Je normální menses při antikoncepci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Eyeofthestorm
Povídálka 14 příspěvků 31.08.18 16:31
Je normální menses při antikoncepci?

Dobrý den, v pondělí jsem dobrala plato antikoncepce. A další den začala brát další. Ale dneska se mi i přesto dostavilo krvácení. Spíš ale jen takové slabé špinění. Je to normální? Budu mít dál menstruaci nebo je to jen chvilkové a přejde to? :,(

Reakce:
vokishka
Extra třída :D 12879 příspěvků 31.08.18 16:36

někdo bohužel nemůže antikoncepci spojovat. Asi budete jedna z nich.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10878 příspěvků 31.08.18 16:37

Je to normální, Ha nemusí vždy krvácení udržet, pokud je sliznice vysoka. Teď udělej klasickou pauzu na ms a nech to odkrvacet ;)

Eyeofthestorm
Povídálka 14 příspěvků 31.08.18 16:38

@Tichošlápek takže mám udělat týden pauzu a poté brát dalších 21 prášků jako obvykle?

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10878 příspěvků 31.08.18 16:40

@Eyeofthestorm Jj přesne tak. Můžeš to pak probrat s dr a zkusit jinou Ha, která bude silnější, tedy pokud potřebuješ nějak častěji ta plata spojovat

Lucka2307
Nováček 10 příspěvků 05.09.18 17:43
Krvácení při antiko

Ahoj! Mám na vás dotaz. Stalo se někomu, že bral několik let stejnou antiko bez problémů a najednou začal mít špinění či slabé krvácení zhruba v půlce platicka? Jinak mi nic není, říkala jsem to doktorce, dělala normální vyšetření a vše vyšlo ok. Je to možné že mi prostě přestala vyhovovat? Může to být jen tím? Díky!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >