Je normální, aby mi říkal v restauraci, kde tam sedel s ex?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
10.1.22 21:54

Je normální, aby mi říkal v restauraci, kde tam sedel s ex?

Dnes jsme byli s přítelem na večeři. Nápad na místo byl jeho i když mi předtím řekl, ze tam kdysi byl s ex, ze které byl totální unesený a která se na nej vyprdla a on byl pak 4 měsíce po měsíčním vztahu v háji :) Přišli jsme, sedli jsme si, objednali a on “ze přesně na tomhle místě seděli” no nic jsem nedělala, ale nebudu lhát, totálně mi to zkazilo náladu … přitom jsou to tři roky, co se s nim rozešla. Je to normální?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1164
10.1.22 21:59

Bože, to je kre-tén :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ayo
127
10.1.22 21:59

Že jste mohli jít do stejné restaurace je normální, ale ta poznámka už ne. A říkala jsi mu, jak tě to ranilo? Jestli to jsou 3 roky a měsíční vztah a takové poznámky. Hmm, asi mu volná pořád není. :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.22 22:01

Jo, řekla jsem mu, ze mi to nebylo příjemné … tak mi na to řekl “s tebou to bylo lepší” Hm super :potlesk:

• Citovat
  • Nahlásit
1475
10.1.22 22:05
@Anonymní píše:
Jo, řekla jsem mu, ze mi to nebylo příjemné … tak mi na to řekl “s tebou to bylo lepší” Hm super :potlesk:
:lol: bože to je tele :lol: hele uvidíš, jak se to bude vyvíjet dál. Třeba je to jen trochu sociální trouba a jinak super chlap.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25696
10.1.22 22:14
@Anonymní píše:
Dnes jsme byli s přítelem na večeři. Nápad na místo byl jeho i když mi předtím řekl, ze tam kdysi byl s ex, ze které byl totální unesený a která se na nej vyprdla a on byl pak 4 měsíce po měsíčním vztahu v háji :) Přišli jsme, sedli jsme si, objednali a on “ze přesně na tomhle místě seděli” no nic jsem nedělala, ale nebudu lhát, totálně mi to zkazilo náladu … přitom jsou to tři roky, co se s nim rozešla. Je to normální?

Přečti si to po sobě a máš jistou odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5610
10.1.22 22:16

Normální co? Že ti řekl, že na tom místě seděl i minulé s ex nebo to, že ti to zkazilo náladu? Mně přijde víc nenormální to druhé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72186
10.1.22 22:22

Tak nevhodné to je, ale na zalozeni diskuze to zas takové grady nemá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24159
10.1.22 22:24

Co dokáže lidi rozhodit, to mi občas hlava nebere. Že s tebou souloží stejným údem jako s bývalou, to ti nevadí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4074
10.1.22 22:25

Podle mě trochu přeháníš :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53253
10.1.22 22:32
@Anonymní píše:

Tak třeba to v sobě chtěl tehdejší rande jakože „přečůrat“.
Novou, lepší přítelkyní si to místo odmytizovat.
Taky klidně vezmu novýho chlapa do restaurace nebo na místo, kde jsem byla s někým jiným a moc se mi tam líbilo - ale nenapadlo by mě svěřovat se současnému s detaily předchozí návštěvy.
Neřeš, pokud je pán jinak fajn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.22 22:41

Bohužel dva mí bývalí byli stále zamilovaní do svých bývalých partnerek. Oba po 4 - 5ti letech po rozchodu. Jeden se svěřil svému bráchovi, že se mu o ní pořád zdá a následně mě podvedl s holkou, která mu ji připomínala. Druhý mě s ní neustále srovnával, hledal její kopii. U obou se to projevilo až po cca roce vztahu, do té doby to perfektně skrývali. Má rada - pokud o ní mluví jen v dobrém a jediná negativní vlastnost byla, že jí na něm něco vadilo a muselo to proto skončit, měj se na pozoru.

• Citovat
  • Nahlásit
922
10.1.22 23:00
@Janli píše:
Co dokáže lidi rozhodit, to mi občas hlava nebere. Že s tebou souloží stejným údem jako s bývalou, to ti nevadí?
:lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1821
10.1.22 23:23

Třeba si jen usral a chtěl to zamluvit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38251
10.1.22 23:26
@Anonymní píše:

Ne. Kdyby řekl, že v restauraci už byl, napadlo by mě, že asi s ex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat