Je normální nemít sex měsíc

Anonymní
28.10.19 23:26

Ahojte taky se vám stalo že jste neměly s přítelem pohlavní styk měsíc a vašemu přítelovi to vůbec nevadí? :?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

931
28.10.19 23:33

Ne nestalo. Občas se stane, že to vydrží jeden den bez sexu. Jinak každý den, krom menstruace tedy. Já osobně bych to měsíc nevydržela. Ovšem bývalý přítel byl podobného ražení. Ze začátku super, pak to začalo čím dál víc stagnovat. Vztah nevydržel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
204
28.10.19 23:35

Měsíc bez čehokoli? Ne, to ne. Jsem ve 37 tt a sex už nemůžu, ale na hraní s partnerem si čas i energii najdu. Sice ne tak často jako dřív, ale on to chápe. Sám je z toho všeho unavený, oba se těšíme až bude po všem vše v normálu aspoň v rámci možností.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1239
28.10.19 23:36

Stalo, I dyl…mela jsem zdravotni problem, ale vynahrazovala jsem to ustne, a jinyma metodama, taky mam casto chlapa na sluzebkach, :zed: me to chybi uz po dvou dnech a manzelovi taky, ale nelameme to pres koleno kdyz se nechce tak se nechce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.10.19 23:38

Tak to vám závidím protože my se neustále hádáme skrz každou kravinu a jsme bez hraní bez sexu a vůbec nevím jak si sním mám o tom promluvit že m to chybí hodně se stydím :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
204
28.10.19 23:40

A hádky kvůli čemu? Když jsme se s chlapem pohádali kvůli blbosti my a jeden z nás to chtěl odčinit, pak sex byl to nejlepší utěšení. Naléhat a dělat příjemně dokud druhý nepovolí :mrgreen: jo takový byli vždycky nejlepší :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.10.19 23:45

Oba si najdeme na každým druhým něco špatně a to je asi i ten problém dřív jsme to měly každý den někdy i ráno je to boží :palec: ale teď už měsíc nic a vůbec nevím co a jak udělat aby on chtěl protože když to chci a dávám mu to najevo říká mi že sem strašně nadržená že je to hnus tak už nevím no :(

• Nahlásit
  • Citovat
21076
28.10.19 23:48
@Anonymní píše:
Ahojte taky se vám stalo že jste neměly s přítelem pohlavní styk měsíc a vašemu přítelovi to vůbec nevadí? :?

ano, je to normální, např. v šestinedělí. A ani pokročilé těhotenství není pro sex zrovna příhodné, takže jsem si ho ráda odpustila a zvolili jsme náhradní metody ;) Manžel to normálně pobral, je to rozumný člověk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
204
28.10.19 23:48

Tak ho pošli do oběhu, pokud nemáte společne závazky. Co s chlapem, kterému se jeho nadržená ženská zda hnusná že jo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12477
28.10.19 23:52

Stalo, ale vadilo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.10.19 23:53

Já sem si řekla v hlavě že počkám koncem listopadu a jestly se to nezmění tak asi půjdu pryč od něj má to cenu sním bejt když jsme bez libany bez sexu a jenom objetí a už mi ani nerekne že mě má rád :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.10.19 23:54

@pe-terka a to jste byla bez sexu a bez hraní? Já to už nezvládám chybí mi to a nerada si to dělám sama nebaví mě to protože vím že od může je to lepší a hezčí si to udělat než sama od sebe :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
18760
28.10.19 23:57

Bože, jasně, že je to normální. I dva měsíce nebo tři.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.10.19 23:59

@Mango_Lassi tak to jste si udělala asi vy sama dobře když vám to nevadí :D

• Nahlásit
  • Citovat
18760
29.10.19 00:00
@Anonymní píše:
@Mango_Lassi tak to jste si udělala asi vy sama dobře když vám to nevadí :D

Jsem totiž škaredá, tak jsem si na to zvykla. Sama si to dělat neumím, ale pracuju na tom

Příspěvek upraven 29.10.19 v 00:02

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama