Je nějaká pravděpodobnost těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lara54
Povídálka 23 příspěvků 05.03.18 22:22
Je nějaká pravděpodobnost těhu?

Zdravím, holky. Omlouvám se za anonym.
Jde o to, že se bojím, že můžu být těhotná. Miminko si teď nemůžeme dovolit.. MS měla přijít 2.3., ještě nepřišla. Nemám teď sice úplně pravidelný cyklus (ty 3-4 dny v poho), ale jde o to, že mám hrozně moc příznaků. Možná si to vsugeruji, jak na to pořád myslím. Kdyby došlo k oplodnění, bylo by to 17.2. Používáme kondom, jsme opatrni, kombinujeme to ještě s přerušováním. Kondom vždy pečlivě kontroluji. Co je ale divné, tak 6. den od milování jsem měla lehce krvavý výtok (jen trochu, trval asi jen pár hodin), takže to mohla být buď ovulace, ale u té nikdy nekrvácímm, nebo ještě uhnizdovani vajíčka :nevim: už asi 4. den mě bolí v podbřišku, občas je mi slabo, na zvracení a mám hustý výtok, dnes měl i barvu do zelena (tenhle měsíc jsem měla kvasinky, tak se bojím, že se nevyléčiy a mohly se dostat dovnitř až do dělohy - proto ta bolest břicha a výtok). Dneska jsem dělala těhu test a vyšel negativně, dělala jsem ho ale odpoledne a dost piju, tak to mohlo být dost zředěné. Ale zase myslím, že pokud bych už měla takovéto příznaky, tak už by se mohla ukázat aspoň slaboučká čárka. Je to hodně nepravděpodobné, když to tu píšu, ale já mám strach :lol:

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.18 22:30

Dojdi si na gyndu a budes v klidu..tady ti stejne nikdo neporadi neco vic…Muze to byt cokoli… :nevim: ale muj nazor je, ze tehotna nejsi…Drzim palce, at jsi v pohode

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1015 příspěvků 05.03.18 22:40

Taky si myslim, že nejsi tehotná. Pokud používáte kondom a jeste prerušujete, tak pak je pravdepodobnost tehotenstvi minimální a když už, tak spis bych to videla na nejaký zánet(bolesti bricha, výtok do zelena)

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 05.03.18 22:52

Zajdi na gynekologii a tam ti řeknou :) tady ti těžko poradíme. :)

VerusBerus
Nováček 9 příspěvků 05.03.18 23:24
Holky, mužu dotaz?

Ahoj holky. Jsem tady nová. Vždycky jsem zavítala na tyhle stránky pro nějakou radu, ale vždy je jen četla. Tohle je poprvé, co píšu.
Zhruba v říjnu jsem potratila :,(
Teď, mám zpoždení, zítra 5 den a to mám MS pravidelnou, max + - 1 den…pobolívá mě podbrisek a tak mi to všechno v hlavě šrotuje.
Strašně se bojím, ze se dostaví MS ????????.
Co myslíte, maminky…mohlo by to být těhu?
Byla bych zřejmě na samém začátku, jelikož 27 jsem byla u Mudr a nic…
Jsem z toho kapku zoufalá ????????????
 Dekuju

beruska9
Extra třída :D 10742 příspěvků 05.03.18 23:47

@VerusBerus : tak pokud jsi mela nechraneny sex a mas zpozdeni, tehotenstvi je jedna z dost pravdepodobnych pricin…udelej si test. Drzim palce.

beruska9
Extra třída :D 10742 příspěvků 05.03.18 23:50

@Lara54 : udelej si test rano, uz by nejspis mel neco ukazat, pokud bys byla tehotna…nicmene vytok do zelena je divny, spis bych to taky videla na nejaky jiny problem :think: A ty priznaky zpodeni muzou byt i stresem.

VerusBerus
Nováček 9 příspěvků 05.03.18 23:51

@beruska9 ano měla, snažíme se o mimco už 4 měsíce. Tak snad to tak bude…

Dekuju

Lara54
Povídálka 23 příspěvků 06.03.18 09:42
@beruska9 píše:
@Lara54 : udelej si test rano, uz by nejspis mel neco ukazat, pokud bys byla tehotna…nicmene vytok do zelena je divny, spis bych to taky videla na nejaky jiny problem :think: A ty priznaky zpodeni muzou byt i stresem.

Dělala jsem dneska ráno a ani náznak druhé čárky, tak zajdu na gyndu :?

Lara54
Povídálka 23 příspěvků 06.03.18 18:30

Tak dneska pořád nic, MS není.. Doktorka má celý týden dovolenou :zed: dneska ráno teh. test negativní, tak snad by něco 4. vynechaný den něco ukázal, co? Jinak pořád bolest v podbřišku a v kříži

Fear1
Stálice 70 příspěvků 09.03.18 22:31
Otěhotnění - první příznaky

Zdravím děvčátka, těhotně se nějak necítím. Dnes by to melo byt 5tydnu od prsteni. No a pritel mi prstil a pri tom si sahl na penis. Potom mi zas zacal prstit. Ale prst byl trosicku mazlavý od spermatu. Je mozne ze budu tehotna? Mam strach. Ms jsem měla uplne normal. 24.2. Silne bolesti v pravem podbrisku, nejspis ovulace - belavy vytok z pochvy. Tehotna byt nechci :( a sex nebyl chci se zeptat jake priznaky jste pocitovala kolem 4-5tydnu tehotenstvi

Andulín88
Stálice 58 příspěvků 09.03.18 23:02
@Fear1 píše:
Zdravím děvčátka, těhotně se nějak necítím. Dnes by to melo byt 5tydnu od prsteni. No a pritel mi prstil a pri tom si sahl na penis. Potom mi zas zacal prstit. Ale prst byl trosicku mazlavý od spermatu. Je mozne ze budu tehotna? Mam strach. Ms jsem měla uplne normal. 24.2. Silne bolesti v pravem podbrisku, nejspis ovulace - belavy vytok z pochvy. Tehotna byt nechci :( a sex nebyl chci se zeptat jake priznaky jste pocitovala kolem 4-5tydnu tehotenstvi

Dlouho jsem se takhle nezasmala :lol: :lol: :lol: d: :zed: :zed: :zed:

boogie123
Stálice 82 příspěvků 11.03.18 12:49

Ahoj holky potřebovala bych od vás radu kdo s tím má zkušenosti, menstruaci jsem dostala 22.2.2018 a mám ji do teď ale posledních 10 dní jen spinim trvá to poněkud dlouho je tady možnost těhotenství? Sex byl před tydnem co myslíte připadá mi to nějaké divné mít menzes 18 dní. Děkuji za vase odpovědi :srdce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >