Reklama

Je nějaká šance v ní probudit city?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 10:12
Je nějaká šance v ní probudit city?

Zdravím všechny,

potřeboval bych radu ohledně mého partnerského života. Dlouhou dobu jsme si rozumněl se svojí kamarádkou, ale vždy jsme to drželi jen na úrovni kamarádství, cca 2-3 roky jsme si jen psali a občas někde na nějaké akci promluvili, naše psaní bylo jen kamarádské, občas s nějakým nejapným žertíkem, ale žádné vyznávání lásky, ani nic podobného.

Já jsem byl poslední 3 roky zadaný, ona poslední rok. Jelikož já už jsem se poslení rok, ve vztahu trápil a už nám vztah delší dobu neklapal z obou stran, chtěl jsem se svojí partnerkou rozejít, ale dával jsem tomu stále šanci a naději, nakonec jsem se svojí bývalou partnerkou rozešel v listopadu minulého roku. Mojí kamarádce vztah také neklpal, ale z jiného důvodu, partner na ní nebyl hodný, netrávil s ní čas a celkově jí zanedbával a měl jí takzvaně na háku, s jejím partnerem se rozešla v polovině prosince, minulého roku.

Ještě před tím, než jsme se oba rozešli se svými partnery, jsme si již psali hezké věci a byli jsme k sobě milý a celkově nás to k sobě táhlo. Ihned po rozchodech jsme po sobě toužili a chtěli jsme spolu trávit čas. Trávili jsme spolu celé Vánoční svátky a následně pak i měsíc leden a únor, vše bylo opravdu růžové a skvěle jsme si rozumněli. Vše již také nasvědčovalo tomu, že spolu budeme, ale následně přišel zvrat.

Celkové pobláznění skončilo tím, že jsme spolu byli na společenské akci, kde potkala i svého bývalého přítele a od té doby, se vše obrátilo a již k sobě nemáme tak blízko a poslední měsíc, vůbec netuším jak se k ní chovat, abych to dokázal nějak zvrátil, ale zároveň na ní netlačil. Jsme k sobě ve všem úpřímní, takže jsme danou věc řešili. Její odpověď je, že ke svému bývalému už by se vrátit nechtěla, že díky mě si uvědomila, že se k ní kluk může chovat také hezky a brát jí plnohodně jako partnera, ale že má v sobě teď hrozný bordel a neví, co chce, že by byla ráda, kdyby to mezi námi vyšlo, ale že si tím chce být naprosto jistá, že to tak chce a hlavně chce, aby v tom měla ty city a byla do mě zamilovaná. A že by tomu chtěla dát čas.

Předchozí vztah byl její první vážnější vztah, všechno poprvé a nové tedy zažívala s tímto partnerem. Osobně vím, že byla asi největší chyba si začít hned takhle rychle, ale to už zpět nevezmu. Nejvíce by mě zajímalo, jakým způsobem se k ní mám nyní chovat, nebo jakým způsobem by bylo nejlepší danou situaci vyřešit, abych na ní moc netlačil, protože je to opravdu vyjímečná dívka, s kterou jsem si snad poprvé dokázal představit budoucnost, nerad bych o ni tedy přišel. Nějaká pauzu nebo odloučení ona odmítá s tím, že by si na mě mohla odvyknout a pak už by si mě k sobě nepustila.

Děkuji za jakýkoliv příspěvek.

Reklama

Reakce:

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 21.03.18 10:17

Mluvit, mluvit, mluvit…pozvat na véču, trošku vína a až bude uvolněné tělo, tak i mozek. Ptej se a hlavně poslouchej, co Ti říká. Držím Ti palce a přeji pevné nervy :hug:

jankajj
Závislačka 2788 příspěvků 21.03.18 10:31

„Nějaká pauzu nebo odloučení ona odmítá“

A přesně tohle bych ti já poradila jako lék. Nekontaktuj ji, odstřihni se od ní a uvidíš. Ty její kecy jsou obrana, chce tě mít jako zadní vrátka, pojistku.
Podle mě jediná šance - nesmí tě mít jistého. Nic není odpudivější než hodný kluk, který trpělivě čeká, nedejbože se vnucuje.
A o citech a o tom jaká je úžasná s ní rozhodně nemluv. Ne v této fázi vztahu.
Držím palce.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 10:42
@jankajj píše:
„Nějaká pauzu nebo odloučení ona odmítá“A přesně tohle bych ti já poradila jako lék. Nekontaktuj ji, odstřihni se od ní a uvidíš. Ty její kecy jsou obrana, chce tě mít jako zadní vrátka, pojistku.
Podle mě jediná šance - nesmí tě mít jistého. Nic není odpudivější než hodný kluk, který trpělivě čeká, nedejbože se vnucuje.
A o citech a o tom jaká je úžasná s ní rozhodně nemluv. Ne v této fázi vztahu.
Držím palce.

A přesně takový já jsem a vím to, jsem na ní hodný a trpělivě na ní čekám, jen se tedy nevnucuju. Jen nevím jakým způsobem to odstřihnutí provést, vím že něco udělat musím a tohle mě také napadlo. Píšeme si totiž spolu každý den, většinou napíše ona, já píšu málokdy první a to zda spolu budeme navrhuje také ona, já jsem to za tu dobu navrhl asi jen jednou, ale navrhuje to celkem často, třeba 4×-5× týdně a já nikdy nedokážu odolat a rád za ní přijdu.

Děkuji za příspěvěky!

rodinka4
Ukecaná baba ;) 1215 příspěvků 21.03.18 11:21

Tak jej napis ze uz mas na plane nieco ine a nestretni sa s nou vzdy, ked si ona zmysli. Osobne si myslim, ze jej len vyhovuje, ze ta ma kedykolvek k dispozicii. Nechcem to rovno nazvat vyuzivanim, ale tak trochu ta podla mna vyuziva. V momente ked pride ten spravny chlap, pusti ta k vode. To su aspon moje pocity z toho co pises. Trochu sa vzmuz a nebud ako psik, ktory pribehne na zapiskanie. Nech sa musi aj ona zamysliet nad tym, ci ta ma az tak isteho. Myslim si vsak, ze tento vztah nebude mat aj tak dlhu zivotnost. Si pre nu pravdepodobne len docasna istota. Ale prajem ti, aby to tak nebolo a drzim palce. :hug:

TrueIsFalse
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 21.03.18 11:33
@Anonymní píše:
A přesně takový já jsem a vím to, jsem na ní hodný a trpělivě na ní čekám, jen se tedy nevnucuju. Jen nevím jakým způsobem to odstřihnutí provést, vím že něco udělat musím a tohle mě také napadlo. Píšeme si totiž spolu každý den, většinou napíše ona, já píšu málokdy první a to zda spolu budeme navrhuje také ona, já jsem to za tu dobu navrhl asi jen jednou, ale navrhuje to celkem často, třeba 4×-5× týdně a já nikdy nedokážu odolat a rád za ní přijdu.Děkuji za příspěvěky!

No ty jo, ty jsi ve friendzone až po krk. Je mi líto, ale to je asi konečná. Prostě kamarád na vyplakání, ale rozhodně ne partner na vztah.

Celý to máš úplně špatně, tohle ženy fakt nebere. Janka má pravdu, jistota je zabiják všeho. Proč si myslíš, že je tolik chlapů nevěrných, když mají těhotnou nebo dětnou manželku? Mají jí jistou, a taková je odpudivá, neatraktivní, chce mluvit o citech :mrgreen: taková nikoho přitahovat nemůže. :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 11:42
@TrueIsFalse píše:
No ty jo, ty jsi ve friendzone až po krk. Je mi líto, ale to je asi konečná. Prostě kamarád na vyplakání, ale rozhodně ne partner na vztah.Celý to máš úplně špatně, tohle ženy fakt nebere. Janka má pravdu, jistota je zabiják všeho. Proč si myslíš, že je tolik chlapů nevěrných, když mají těhotnou nebo dětnou manželku? Mají jí jistou, a taková je odpudivá, neatraktivní, chce mluvit o citech :mrgreen: taková nikoho přitahovat nemůže. :mavam:

Taky si myslím, že je to konečná, ale chtěl zkusit něco změnit, co by třeba ještě dokázalo s tím hnout. Ale popravdě nevím, jestli to má ještě cenu…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama