Je normální manželova žárlivost

28
27.4.21 18:20

je normální manželova žárlivost

Dobrý den všem. Potřebuji asi znát váš názor. S manželem jsme 11 let. Máme dvě děti,8 a 10 let. Je mezi námi větší věkový rozdíl. Je schopný mi volat 6× za dopoledne. Nikam nemůžu, byť jen s kolegyněmi. Říká, že mi nic nezakazuje, ale stále má potřebu to dále rozebírat. ( věty typu, že nechci být s nimi doma atd.) Chodíme oba do práce. Když mu nezvednu telefon, ptá se proč jsem mu ho nezvedla. Když nezavolám, ptá se proč nevolám. Stačí, abych si něco četla na internetu, hned se ptá, kdo mi píše. Nemá žádné vlastní zájmy, pořád říká, že chce být s námi a že o žádné zájmy nestojí. Když přijedu o 10 minut déle z práce, ptá se, kde jsem byla a že jezdím dlouho. Pracovní školení na dva dny, neexistuje. V práci si vybírám jen jednodenní školení, máme povinné vzdělávání. Když pozdravím nějakýho muže (známého, spolužáka), je oheň na střeše. Snažila jsem se mu to vysvětlit, ale marně. Jednou je mi schopný říct, že se tedy rozejdeme, za 10 minut je schopný přijít a brečet. Je tohle normální, nebo je chyba ve mě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
675
27.4.21 18:24

Zkus si to po sobe precist znova a rekni si co by si poradila jiny kdyby napsala to co ty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
414
27.4.21 18:27

To je strašný. Strašný.
To se děje nějak poslední dobou, nebo bylo od začátku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
27.4.21 18:29

@Karamba2020 Přijde ní, že je to čím dál horší..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6649
27.4.21 18:30

Podle me to je patologicka zarlivost.

A kvuli cemu presne breci? Snad to neni proto, ze ti predtim vynadal do nevernych ku*ev nebo ti dal facana ;)
Urcite bych nikdy nezil s zarlivou hysterkou, kterou mas doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
27.4.21 18:32

@Len123l Já vím, co bych poradila. Když mu řeknu, že to není normální, tak je to samozřejmě moje chyba. Nemám daleko k rozchodu, opravdu ne. Ale pořád mi říká, že je to moje chyba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8334
27.4.21 18:33

Já bych od takového muže odešla.
Máš to zapotřebí? Samotné s dětmi ti bude lépe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7984
27.4.21 18:34
@Mary2323 píše:
@Len123l Já vím, co bych poradila. Když mu řeknu, že to není normální, tak je to samozřejmě moje chyba. Nemám daleko k rozchodu, opravdu ne. Ale pořád mi říká, že je to moje chyba.

Takže k chorobné žárlivosti tu máme ještě narcisistniho manipulátora. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1260
27.4.21 18:35

Normalni to fakt neni a nechapu, ze si to nechas libit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10853
27.4.21 18:36

@Mary2323 Fakt se ptáš jestli to je normální, nebo je chyba v tobě? Vlastě jo, je, necháš ho aby se k tobě tak choval. Nikam nemůžeš, vadí mu to, tak nejdeš. Za chvilku ti odpojí i net a běda jak někoho pozdravíš na ulici, nebo se zdržíš v práci. Co děláš za práci, že ti tolikrát v pracovní době volá?? A diví se proč nevoláš zpět? Ty jo, by mě kleplo z toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
27.4.21 18:38

@Chytrak Brečí,že nás nechce ztratit. Už jednou mu utekla první žena. Tak teď hází všechny do jednoho pytle.Ze nemá kam jít (barák je můj), a že nikoho jiného nemá. No nemá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
MalaModra
27.4.21 18:39

To teda normální rozhodně není, je to psychoterorista, co nejrychleji od něj pryč, nenech se dál manipulovat. Zasloužíš si víc a děti taky

• Citovat
  • Nahlásit
8334
27.4.21 18:40
@Mary2323 píše:
@Len123l Já vím, co bych poradila. Když mu řeknu, že to není normální, tak je to samozřejmě moje chyba. Nemám daleko k rozchodu, opravdu ne. Ale pořád mi říká, že je to moje chyba.

Tvoje chyba? :pocitac: To jsou kecy zakomplexovaného chlapa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
901
27.4.21 18:42

Není to normalni :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14611
27.4.21 18:42

Ne, normalni to neni. Ale neporadim, co s tim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat