Je normální aby 2 měsíční miminko pořád zvracelo?

24
6.4.20 11:14

Je normální aby 2 měsíční miminko pořád zvraceli?

Ahoj holky, mám kamarádku která má 2 měsíční miminko, které od rána do večera zvrací. Přetrvává to už asi 3 dny. Nechce s ním jít k doktorce, protože se bojí že to v čekárně všecko pozvrací a bojí se i kvůli koronaviru. Co by jste doporučili za lék apod.? :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3134
6.4.20 11:15

Doporučila bych minimálně té doktorce zavolat. Jestli zvrací hodně a několik dní, tak to už je tak na dehydrataci.

Příspěvek upraven 06.04.20 v 11:20

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3505
6.4.20 11:16

Jsi blba? do 2 mesicniho mimina rvat leky? predpokladam, ze i tva kamoska bude stejne slaboducha - poradim ti, precti si neco o refluxu, dehydrataci a do hodky at je u doktora :zed:… tohle je proste duvod, proc jsem zastancem, ze mlade nanynky nemaji mit tak brzo deti :-( predpokladam, ze te tve kamosce je taky 18. misto na emimino zavolejte doktorce, vsadim boty, ze dostanete slovne nalyskano i od ni :zed: dehydratace je velmi nebezpecna a nejit k doktorce, zese bojis, ze ti tam mimino vse pozvraci… :zed: :zed:

Příspěvek upraven 06.04.20 v 11:24

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24834
6.4.20 11:19
@Zuzana529 píše:
Ahoj holky, mám kamarádku která má 2 měsíční miminko, které od rána do večera zvrací. Přetrvává to už asi 3 dny. Nechce s ním jít k doktorce, protože se bojí že to v čekárně všecko pozvrací a bojí se i kvůli koronaviru. Co by jste doporučili za lék apod.? :(

Zavolej doktorce. Ublinknutí je normální, pokud přibírá. Ale celodenní zvracení může způsobit dehydrataci. U miminka hodně nebezpečné!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24120
6.4.20 11:28

Zavolej lékaři a to co nejdříve. Že všechno u doktora pozvrací je úplně jedno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
559
6.4.20 11:34

Není to normální a u tak malého miminka je to i hodně nebezpečné!!!

ttt

Komplet

fda 700 Kč
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2971
6.4.20 11:41

Aktualni zkusenost - 2,5 mesicni silna ryma se soplikama, ktere polykala a po kazdem kojeni vyzvracela, sedlo to az na prudusky a musela dostat atb. S tim, jak casto deti zvraci a ztraci silu a jsou dehydrovane, tak i vice spi a mene ji. Je to opravdu dost nebezpecne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
6.4.20 11:49

@markytka3
Kdyby to bylo hodně vážné co udělá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24120
6.4.20 12:03
@Zuzana529 píše:
@markytka3

Půjde do nemocnice :nevim: co bys asi myslela? Jako zvrací nebo si občas po jídle ublinkne? Udrží něco, nebo jde vše ven? Kojí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3505
6.4.20 12:40
@Zuzana529 píše:
@markytka3
:zed: :zed: jako co vice zavazne? dite 3 dny stale zvraci - pochopila jsi ty chytracko, co je to dehydratace? pouzij mozek, co asi v diteti zustane, kdyz vse vyzvraci? vis, ze par dni silne dehydratace a mimco muze mit uz nenavratne poskozene ledviny? volala jsi uz do te nemocnice nebo od rana sedis s mobilem u emimina a cekas vesteni z kristalove koule?
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
6.4.20 13:05

@markytka3
Není to moje dítě. Psala jsem že je kamarádky. :think: Umíš číst?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24120
6.4.20 13:14
@Zuzana529 píše:
@markytka3
Není to moje dítě. Psala jsem že je kamarádky. :think: Umíš číst?

Promiň, ale tomu tady nikdo nevěří :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3505
6.4.20 14:07
@pikola píše:
Promiň, ale tomu tady nikdo nevěří :nevim:

asi tak nejak :nevim: ntb. i kdyby ano, tak i autorka je mamou maleho mimina a snad zadne, alespon kapku inteligentni mame, by 3 denni neustale zvracici dite, neprislo normalni :zed: ostatne duvod, ze nechce jit k doktorovi, ze by nemocnici vsechno poblilo to je aspirace na nejdementnejsi mamu roku :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19111
6.4.20 15:43

@markytka3 prosim te, mohla by ses uklidnit? Ona to pochopi i bez tech invektiv :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.4.20 16:24

Nám malej zvracel za celých 18m 3×. Takže normální by mi to nepřišlo, nepřijde a řešila bych to. Jsou miminka, která na to trpí víc ale mělo by být zjištěno proč, potažmo jak miminku pomoci, upravit jídelníček, hydratovat. Jako s tím, že nejde, protože se bojí, že pozvrací čekárnu myslíš vážně? Co to je za mámu??? A ty narážky na věk si nechte. Tohle je spíše věc IQ. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama