Je nevhodné popřát k Velikonocům už teď?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 20.03.18 23:24
Je nevhodné popřát k Velikonocům už teď?

Ahoj, z důvodu pátečního odjezdu bych chtěla známým a přátelům a kolegům rozeslat emailem velikonoč. přání už zítra. Kámoška říká, že je to příliš brzy, že je to 10 dní předem nevhodné. Co myslíte vy? Děkuji :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Annanasova
Povídálka 42 příspěvků 20.03.18 23:30

To je, si myslim, tak zbytecna obava, az je to skoro mile :) ale jestli ti to dela takove starosti, vetsinou se da nastavit, aby se mail odeslal v urcity cas a datum sam.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1475 příspěvků 20.03.18 23:30

No podle mě je celkově nevhodné takhle spamovat známé a kolegy, takže bych to neposílala vůbec :mrgreen:

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 20.03.18 23:35

@sladke-mameni oni mě spammují též, takže je to s jejich souhlasem :-)

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1407 příspěvků 20.03.18 23:36

Radši bych poslala třeba mmsku až v den Velikonoc  :)

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1407 příspěvků 20.03.18 23:37
@sabrinafrompra­gue píše:
@sladke-mameni oni mě spammují též, takže je to s jejich souhlasem :-)

Pokud to jsou spíš přátelé než kolegové, tak proč ne ;)

maskovak
Ukecaná baba ;) 1237 příspěvků 20.03.18 23:44
@sladke-mameni píše:
No podle mě je celkově nevhodné takhle spamovat známé a kolegy, takže bych to neposílala vůbec :mrgreen:

nevhodné spammování? já také rozesílám mailem kontaktům přání a oni mně…Lidem co nechodí na sociální sítě nebo co jejich čísla nemám v mobilu…neberu to jako spammování, protože komu by mé maily vadily, může mi to říct, jsou to všechno lidé, které dlouho znám

maskovak
Ukecaná baba ;) 1237 příspěvků 20.03.18 23:59

P. S.Nevhodné je z mého hlediska spíš nepopřát :-)

blink
Kecalka 297 příspěvků 21.03.18 00:11

@sabrinafrompra­gue Myslim ze by to melo byt v pohode. Ja bych to klidne rozeslala, ne kazdy cte emaily hned a rodina to myslim pochopi, kdyz jedete pryc. me by to vubec nevadilo, kdyby mi prislo prani drive :-). O Vanocich mi chodi prani i mesic dopredu a v pohode, nikdy jsem na tim nejak neuvazovala.

Russet
Echt Kelišová 8251 příspěvků 21.03.18 00:44
@maskovak píše:
P. S.Nevhodné je z mého hlediska spíš nepopřát :-)

K Vánocům známým přeju, ale k Velikonocům ani ne :nevim: Abych vytvořila hromadný mail a hromadně ho poslala, to mi přijde skoro trapné. Těm, co je vidím, popřeju třeba bohatou pomlázku, ale vědu z toho nedělám. Ani do práce nechodí s předstihem fůra přání, jak tomu bývá na Vánoce a před začátkem nového roku.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1824 příspěvků 21.03.18 06:44

@maskovak ja tedy rodine, pratelum a znamym preju k Vanocum a novemu roku. Ale co se preje k Velikonocum? V zivote jsem snad nikomu nic neprala a mne taky nikdo ne 8o v mem okoli se to teda nedela asi a nikomu to divny neprijde :mrgreen: :nevim:

Cuddy
Extra třída :D 14916 příspěvků 21.03.18 06:47

Teda, takto bych k Velikonocum prala snad jen v pripade, ze by se jednalo o hodne verici lidi. Jinak bych neprala vubec.

Tamtama
Extra třída :D 11450 příspěvků 21.03.18 09:26

Ono se k Velikonocům přeje? :think: :lol:

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 21.03.18 11:50

@Tamtama Ano. Dej si to do vyhledavace. Nechodis na postu, do papirnictvi, nechodi ti maily? Vsude jsou tam ke koupi spousty papirovych prani a mailem mi take chodi hodne prani, od lidi i firem, plus pratele a pribuzni preji sms a mms.
Muj bratr ma vysoke postaveni v kariere, i on preje a dostava prani, povazuje se to za etiketu, i od kolegu atd.Dela se i velikonocni posezeni a vyjezd s firmou, svatky jara.Jsme z Prahy.Tim nerikam, ze to nekdo nemusi mit jinak nebo ze je to vyzadovano.Je to ale tradicni svatek, jako Vanoce.

kontramatka
Závislačka 3688 příspěvků 21.03.18 11:53

Posílám čumkarty těsně na Velikonoce. Normálně poštou.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Dostal radu nad zlato? Pattinson změnil své chování a věnoval se fanouškům

Když dorazil, zdálo se, že z něj bude druhá Uma Thurman, která si tady loni... číst dále >

Xenofobní radní z ODS: Žloutenka v Paříži, osahávání v Německu a kyselina v Londýně!

Strach, nenávist a panika! Radní Prahy 4 Klára Cingrošová (ODS) se pravidelně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama