, o které můžete říct, žeji nnenávidíte? ne nemáte rádi, ale fakt nenávidíte a ( i když se to nemá) nepřejete jí nic dobrého? klidně pište anonymně. Já takovou osobu mám. Můj ex.Tak zlý člověk. Psychický teror atd.Moji mamku okrradl o 2 tisíce tím způsobem, že k ní dotáhl starší pračku a prý ji musí někomu zaplatit.Ona mu ty peníze dala. Zanedlouho maminka potkala tu osobu a zjistila že tu pračku chtěli vyhodit a dali ji expříteli zdarma :cert: Neskutečné. Zlost mám dodnes a bylo toho více. Jsem zvědavá, jak jste na tom vy. Pište i co vám daná osoba provedla.

Snažím se v sobě takové emoce potlačit, vytěsnit, nějak je přeměnit, prostě je nemít. ALE mám jednu osobu, je to žena, bývalá spolužačka z VŠ, kterou jsem považovala za přítelkyni, která toho o mně hodně věděla, a když mi bylo nejhůř podrazila mě podlým způsobem a ublížila mi velmi. Nejhorší pro mě bylo, že to udělala naprosto vědomě, viděla, jak jsem na dně, jak mě svým chováním ničí a deptá. Díky ní bylo tohle období nejhorší v mém životě, poznamenalo mě to, a dost vážně jsem uvažovala o sebevraždě. No a před časem jsem se dozvěděla, že dotyčná nemůže mít děti, ač o ně vždycky stála, a nemůžu říct, že by mi to bylo líto…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 20:06

Ano, existuje osoba, kterou nenávidím. Ale karma je zdarma, takže jen vyčkávám…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 20:07

Prosím anonym, píšu z profilu kamarádky, která mě upozornila na téma. Já nesnáším svou dceru. Možná bych měla říct, že je mi lhostejná. Mám občasné zprávy od známých o tom, kde a jak žije, ale je mi to úplně jedno. Ať si řeší své problémy jak chce.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16731 příspěvků 21.03.18 20:08
@Jana525 píše:
Ne, neni. Uz jsem nastesti pochopila, ze jakakoliv nenavist jine osoby, ublizuje pouze mne. A Taky jsem pochopila, ze za svuj zivot si muzu jen ja sama, moje mysleni a ne nic ani nikdo jiny okolo. Ale taky mi to trvalo!!!

pod tohle se můžu podepsat :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 20:08

Nenávidím svého otce. Diky nemu si nesu následky psychické z dětství v podobě stresu a uzkosti. Ted to bude znít hnusne ale az tu nebude budu stastna. Prosim anonym je to citlive. P.

Jagwa
Kecalka 250 příspěvků 21.03.18 20:09

Ne, asi to ani neumím :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 20:10

Asi bych tomu nerikala uplne nenavist. Ale nemam rada svyho tatu. Ale vubec. Je to alkoholik, moje mamka se diky nemu psychicky zhroutila s dozivotnima nasledkama, skoro cely jejich manzelstvi ji mlatil i pred nama detma. Ma 3 deti ani o jedno se nezajima. Nejstarsi syn mu uz umrel a ani o jeho hrob se nestara. Kazdej den jenom chlasta. Ja jsem u bej bydlala v puberte a des. Schvalne me nenechal vyspat do skoly a rval po me, ze jsem stejna pi.ca a kun.da jako moje matka apod. Fuj uplne mam temno pred ocima jen si na nej vzpomenu.

S odstupem mnoha let jsou nase vztahy lepsi, obcas si zavolame a nebo se navstivime. Ale uprimne bych byla radsi kdyby mi pred 3 lety zemrel tata nez mamka :,( :,(.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >