Reklama

Je normální menses při antikoncepci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eyeofthestorm
Nováček 9 příspěvků 31.08.18 16:31
Je normální menses při antikoncepci?

Dobrý den, v pondělí jsem dobrala plato antikoncepce. A další den začala brát další. Ale dneska se mi i přesto dostavilo krvácení. Spíš ale jen takové slabé špinění. Je to normální? Budu mít dál menstruaci nebo je to jen chvilkové a přejde to? :,(

Reklama

Reakce:

vokishka
Extra třída :D 12576 příspěvků 31.08.18 16:36

někdo bohužel nemůže antikoncepci spojovat. Asi budete jedna z nich.

Tichošlápek
Extra třída :D 10086 příspěvků 31.08.18 16:37

Je to normální, Ha nemusí vždy krvácení udržet, pokud je sliznice vysoka. Teď udělej klasickou pauzu na ms a nech to odkrvacet ;)

Eyeofthestorm
Nováček 9 příspěvků 31.08.18 16:38

@Tichošlápek takže mám udělat týden pauzu a poté brát dalších 21 prášků jako obvykle?

Tichošlápek
Extra třída :D 10086 příspěvků 31.08.18 16:40

@Eyeofthestorm Jj přesne tak. Můžeš to pak probrat s dr a zkusit jinou Ha, která bude silnější, tedy pokud potřebuješ nějak častěji ta plata spojovat

Lucka2307
Nováček 10 příspěvků 05.09.18 17:43
Krvácení při antiko

Ahoj! Mám na vás dotaz. Stalo se někomu, že bral několik let stejnou antiko bez problémů a najednou začal mít špinění či slabé krvácení zhruba v půlce platicka? Jinak mi nic není, říkala jsem to doktorce, dělala normální vyšetření a vše vyšlo ok. Je to možné že mi prostě přestala vyhovovat? Může to být jen tím? Díky!

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >