Je mi 17, jsem v nemocnici a bez ms

Anonymní
15.5.18 14:06

Je nic 17, jsem v nemocnici a bez ms

:andel: Ahoj, mám problém.. je mi 17 a na konci května to budou 4 měsíce bez menstruace. Nevím co mám dělat. Nikdy jsem neměla sex a ani jsem se nemazlila s klukem. Nic takového. Váhu mám Furt stejnou už rok.. momentálně jsem v nemocnici s tlakem a zítra mě čeká sono ledvin, moč a krev.. co když zjisti, ze jsem těhotná???? já vim, ze to nejde bez toho aniž by se do ne dostal kluk ale i tak.. když jsme byly s mamkou na příjmu, tak se doktorka ptala, jak to mám s menstruaci a mamka řekla, ze všechno dobrý.. bohužel ona nevím pravdu.. a jsem straně stydliva, Achjo..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Verun83
15.5.18 14:09

No v 17 bys mohla vědět, ze bez sexu nemůže byt těhotenství.
A objasni to s tou menstruaci, to může byt dost důležitý fakt. Co je na tom k stydeni…

• Citovat
  • Nahlásit
3868
15.5.18 14:11

Tak těhotná bez sexu tu byla za celou historii jen jedna..panenka Marie, jestli jsi o ní slyšela :mrgreen: Ne vážně, těhotná nejsi. Ale o tom, že už 4 měsíce nemáš menstruaci doktorům řekni. Není na tom nic ke stydění, doktoři jsou profíci, nikdo ti za to hlavu neutrhne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23892
15.5.18 14:20

Těhotná určitě nejsi a to s tou menstruací určitě řekni. Může to být důležité (nějaká cysta, nebo pokud jsi třeba hodně hubená, tak můžeš mít potíže i s tlakem, ledvinama, potažmo s menstruací, atd atd.).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.5.18 14:25

A víš, jak bys k tomu těhotenství přišla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
703
15.5.18 14:56

Na nepřicházející menstruaci není nic zvláštního, byly doby, kdy jsem ji měla třeba až pu půl roce…Potvrdil se mi syndrom pco, nic smrtelného, ale doktorům to řekni, ať tě vyšetří. Až se budeš snažit o miminko, budeš ráda, že Tě včas vyšetřili a případné potíže začli řešit. Ale také to nemusí být nic, může se opozdit ze stresu, ze změny prostředí a tak. Neboj se to doktorům říct. :) :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5019
15.5.18 15:02

V pohode. Hlavne se hod do klidu. Na tom, ze mlada holka nema 4 mesice menzes neni nic smrtelneho. Ja jsem byla v tvem veku bez MS i pul rok. A mamce nebo doktorum bys to rict mela :-). Treba zitra na vizite. Neboj se nic :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4154
15.5.18 15:31
@Anonymní píše: :andel: Ahoj, mám problém.. je mi 17 a na konci května to budou 4 měsíce bez menstruace. Nevím co mám dělat. Nikdy jsem neměla sex a ani jsem se nemazlila s klukem. Nic takového. Váhu mám Furt stejnou už rok.. momentálně jsem v nemocnici s tlakem a zítra mě čeká sono ledvin, moč a krev.. co když zjisti, ze jsem těhotná???? já vim, ze to nejde bez toho aniž by se do ne dostal kluk ale i tak.. když jsme byly s mamkou na příjmu, tak se doktorka ptala, jak to mám s menstruaci a mamka řekla, ze všechno dobrý.. bohužel ona nevím pravdu.. a jsem straně stydliva, Achjo..

Vidíš hvězdu letící k východu a tři mudrce s dary? Asi těžko, takže bud v klidu..nová vyvolená královna nebes nejspíše nebudeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14840
15.5.18 15:44

A z čeho by si byla těhotná?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52679
15.5.18 15:47

A těhotná by jsi byla z čeho? To musí být napřed sex, doktorům to ale řekni ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4125
15.5.18 16:36

@lachtanice86 @Markéta80 Tak říká se, že některá se jen otře o trenýrky a je v tom. Třeba slečna dávala prádlo do pračky a… :mrgreen: No čekala bych u náctiletých větší informovanost, snad nekrmíme trolla. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52679
15.5.18 17:30

@Martina D. :mrgreen: :mrgreen: syn se tohle učí v 5 třídě :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu