Je nějaká porodnice, kde Vás po CS nechají s miminkem?

1393
19.3.16 10:44

Je nějaká porodnice, kde Vás po CS nechají s miminkem?

Je nějaká porodnice, kde Vás po plánovaném CS nechají s tatínkem a miminkem chvilku na pokoji? Na přisátí a tulení? Praha a okolí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5215
19.3.16 10:54

Porodnice Příbram, samozřejmě. je třeba respektovat ze na pokoji neni clovek sám. tzn v noci by bylo lepší jen aby na mimi koukl a šel ale tobě mimi donesou a nechají jak dlouho chces.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
19.3.16 10:55

Já jsem rodila v Jihlavě nakonec císařem - já teda byla pod narkózou. Manželovi dali syna ještě když já jsem spala a po mém probuzení nás oba převezli na pocísařový pokoj, manžel přenesl věci a nechali nás tam. Syna si vzaly sestry jenom na noc, abych se mohla vyspat (Nesměla jsem vstávat, takže jsem se o něj ani nemohla postarat.). Ráno mi ho zase dovezly a už mi ho nechaly.

• Nahlásit
  • Citovat
1393
19.3.16 11:13
Děkuji, takže po operaci ti mimčo na chvilku nechají? Je tam i tatínek? Může být tatínek přímo při CS na sále?
@lecka píše:
Porodnice Příbram, samozřejmě. je třeba respektovat ze na pokoji neni clovek sám. tzn v noci by bylo lepší jen aby na mimi koukl a šel ale tobě mimi donesou a nechají jak dlouho chces.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1393
19.3.16 11:14
Takhle bych si to představovala..jasně, že né na dlouho jeden CS mám za sebou a člověk nemá sílu, ale třeba půl hodinky..na přisátí a tulení…pak bych se prospala. Jihlava je daleko bohužel :-(
@Tunrida píše:
Já jsem rodila v Jihlavě nakonec císařem - já teda byla pod narkózou. Manželovi dali syna ještě když já jsem spala a po mém probuzení nás oba převezli na pocísařový pokoj, manžel přenesl věci a nechali nás tam. Syna si vzaly sestry jenom na noc, abych se mohla vyspat (Nesměla jsem vstávat, takže jsem se o něj ani nemohla postarat.). Ráno mi ho zase dovezly a už mi ho nechaly.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5215
19.3.16 11:24
@pabe14 píše:
Děkuji, takže po operaci ti mimčo na chvilku nechají? Je tam i tatínek? Může být tatínek přímo při CS na sále?

Ja mela akutaka Tata čekal před sálem ( místnost pro ošetření miminka) hned jak ho vyndaly mi ho ukázaly a šlo se za tatinkem,_ten byl u komplet ošetření, vážení atd… Pak je chvíli nechaly spolu a pak mi mimi na sál donesly aby se prisalo az teprve pak.ho odnesly na sestinedely na ohřátí. Když mne odvezly ze salu tak rovnou na sestinedely (o půlnoci abych byla presna) partner šel semnou v klidu jsme se rozloučily a asi minutu po odchodu ( nebylo to od sestry plánované jen nestihla partnera na pokoji) mi malého donesly a odnesly az když jsem si zazvonila a sama ho předala.
Slyšela jsem od dr ze partner může u plánovaného byt na sále od chvíle kdy je miminko venku ( dřív ne ale zřejmě to bude o dohodě)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5215
19.3.16 11:27

@pabe14
Pro upřesnění v době prvního porodu jsem žila též v Praze, spojeni i MHD je vice než uspokojivě z anděla 40 min a nemocnice od zastávky do 5min. Přístup na sestinedely nadstandartni, jizvu mám ted po 3 ch letech nedohledatelnou, pokoje jsou po 2 rodickach a na pokoji sociální zařízení. kdyzbya cokoli chtěla vědět klidně nápis když budu moc odpovim:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5817
19.3.16 11:31

Porodnice Neratovice- já tam teda rodila přirozeně, malého mi neodnesli ani na minutu, nádhera. Jsou tam hodně vstřícní ;) tak se tam zkus domluvit, určitě se budou snažit vyhovět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1393
19.3.16 11:34
Moc děkuji, já měla první akutní Cs v Motole…Malou jsem viděla asi 5 vteřin a pak až druhý den ráno na 5 minut na JIP…a pak až večer…takže vlastně až za 24 hodin byla na nakojení…na pokoj mi ji dali myslím po 3 nebo 4 dnech..nebyly volné pokoje…byla jsem celou dobu na pokoji po cs…ne na baby roomu…:-( ráda bych tomu už předešla
@lecka píše:
@pabe14
Pro upřesnění v době prvního porodu jsem žila též v Praze, spojeni i MHD je vice než uspokojivě z anděla 40 min a nemocnice od zastávky do 5min. Přístup na sestinedely nadstandartni, jizvu mám ted po 3 ch letech nedohledatelnou, pokoje jsou po 2 rodickach a na pokoji sociální zařízení. kdyzbya cokoli chtěla vědět klidně nápis když budu moc odpovim:)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1393
19.3.16 11:37
Byla jsem tam na prohlídce před prvním porodem..ovšem pokud jsou komplikace..převezou tě jinam…na přirozené porody si maminky chválí…
@Trillian7 píše:
Porodnice Neratovice- já tam teda rodila přirozeně, malého mi neodnesli ani na minutu, nádhera. Jsou tam hodně vstřícní ;) tak se tam zkus domluvit, určitě se budou snažit vyhovět.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
19.3.16 11:52
@pabe14 píše:
Takhle bych si to představovala..jasně, že né na dlouho jeden CS mám za sebou a člověk nemá sílu, ale třeba půl hodinky..na přisátí a tulení…pak bych se prospala. Jihlava je daleko bohužel :-(

No jo, je to celkem kousek no :lol: Mně popravdě bylo tenkrát celkem jedno, jestli je malý u mě nebo by byl někde jinde. Byla jsem tak vyřízená, že jsem stejně moc nevnímala (Ale asi by mě určitě mrzelo, kdybych se probrala a syna tam neměla.). Pomazlit jsem si ho nemohla, jak jsem musela ležet, o kojení jsme se pokoušeli, ale vleže je to celkem haluz :lol: V noci jsem stejně nespala, když byl na sesterně, ale ta byla hned vedle a bylo tam ticho, takže asi spinkal :* (Ne že by mu to vydrželo dlouho :mrgreen: ). U plánovaných vím, že tam tatínci ke spinálu můžou a pak se taky převáží na pokoj maminka i s dítětem. Já tak nějak celkově nechápu, proč se ve většině porodnic ty děti převáží na císaři automaticky na JIP. Když jsou komplikace, tak je to samozřejmě něco jinýho, ale jinak mi to přijde prostě zbytečný.

• Nahlásit
  • Citovat
13731
19.3.16 12:12

Ostrava- Vítkovice. Při druhém CS mi dovezli malého na pooperační pokoj, kde byl s námi i tatínek, hned ho přiložili a ještě ten den jsem ho měla u sebe cca 2×2 hodiny. V noci mě nechali vyspat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1393
19.3.16 12:19

To by bylo krásnéééé…ovšem jsem z Prahy :-( je vidět, že když se chce, tak to jde.

@Králičice píše:
Ostrava- Vítkovice. Při druhém CS mi dovezli malého na pooperační pokoj, kde byl s námi i tatínek, hned ho přiložili a ještě ten den jsem ho měla u sebe cca 2×2 hodiny. V noci mě nechali vyspat ;)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5215
19.3.16 14:43
@pabe14 píše:
Moc děkuji, já měla první akutní Cs v Motole…Malou jsem viděla asi 5 vteřin a pak až druhý den ráno na 5 minut na JIP…a pak až večer…takže vlastně až za 24 hodin byla na nakojení…na pokoj mi ji dali myslím po 3 nebo 4 dnech..nebyly volné pokoje…byla jsem celou dobu na pokoji po cs…ne na baby roomu…:-( ráda bych tomu už předešla

Tady ne když není komplikace výrazná jedes hned na sestinedely kde si te připojí na přístroje ale žádná jip i miminko je na sestinedely, donesou kdykoli si zazvonis ( v době kdy se ještě fyzicky fakt nepostaras, já vstala po 10 hodinách a pak už jsem si malého nechala u sebe sestry sic zkusily ze si mám. odpočinout ale obešlo se to bez skrupulí když jsem slíbila ze ho kdyztak donesu když budu chtít odpočívat)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1393
19.3.16 14:55
O je vážně dobrý přístup…nedělám si iluze, že bych byla hned schopná 100% fungovat, ale vidět mimčo častěji bych chtěla.
@lecka píše:
Tady ne když není komplikace výrazná jedes hned na sestinedely kde si te připojí na přístroje ale žádná jip i miminko je na sestinedely, donesou kdykoli si zazvonis ( v době kdy se ještě fyzicky fakt nepostaras, já vstala po 10 hodinách a pak už jsem si malého nechala u sebe sestry sic zkusily ze si mám. odpočinout ale obešlo se to bez skrupulí když jsem slíbila ze ho kdyztak donesu když budu chtít odpočívat)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama