Je normalni manzelovo chovani vuci kolegyni?!

Anonymní
18.2.16 09:27

Je normalni manzelovo chovani vuci kolegyni?!

Jen bych se rada zeptala na nazor ostatnich, jestli jsem zbytecne paranoidni nebo ne…?! Manzel pracuje od cervence v nove firme, o cca 3 mesice pozdeji nabidl misto asistentky slecne/mlade pani, ktera mu delavala preklady, predtim se nikdy nevideli, kontakt mu na ni dal muj tata, vzdycky vse resili telefonem nebo mailem… No a od te doby slysim porad jen, jak je dotycna skvela, jak mu strasne pomaha, jak si na ni sefova zasedla, jak to ma tezke, protoze je rozvedena a s dcerou je sama, vozi ji do prace a z prace… Ted prisel manzel s tim, ze v nedeli do detského centra, kam chodiva pravidelne s dcerou sam, vezme i dotycnou kolegyni, ze jeji dcerka tam jeste nebyla a ze se tam jinak nedostanou… Trochu uz mi to fakt vrta hlavou, rikam si, ze snad neni takovy debil, aby prede mnou vychvaloval svoji milenku a porad o ni mluvil, ale uz je mi to vylozene neprijemne, i kdyz nejsem zadna zarlivka… Je fakt, ze si na ni manzel mozna jen hoji takove ty ochranitelske sklony, ale normalni mi to uz neprijde, co vam? Mam se nejak ozvat? Zatim jsem vzdycky mela nejake poznamky jen v legraci a manzel me pokazde odpalkoval, ze je to jen kolegyne, ale tak trochu mi to zacina pripadat takove ty klasicke scenare, kdy si manzel najednou sbali kufry a odejde za tou druhou…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5102
18.2.16 09:31

No to si nenech zakroč včas, nebo se do ní zamiluje a s manželstvím bude amen. :think: Do toho centra jdi také a ukaž kdo je tu manželka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Nafrněná
18.2.16 09:32

Jdi do toho dětského centra s nimi… jinak si nemyslím, že to je milenka, ale ona si už možná touto dobou na něho myslí :think:

• Nahlásit
  • Citovat
2352

Štvalo by mě to, ale snažila bych se zatím vyvarovat nějakých žárlivých scén. Každopádně dej na svou intuici.

Pokud je to jen trochu možné, tak jdi do toho centra tentokrát s ním. Uvidíš, jak se k sobě chovají. A kolegyně uvidí, že Tvůj manžel má opravdu manželku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3212
@Anonymní píše:
Jen bych se rada zeptala na nazor ostatnich, jestli jsem zbytecne paranoidni nebo ne…?! Manzel pracuje od cervence v nove firme, o cca 3 mesice pozdeji nabidl misto asistentky slecne/mlade pani, ktera mu delavala preklady, predtim se nikdy nevideli, kontakt mu na ni dal muj tata, vzdycky vse resili telefonem nebo mailem… No a od te doby slysim porad jen, jak je dotycna skvela, jak mu strasne pomaha, jak si na ni sefova zasedla, jak to ma tezke, protoze je rozvedena a s dcerou je sama, vozi ji do prace a z prace… Ted prisel manzel s tim, ze v nedeli do detského centra, kam chodiva pravidelne s dcerou sam, vezme i dotycnou kolegyni, ze jeji dcerka tam jeste nebyla a ze se tam jinak nedostanou… Trochu uz mi to fakt vrta hlavou, rikam si, ze snad neni takovy debil, aby prede mnou vychvaloval svoji milenku a porad o ni mluvil, ale uz je mi to vylozene neprijemne, i kdyz nejsem zadna zarlivka… Je fakt, ze si na ni manzel mozna jen hoji takove ty ochranitelske sklony, ale normalni mi to uz neprijde, co vam? Mam se nejak ozvat? Zatim jsem vzdycky mela nejake poznamky jen v legraci a manzel me pokazde odpalkoval, ze je to jen kolegyne, ale tak trochu mi to zacina pripadat takove ty klasicke scenare, kdy si manzel najednou sbali kufry a odejde za tou druhou…

No - asi by mi to nebylo příjemné, ale jak se znám a jak znám toho svého, nic bych v tom nehledala… :nevim: Ale do centra bych řekla, že chci jet taky :mrgreen:, asi bych ráda viděla reakci a to jak chlapa, tak slečny :think: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.2.16 09:33

Mně by to tedy vadilo, že s ní tráví čas v práci ( do které jí i vozí), doma ji vychvaluje a pak s ní a její dcerou bude trávit čas i ve svém volnu, určitě bych se ozvala. Ale nevím, jestli to k něčemu bude :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3212
18.2.16 09:34

Rady, jak přes kopírák :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9718
18.2.16 09:34

Jak už bylo řečeno ozvi se hned nebo bude za chvíli pozdě. Ona je nová, neokoukaná, asi ho taky náležitě obdivuje. Řekla bych, že se to může do mileneckého vztahu zvrtnout velice snadno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49236
18.2.16 09:35
@Anonymní píše:

no milenka to třeba ještě není, ale ten tvůj je na dobré cestě se bud zamilovat a nebo ze soucitu do něčeho zaplést… u nás to bylo podobné - taky byla dotyčná„chuděra“ sama…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6334
18.2.16 09:36

Presne jak pisi holky, sla bych tam taky. Prece ji ho nebudes servirovat na zlatem podnose. A co vy dva? Zmenil se ve vztahu k tobe?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3163
18.2.16 09:36

Běž tam s nimi. Uz to, ze tam jde s ni a tobe to nenabidnul zacina smrdet pruserem… :pocitac: takže je čas ukázat,, kdo je paní domu,,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2352
18.2.16 09:37

Přesně podle manželovy reakce ledacos poznáš… Pokud se bude vykrucovat a bude mu evidentně vadit, že chceš jet také, tak tam „něco je“. Nemusí to být nutně hned nevěra, ale může se jí snažit jen zalíbit a zaimponovat.

Pokud vycouvá jeho kolegyně, tak bych usoudila, že na něj má zálusk a bojí se Tě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ferret
18.2.16 09:38

Může to být tak i tak, svého manžela znáš nejlíp ty. Já bych za tím nic nehledala, je přece normální, když s někým trávíš většinu svého času (což v práci rozhodně tráví, když nepočítáme spánek - bohužel to tak prostě je), že se o něm hodně dozvíš a pokud si „sednete,“ vybuduje se nějaký vztah, často velmi blízký, aniž by muselo jít hned o milenku/milence.

• Nahlásit
  • Citovat
9718
@jdukolem píše:
no milenka to třeba ještě není, ale ten tvůj je na dobré cestě se bud zamilovat a nebo ze soucitu do něčeho zaplést… u nás to bylo podobné - taky byla dotyčná„chuděra“ sama…

A pak to bude o to horší, že tam budou i city ne jen nějaký náhodný sex.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5102

Já bych mu dala kolegyni :cert:,jednou ho jedna vezla s večírku. Tak jsem si na ní došlápla. No ted se mě všechny bojí a je klid. Zakladatelko zakroč ještě dnes.!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama