Je nějaká šance, že to vyšlo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.19 20:18
Je nějaká šance, že to vyšlo?

Ahojky, zajímaly by mě vaše názory nebo třeba zkušenosti. Jedno dítě už mám, ale to bylo nečekané a prostě nepřišla ms. Cyklus si v té době dělal co chtěl, styk jsme měli nechráněný více než rok než se zadařilo a po týdnu vynechání jsem zkusila test, který k mému obrovskému překvapení vyšel. A teď po pár letech chceme druhé. Snažíme se cca třetí měsíc s tím, že to prostě necháme náhodě. Jenže my ženský nedočkavý se známe že :mrgreen: Zhruba od nového roku beru kyselinu listovou a od té doby jsem ms měla silnější a delší než předtím. Nevím, jestli to ale může nějak souviset, ale to asi ne. Minulý měsíc už jsem myslela, že by to mohlo vyjít a ejhle, ms přišla od tři dny dříve. Přiznám se, že jsem byla hodně zklamaná :( Tento měsíc jsme se snažili o něco více, ovulaci jsem ale nehlídala. Styk byl hned po ms, a pak tak zhruba dvakrát do týdne, takže do plodných dnů jsme se snad trefili. Minulý týden jsem jen tak z hecu, protože to bylo chvíli po ms zkusila test. Vyšel pozitivní. Ne sice úplná dálnice, ale hezká druhá čárka to byla. Tak jsem si koupila další a hned druhé ráno zkusila testovat znovu a byl negativní. Tak jsem zkusila ještě další a taky negativní, takže ten první byl asi vadný. Ms mám dostat příští čtvrtek. Už dva dny mě docela bolí prsa. Manžel na mě jenom dotkne a už nadskočím jak to zabolí a dost často chodím na malou, ač piju pořád stejně cca dva litry denně. Tak já nevím, myslíte, že je šance, že by to vyšlo? Chci si koupit digi clearblue, ale kdy bude nejlepší ho zkusit? Ty čtyři dny před nebo až v den očekávané ms pokud nedorazí?

Reakce:
Aduš8
Závislačka 4130 příspěvků 05.03.19 20:30

Testovala bych v den očekávané MS, pokud vynechá. Těsně po MS musel být test vadný, to je jasné, trvá nějakou dobu, než vzroste hladina HCg. Šance je vždycky, ale byla bych trpělivá. 25% těhotenství končí potratem, o kterém žena ani vědět nemusí, protože embryo odejde s MS.

Káťa19
Extra třída :D 11143 příspěvků 18 inzerátů 05.03.19 20:32

Neblazni a vyckej aspon dva dny pred ms, idealne na den ms :hug: bolest prsou je dobre znameni, snad to neni vsugerovane :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.19 21:02
@Káťa19 píše:
Neblazni a vyckej aspon dva dny pred ms, idealne na den ms :hug: bolest prsou je dobre znameni, snad to neni vsugerovane :)

Vsugerované to není :lol: včera v práci to začalo, tak jsem nadávala, co jsem si to vzala za blbou podprsenku, takže doma letěla obloukem a doteď to nějak nepřešlo a když mě manžel obejmul, tak jsem mu malém ukousla hlavu, jak ten dotek zabolel :lol:

Káťa19
Extra třída :D 11143 příspěvků 18 inzerátů 05.03.19 21:05
@Anonymní píše:
Vsugerované to není :lol: včera v práci to začalo, tak jsem nadávala, co jsem si to vzala za blbou podprsenku, takže doma letěla obloukem a doteď to nějak nepřešlo a když mě manžel obejmul, tak jsem mu malém ukousla hlavu, jak ten dotek zabolel :lol:

Tyden pred ms jsem to taky tak mela a uz jsem 27tt :D

P4ja
Echt Kelišová 8650 příspěvků 05.03.19 21:21

No a nenapadlo tě, že by to mohlo být zbytkové HCG. Žes mohla být těhotná a odejít to s tou předchozí MS.? Jen by asi test tak rychle nezeslabl.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.19 21:38
@P4ja píše:
No a nenapadlo tě, že by to mohlo být zbytkové HCG. Žes mohla být těhotná a odejít to s tou předchozí MS.? Jen by asi test tak rychle nezeslabl.

Kdyby ten test vyšel pozitivně i další den a jen by byl slabší, tak by to byla varianta, ale prostě jeden vyšel a další úplně negativní. Takže asi opravdu vadný kus.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.19 21:41
@Káťa19 píše:
Tyden pred ms jsem to taky tak mela a uz jsem 27tt :D

Jeee tak to přeju hlavně zdravíčko :kytka: tak snad to tak bude i u mě. Drahoušek mi totiž tvrdí, že to bude určitě nějaký zánět v prsou, že tak bolí. Chlap no, se vyzná. Koukal často na House, tak mám doma chirurga, gynekologa, neurologa a imunologa v jednom :mrgreen: :mrgreen:

P4ja
Echt Kelišová 8650 příspěvků 05.03.19 21:52
@Anonymní píše:
Kdyby ten test vyšel pozitivně i další den a jen by byl slabší, tak by to byla varianta, ale prostě jeden vyšel a další úplně negativní. Takže asi opravdu vadný kus.

Jj, asi jo. Tak rychle by HCG nezesláblo :nevim: :nevim:

Váš příspěvek
Reklama