Je nevěrná ano či ne?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Budony
Povídálka 48 příspěvků 05.01.18 19:14
Je nevěrná ano či ne?

Vyreseno

Příspěvek upraven 22.03.18 v 01:19

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 47 Další »

Reklama

Reakce:

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 05.01.18 19:22

Hele, ja to jeste necetla, jen ten nazev a myslim si, ze je nevěrná :mrgreen: :mavam:

vonajebohyne
Echt Kelišová 9131 příspěvků 05.01.18 19:24

To si musis urcit ty. Pro nekoho je nevera jen fyzicky kontakt a akt, pro jineho zacina uz tim psanim.

Borůvka1990
Kelišová 5367 příspěvků 05.01.18 19:26

To co popisuješ může být klidně vážný zdravotní problém (muži-doktoři), psychický problém, dluhy (klidně z minulosti)… Měl by ses jí zeptat, neříkej že jsi špicloval, rekni že se Ti něco doneslo… :nevim:

SibyllaTrelawney
Kecalka 192 příspěvků 05.01.18 19:29

Jestli byla už nevěrná fyzicky, těžko říct - vzhledem k tomu vypisování s více chlapy bych to tipovala na nějakou seznamku, třeba je zatím jen u psaní. Jestli je celý život doma, je možné, že se po 22 letech nudí. Udeř na ni nekompromisně, buď chlap - třeba se vzpamatuje, když tě uvidí „v akci“ a nejen jako hodného klidného manžela… a fakt je vaše manželství tak spokojené?

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 05.01.18 19:30

Hele, vážně, zeptej se ji opatrně. Ja si take myslim ze ma spis nejakej problem. Zni to divnê. Prvne leta nic a najednou hned 3? Neee. Za tim bude neco jineho 8o

tadope407
Povídálka 33 příspěvků 05.01.18 19:31

Komunikovat. Zeptat se. To je problém dnešní doby. Všichni mají chytrý telefon a zapomněli komunikovat ústně. Téměř všichni kdyz mají milenecký vztah, dají své telefonní číslo. Proč? Domluvím se a tím to hasne. Žádné psaní, volání atd. Ja bych se zeptal. Tady můžeš jen bazirovat co a jak kdyby.

SibyllaTrelawney
Kecalka 192 příspěvků 05.01.18 19:32

Ještě mě napadlo… jak víš, že ta čísla jsou nějakých mužů?

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 05.01.18 19:33

@Budony Tak to bych měla dost velké podezření. Můžeš sesbírat důkazy, každopádně na ní uhodit, že to víš. Promysli si, jak to chceš dál. Dáš jí nůž na krk, že to buď skončí, nebo rozvod? A trvala bych na společném docházení do manželské poradny.

Budony
Povídálka 48 příspěvků 05.01.18 19:35

Vyreseno

Příspěvek upraven 22.03.18 v 01:21

vonajebohyne
Echt Kelišová 9131 příspěvků 05.01.18 19:35

Tak zase psychicky problem bych v tom, mile damy, nehledala. Pani je dvaadvacet let doma, deti velke, nudi se a asi si nasla zabavu ve flirtovani ci virtualnim sexu s jinymi. Asi si tim zvysuje sebevedomi ci co..

Budony
Povídálka 48 příspěvků 05.01.18 19:36

@SibyllaTrelawney prostě vím…

Manhattan
Závislačka 3653 příspěvků 05.01.18 19:39

Já bych se zeptala na rovinu. Nejdůležitější je komunikace.

Budony
Povídálka 48 příspěvků 05.01.18 19:39
@SibyllaTrelawney píše:
Jestli byla už nevěrná fyzicky, těžko říct - vzhledem k tomu vypisování s více chlapy bych to tipovala na nějakou seznamku, třeba je zatím jen u psaní. Jestli je celý život doma, je možné, že se po 22 letech nudí. Udeř na ni nekompromisně, buď chlap - třeba se vzpamatuje, když tě uvidí „v akci“ a nejen jako hodného klidného manžela… a fakt je vaše manželství tak spokojené?

Mám zjištěno že lékaři to nejsou ale ženati muži s rodinami

SibyllaTrelawney
Kecalka 192 příspěvků 05.01.18 19:40
@Budony píše:
@SibyllaTrelawney prostě vím…

Tak v tom případě a vzhledem k tomu, cos napsal /že doktoři to nejsou) se fakt obávám, že se schyluje k nevěře… třeba zatím ve fázi psaní. Takže být tebou, udělám co jsem psala dřív. Zeptala bych se bez vytáček hezky narovinu. Že sis všiml že pořád tahá s sebou mobil a vypisuje. Neptala bych se, oznámila bych. " Jsem přesvědčen, že máš milence." A pak eventuálně rozebrat, jak to budete řešit.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 47 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama