Je normální aby tohle dělal 38 letý chlap?

Anonymní
16.10.20 12:56

Je normální aby tohle delal 38 lety chlap?

Ahoj dámy,

půjde to špatně popsat ale pokusím se. Seznámila jsem se s o 8 let starším chlapem, po psaní vše fajn ačkoliv příliš brzy se “nadchnul”, ale ok.

První rande - vše fajn
Druhé rande - vše fajn
Třetí rande - začal být asi víc svůj a neustále si ze všeho dela jen srandu a dela ze sebe blbce. Byli jsme v obchodě a on se najednou začne chovat jak dítě, vůbec jsem to nechapala a bylo to nepříjemný. Nebo u mě doma stal u trouby kde jsem ohrivala jídlo a když to cinklo začal plácat rukama jak malý dítě když chce tleskat. A dela to neustále. Už jsme měli asi 6 rande a asi další nebude, nebo nevím. Taky jde a obejme mě a řekne: to bude dobrý, nebrec! No tak, nebrec! Nebrec! (A já nic neřeším a rozhodne ne nic negativního a brecet se mi nechce).

Jako fakt to nechápu a jsem v šoku. Přitom první dvě rande byl fajn :?

Ještě jsme spolu nespali ale asi už ani nechci. Nejak tomu nerozumím. Navíc má reci na moje věci - mám třeba dražší auto než on a hned: a proč mas tak drahy auto? (Není drahy ale dražší než jeho), nebo kolik platím nájem, když jsem řekla kolik tak se mi vysmál ze mě pekne natahli. Na rande si vezmu takový pěkný tricko z intimissimi a je velmi decentne průsvitný, plno lidi mi to chvalilo. On: je to mám na lyže takovou opranou mikinu. Atd atd.

Chápete to někdo?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10
16.10.20 12:58

Tohle se asi nedá pochopit. Vyprdni se na něj, je to nejspíš pořád dítě. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17062
16.10.20 12:58

Chápu, je to debil…vrať ho na seznamku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2585
16.10.20 12:59

V tomhle věku je to už trochu trapný.
Zkoušela's mu naznačit, že je vtipnější ve své vlastní hlavě než v realitě? :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16815
16.10.20 13:01

Tak asi jsi kapla na důvod proč je v 38 sám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.10.20 13:02

Jako já to nechápu, byl naprosto normální. A pak tohle? Přitom vzdělaný vysokoškolák, sportovec,…

Snažím se pochopit proč to delal. Si představte ze stojíte, vše fajn a on vás najednou začne objimat a říkat nooooo nebrec, to bude dobrý! Hlavne nebrec! Nebrec! Nono, koupíme medvídka jo?

8o 8o 8o

Nevím jestli se smát nebo brecet.
A to je jen jeden příklad.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.10.20 13:03
@MrsNorris píše:
V tomhle věku je to už trochu trapný.
Zkoušela's mu naznačit, že je vtipnější ve své vlastní hlavě než v realitě? :P

No řekla jsem mu ze už prestavam chápat kdy si dela srandu a kdy ty věci mysli vážně. Nijak na to nereagoval.

• Citovat
  • Nahlásit
2875
16.10.20 13:04

Asi proto je v 38 letech sám :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2585
16.10.20 13:05
@Anonymní píše:
No řekla jsem mu ze už prestavam chápat kdy si dela srandu a kdy ty věci mysli vážně. Nijak na to nereagoval.

To ale nevystihuje situaci, ne?
Jestli se s ním v případě neúspěchu stejně budeš rozcházet, tak můžeš klidně risknout upřímnost a říct mu, že ti jeho pokusy o humor dávají pocit trapnosti z druhé ruky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23522
16.10.20 13:05

Zastydlej puberťák, no…
Je sám a bez dětí? Někdo je pošuk celej život, někoho takhle přepadne „krize středního věku“…
Základ je, že tobě to nevyhovuje, tak se na to prostě vykašli, ne? :nevim: Máte za sebou pár randíček, ani ste spolu ještě nespali, tak o co jde? Ty si najdi někoho střízlivějšího, on si časem najde babu, který bude přesně tohle blbnutí vyhovovat ;)
Buď ráda, že se nedokázal přetvařovat třeba půl roku nebo dýl. TO by teprve byla ťafka :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
694
16.10.20 13:06

Kapánek pošahaný :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
456
16.10.20 13:08

Říká se, že pro dobrý vztah je důležitý být naladěný společně na dvě noty - na sex a na smysl pro humor :-D tady je evidentní, že minimálně v tom humoru máte každej jinej vesmír, a pochybuju že se dá toto u něj změnit :))) absolutně by se mi znechutil…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3844
16.10.20 13:11

Trosku kreten ne? Mozna tim maskuje nejakou nejistotu ale celkove je to trapny. Asi bych neztracela cas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4826
16.10.20 13:13
@Anonymní píše:
Jako já to nechápu, byl naprosto normální. A pak tohle? Přitom vzdělaný vysokoškolák, sportovec,…

Snažím se pochopit proč to delal. Si představte ze stojíte, vše fajn a on vás najednou začne objimat a říkat nooooo nebrec, to bude dobrý! Hlavne nebrec! Nebrec! Nono, koupíme medvídka jo?

8o 8o 8o
Nevím jestli se smát nebo brecet.
A to je jen jeden příklad.

No tak to je teda trapný. :lol: Já už bych sním mít nic nechtěla. Klidně mu řekni narovinu že je trapnej… Humor ok, ale tohle je fakt detinsky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3898
16.10.20 13:13

Nedivím se Ti, bylo by mi trapně za něj. Chová se jak 14letej kluk, kterej je poprvé sám s holkou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama